Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

Če je omejena velikost avatarja, bi lahko bila tudi velikost podpisne slike, pa bi bil volk sit in koza cela whistle.gif

Pa mene bolj moti to, da se popravljat ne da objav rolleyes.gif

Kateri brskalnik in katero verzijo pa uporabljaš, ker zadeva deluje čisto normalno na vseh zadnjih verzijah brskalnikov, če seveda ne uporabljate "panične" nastavitve in imate izklopljen javascript in še ne vem kaj vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri brskalnik in katero verzijo pa uporabljaš, ker zadeva deluje čisto normalno na vseh zadnjih verzijah brskalnikov, če seveda ne uporabljate "panične" nastavitve in imate izklopljen javascript in še ne vem kaj vse.

A mozilla firefox 3.5.2. je zadost nov? glede na to da mislim, da novejšga še ni?

in kako se izklopi tiste panične nastavitve ker, če kliknem v mojem profilu Moje nastavitve mi napiše:

Forbidden

You don't have permission to access /tabla/index.phpon this server.

med osnovnimi nastavitvami pa nikjer ne najdem kje bi bil ta javascript :unsure:

že vnaprej se lepo zahvaljujem za pomoč :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz imam enaka problema:

1. fotka v podpisu je od danes zjutraj v obliki besedila mesta, kjer sem sliko našla...

Jaz to fotko normalno vidim (in mi gre na qrac, ker je cel jumbo plakat ... ).

Solution; kot na preostalih forumih - omejitev slike na 500X200 pixlov npr? :winkiss:

500 x 200? Saj pol je vseeno, tudi, če je 1280 x 1024 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz to fotko normalno vidim (in mi gre na qrac, ker je cel jumbo plakat ... ).

No očitno ti ne bo treba več trpet, ker se je nekdo potrudil in odstranil moj podpis.

Lepo, kaj naj rečem. Takoj je forum lepši in boljši, ker ni zasvinjan z mojim podpisom...

Je mogoče kdo razmislil o vložitvi kakšne odškodninske tožbe zoper mene, ker je bil revež prisiljen pol leta gledat slikco v mojem podpisu zraven vsake objave?

...očitno je bilo nadvse travmatično!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker si ne znaš lepega ustvarit. :naughty:

Nič kul, vsi forumi to imajo in tudi naš je to imel sedaj pa onemogočil. Buuu!

ne, ker mi gre na jetra da se forum nalaga 300 let zaradi blesavih fotk v še bolj blesavih podpisih še bolj blesavih dvobesednih postov.

na srečo je na voljo sedaj tudi možnost izklopa predogleda blesavih podpisov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole gre v stilu moje vrle mame, ki se ni upala v fitnes ker naj bi tam vsi buljili v njeno rit.

kot da okoli ne mašira vsaj 30 noro boljših, ki so res vredne ogleda..

naduto, naduto :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker mi gre na jetra da se forum nalaga 300 let zaradi blesavih fotk v še bolj blesavih podpisih še bolj blesavih dvobesednih postov.

na srečo je na voljo sedaj tudi možnost izklopa predogleda blesavih podpisov...

A ti se na 56K modem? :slap:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je slika na IE 7 enaka. Nimam kakih paničnih nastavitev, ker vse ostalo deluje b.p.

Stvar je še vedno kot je bila. "Urejanje" postov ni mogoče ! A ima še kdo take težave ?? Kako ste jih pa rešili ??

post-5391-125213664564_thumb.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ker ne morem starega uredit, bom dodal pa novega.

Tudi tisto o trance_26_nono.gif slikcah v podpisih je "bulšit" , ker eni jih še vedno imajo in to kar cele galerije whistle.gif

post-5391-125213688824_thumb.png

Recimo kot tale, pa naj mi "lastnik" ne zameri. Slučajno sem na tega naletel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.

ampak imam navado da multitaskam.

hint: poguglaj tazadno besedo preden odgovoriš.

Kot prvo, mi ni treba guglat multitasking, ker to počnem hitreje v spanju kot ti budna. Kot drugo, multitasking nima nobene zveze s hitrostjo ADSL-ja. Kot tretje, s čem pa ima zvezo, je pa, da si kupi boljši in hitrejši računalnik, če te delo z multištevilnimi aplikacijami zajebava. :naughty:

Ps. Danes že vsak butl jebe komunikologa. Hint: poguglaj komunikolog preden odgovoriš. :naughty:

Popravljeno . Popravil Terminator
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komunikolog - misliš tisti, ki ma končan podaljšek gimanzije, ki se mu reče fdv, pa do konca študija nobenega bližnjega srečanja s prakso?

če je odprtih 10 zavihkov in se v vsakem nalaga fotografija v resoluciji za tisk, ki jo potrebujem za članek, ima to veliko vpliva na hitrost nalaganja vsebine posamezne spletne strani.

to, da te poleg mene "jebe" vsak butl, pa gotovo ni moja krivda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je še vedno kot je bila. "Urejanje" postov ni mogoče ! A ima še kdo take težave ?? Kako ste jih pa rešili ??

post-5391-125213664564_thumb.png

Ja. Nikakor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komunikolog - misliš tisti, ki ma končan podaljšek gimanzije, ki se mu reče fdv, pa do konca študija nobenega bližnjega srečanja s prakso?

če je odprtih 10 zavihkov in se v vsakem nalaga fotografija v resoluciji za tisk, ki jo potrebujem za članek, ima to veliko vpliva na hitrost nalaganja vsebine posamezne spletne strani.

to, da te poleg mene "jebe" vsak butl, pa gotovo ni moja krivda.

Moja je bila web resolution.

Ne tisti, ki ima 20 let prakse v Londonu. :whistle:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ta praksa očitno nima toliko veze z osebnimi računalniki, da bi vedel, da ima 20 dortih zavihkov vpliv na hitrost brskalnika.

in kako je komunikologija sploh prišla v debato v kateri nima relevance?

odprtih seveda.

in ko smo pri tem, kdaj misli delat urejanje postov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ta praksa očitno nima toliko veze z osebnimi računalniki, da bi vedel, da ima 20 dortih zavihkov vpliv na hitrost brskalnika.

in kako je komunikologija sploh prišla v debato v kateri nima relevance?

odprtih seveda.

in ko smo pri tem, kdaj misli delat urejanje postov?

1. Guglanje besed, ti začela.

2. Dodatno prcanje as after thought.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to še vedno komunikologije ne postavi na relevantno mesto.

kot bi rekla, da se ne zajebavaj z mano, ker sem novinar...:wacko:

Novinar vedno lahko novinarja jebe. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!