Skoči na vsebino

Katero 125ko??


Guest anzeee93

Priporočene objave

RAVE ventila Yamaha NIMA. TI verjetno mislis, da bi direkt iz tovarne dobu motor in ga sam sestavil. Ja to gre, vendar ti noben trgovec to nebo postimal, ker nima s tem nobenega zasluzka. Plus, da ni prvega oz. nultega servisa ter tako dvomim v garancijo.

Sej se mi negre za garancijo ubistvu(garancije ni dugace)..rd bi se samnauču sestavlat razstavlat motorje in use kar paše zraven:P kje bi pa lahko dubu iz yamahine tovarne...al kje že...rd bi dubu kompletush delou in da doma sestavim...:P mas ksno idejo

Popravljeno . Popravil anzeee93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garancije pomoje v tem primeru ni. Vidim da si iz Dol-a pri Ljubljani, se lahko en dan mimo ustavim pa se zicneš mal gor da občutiš še sedet na yamahi. Sej ko jo boš dobil, jo lahko raztaviš, nimaš pa kaj veliko modificirat oz. so zelo zelo drage(saj glede performanca). Zdej razliko med aprillio pa yamaho so ti večali manj povedali, poleg mitota drugi itak niso konkurenčni (saj zame).

Drugagesem iz dolskega...bi biu veseu ce bi se dalo kaj zment:D me zanima če ke kej cenejša razstavlena od sestavlene v trgovini

Popravljeno . Popravil anzeee93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se mi negre za garancijo ubistvu(garancije ni dugace)..rd bi se samnauču sestavlat razstavlat motorje in use kar paše zraven:P kje bi pa lahko dubu iz yamahine tovarne...al kje že...rd bi dubu kompletush delou in da doma sestavim...:P mas ksno idejo

ne nimam... niti mi ni jasno kje TI takšne ideje pobiraš... preveč legokocke zlagaš-vrž to sranje bek.... :evilgrin:

če se hočeš špilat z motorom nabavi nekega tomosa pa čečkaj po njem, klesaj ga, tolči....... bo dost bol cenej

jaoooo :D :D :D :D

pejd v kafič, naroči koktejl pa vprašaj če bo kaj cenej če si sam zliješ skup pijače..... NE!!!!!

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si pa tut nabaviš eno "razbito" RS-ko al pa NSR-ko pa jo popraviš pa nardiš skup kakor ti paše. Pa boš dobo vse naučiv se boš šravfat motorje pa še motor boš mev tk sestavlen, pa predelan kot ti paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se mi negre za garancijo ubistvu(garancije ni dugace)..rd bi se samnauču sestavlat razstavlat motorje in use kar paše zraven:P kje bi pa lahko dubu iz yamahine tovarne...al kje že...rd bi dubu kompletush delou in da doma sestavim...:P mas ksno idejo

ok men deluje kakor da ti nimaš veliko pojma o motorjih in bi se rad učil na tem da bi sam sestavil yzf :worship: To ni tko kokr če bi kolo šraufal tko da dvomim da bi ga skus spravu če bi ga pa že pa ne verjamem da bi peljal. TKo da res bolš da kupiš 2 razbite rs-ke pa se tam špilaš da dobiš občutek in splošen pregled o motorju....ker je še vseeno lažje šraufat 2 takterja kot 4 takterja.:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok men deluje kakor da ti nimaš veliko pojma o motorjih in bi se rad učil na tem da bi sam sestavil yzf :worship: To ni tko kokr če bi kolo šraufal tko da dvomim da bi ga skus spravu če bi ga pa že pa ne verjamem da bi peljal. TKo da res bolš da kupiš 2 razbite rs-ke pa se tam špilaš da dobiš občutek in splošen pregled o motorju....ker je še vseeno lažje šraufat 2 takterja kot 4 takterja.:unsure:

mah motorjih se mi res nesanja...mam pa tako familijo da mi pomaga..recmo fotr zna eletronko od fotra fotr pa je ze sestavu par motorjev iz razvaline...naprimr 2 puha pa škodo 1000 al 2000, tko da bi se obneslo:P ja 2 tktni me pride cenej al kaj...ker nocm da pbnovim motor in dam za use skupi 3000e names 1200e za rablenga in sam prepucam pa tko...:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah motorjih se mi res nesanja...mam pa tako familijo da mi pomaga..recmo fotr zna eletronko od fotra fotr pa je ze sestavu par motorjev iz razvaline...naprimr 2 puha pa škodo 1000 al 2000, tko da bi se obneslo:P ja 2 tktni me pride cenej al kaj...ker nocm da pbnovim motor in dam za use skupi 3000e names 1200e za rablenga in sam prepucam pa tko...:/

j aitak da boš dubu rabljeno aprilio cenej. Kr yamaha yzf r125 je prvi letnik 2008 in boš zlo težko dubu pod 3000€.

