Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

ko poskušam označit objavo za pozitivno mi to napiše čeprav nisem še nič ocenjeval...

:D :D :D Kako pa naj bo drugače... to je HELP da veš kaj se bo zgodilo ko boš kliknil na plus ali minus ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ky994' date=23. August 2009 - 09:39 PM' timestamp='1251056352' post='1662009]

A kdo ve kje vidš privatna sporočila ?

pomoje še niso aktivirana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, tole. Me cel vikend ni bilo nič gor, sem danes kar malo presenečen. Pohvale ustvarjalcem. Le tako dalje, pa čimmanj izpadov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej hvala za update!!

mene pa zanima, a mi lahko moderator pove, kdaj in komu so bli poslani recmo zadnji trije PM-i, in zanima me, če je možno kje nastavit, da mi link odpre v ovem oknu ali zavihku?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam uvedbo nove oblike- je precej bolj pregledna, le malo drugačnega sistema se bo treba navaditi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A "gumba" do objav od zadnjih 24ur (današnje objave)pa ni več?Je bilo kar priročno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nova vsebina", zgoraj desno.

To je nova vsebina.Se pravi ko označiš prebrane in ven meče nove.Prej pa je bilo spodaj še možnost,da si tudi za tem pogledal objave zadnjih 24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi všeč novi izgled foruma in mi tudi ne bo, dokler se ga ne bom navadil... potem mi bo ratal samoumeven in običajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

meni se zdi pa kar fajn, neki ma boljš (npr novi profil, ful fajn in enostavna nstavitev angleščine), neki slabš (vse skup mal prebledo in enako - IMHO bi blo veliko bolj pregledno če bi ble npr naslovi/teme in imena userjev Bold, pa ful preveč potratno s prostorom, kr neki presledki?? najedajo mi tudi tele default Courier črke, ko pišem post, jao!!!) ampak navadili se bomo pa vsega, tko kot davkov... napredek seveda mora bit - mi gremo vedno naprej, ne glede na to kam smo obrnjeni :doze:

a mogoče kdo ve kako se nekomu napiše comment oz a to še ni vklopljeno?? pa kako se zamenja default črke??

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

se moram popravit, zdele opazil: če grem v posamezni forum potem ni vse enako (napisano z istim fontom) ampak so imena tem večja, bravo - če pa klinem View New Content pol je pa vse enako in zato precej manj pregledno... se da morda kaj naredit?? mislim, ne vas bit sram uporabit različne velikosti fontov in Bold opcijo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da smo dobili funkcijo za PM :)

Zanima me samo, kaj se je zgodilo s poslanimi sporočili, ker ni te mape.. Bo prišlo to nazaj?, Sem imel par uporabnih sporočil tam..

Problem rešen, sem slabo pogledal najprej, očitno je zdej vse v eni mapi :) Je že ok :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil sem, da (zaenkrat?) gumb za brisanje zasebnega sporočila (veliki rdeči X) ne deluje - preizkusil v Google Chrome, IE8 in FF 3.5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti me prikaz slik. Prej si kliknal na sliko in je prevelike slikesamo zmanjšalo in si jih po potrebi povečal. Sedaj pa prikaže slikotakšna kot je (nabije jo čez cel ekran) in je zelo nepregledno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!