Dru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah motorjih se mi res nesanja...mam pa tako familijo da mi pomaga..recmo fotr zna eletronko od fotra fotr pa je ze sestavu par motorjev iz razvaline...naprimr 2 puha pa škodo 1000 al 2000, tko da bi se obneslo:P ja 2 tktni me pride cenej al kaj...ker nocm da pbnovim motor in dam za use skupi 3000e names 1200e za rablenga in sam prepucam pa tko...:/

Dej pob ne sanjaj. Motor bos ti sestavu. Hjao. Niso to legokocke, ce zajebes pac zajebes. Menjalnik sestavit si nebi upalo 99% uporabnikov motosveta, pa verjemi, da jih je kar nekaj, ki se ZELO razumejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake debate so to tu biggrin.gif prvi simptomi prašičje gripe se že kažejo.... frkfrk

hahahahahahaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah motorjih se mi res nesanja...mam pa tako familijo da mi pomaga..recmo fotr zna eletronko od fotra fotr pa je ze sestavu par motorjev iz razvaline...naprimr 2 puha pa škodo 1000 al 2000, tko da bi se obneslo:P ja 2 tktni me pride cenej al kaj...ker nocm da pbnovim motor in dam za use skupi 3000e names 1200e za rablenga in sam prepucam pa tko...:/

Sj drgač je puch pa škoda 1000 oz. 2000 to je prbližn tko kot da bi R125 sestavlu ;) Sam par deset let razlike ampak ni blema :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti odsvetujem da sestaulaš sam motor. to ni kokr da bi revell makete sestaulu. pa če kej narobe nardiš se lahko ubiješ. od tega kako dobro ga sestaviš je odvisno tvoje življenje. jest tega nebi delou.

p.s. jest ogrevam 4t zmeri pred vožnjo, ker če ga ne, ga zamori(ker še nima einšprica ampak ma fergajzer)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti odsvetujem da sestaulaš sam motor. to ni kokr da bi revell makete sestaulu. pa če kej narobe nardiš se lahko ubiješ. od tega kako dobro ga sestaviš je odvisno tvoje življenje. jest tega nebi delou.

p.s. jest ogrevam 4t zmeri pred vožnjo, ker če ga ne, ga zamori(ker še nima einšprica ampak ma fergajzer)

lp

sej ti ga ni treba takoj na začetku stisn ko prasca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisi resn

haha...kolega je pac mal prevec bogt ker majo u lasti neko trgovine in lahko mi zrihta motor iz tovarne po tovarniški ceni...aprilia rs125 po tovarniški je 3499 nova 4999 u trgovin...me sam zanima:D kje je ksna tovarna no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...kolega je pac mal prevec bogt ker majo u lasti neko trgovine in lahko mi zrihta motor iz tovarne po tovarniški ceni...aprilia rs125 po tovarniški je 3499 nova 4999 u trgovin...me sam zanima:D kje je ksna tovarna no

Tudi če boš šel v tovarno po motor te nebo prišlo velik cenej ker moraš prištet skroške dostave, davek itd. Če želiš met yamaho jo morš kupit celo, če želiš pa sestavljat smo ti pa tako že povedali da kupi eno staro RS-ko pa jo obnovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če boš šel v tovarno po motor te nebo prišlo velik cenej ker moraš prištet skroške dostave, davek itd. Če želiš met yamaho jo morš kupit celo, če želiš pa sestavljat smo ti pa tako že povedali da kupi eno staro RS-ko pa jo obnovi.

Mah Rske mi niso ušeč sploh...zadi majo tko čund tastare...:/pa že najbrž bi me draži pršlo kokr da kupm eno v dokaj dobrem stanju pa jo prepucam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah Rske mi niso ušeč sploh...zadi majo tko čund tastare...:/pa že najbrž bi me draži pršlo kokr da kupm eno v dokaj dobrem stanju pa jo prepucam...

Jao. Stari.

ZAPRITE TEMO! HITRO! :D

Skoda debate :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam si trdit da je moja husa najlepša 125... mogoče ji lahk konkurira aprilia rs 06 letnik belo-črne barve samo tud zloo težko =))

bmw je naredu svoje poteze pr tanovi husi zgleda hehe =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

impulz se strinjam s tabo da je husa in aprillia rs 06 belo črne barve 2 od najlepših 125ccm motorjev vendar če je husa najlepša pa je stvar okusa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!