Skoči na vsebino

Katero 125ko??


Guest anzeee93

Priporočene objave

Cagiva Raptor 125. Top izbira kar se tiče naked segmenta. 2t mašina, za moje pojme se lepše sedi kot na Hyosungu...aja še 1x 2t mašina TOP mašina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen če želiš zvok, potem vzemi Hyosunga, pa odstrani dušilec in še okoli luknje navrtaj manjše --> zvok za pojest  :kva1:

Jaz sem samo zaradi zvoka ostal na 4t :)

 

BTW: ti še maš Cagivo znj?

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha lahko navrtaš luknje ampak še vedno bo končna 110 xD

 

No offense :)

 

Ja še jo imam, in jo tudi prodajam. Sem na istem kot Gasperr.

 

Do novega motorja me loči samo še prodaja 125.

 

Lahko bi naredili dobrodelno akcijo zbiranje sredstev za nakup novega motorja za Gasperr-ja in Znja-ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja glede končne se malo motiš, znaša približno 120km/h, izmerjeno s Hornet 600. Me pa zanima, koliko bi bila, če ne bi imel dodatnih lukenj...

 

Samo res se mi že oba smilita, motorji že v prodaji skoraj eno leto, pa še kar nič. Madona še js bom prej Hyosunga prodal ko vidva tele mašince :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck you :P

 

Ne ne, če boš prodajal veliko sreče, ker sam jo nimam. Imel sem že veliko obljub v stilu " JA BOM KUPIL 100% samo še izpit naredim, solde dobim itd"... do sedaj nič :( :( :( 

 

Jao bože...ju3 začnem klicati avtohiše, če mi kakšna vzame, itak rabim samo okoli 1.100 do novega motorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj bi jo kupil tvojo raptorco ampak kaj k ma sekret od dvotaktne mašine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj bi jo kupil tvojo raptorco ampak kaj k ma sekret od dvotaktne mašine...

Ma kaj kurac še v življenju nisi sedel na 2t mašini kaj se oglašaš. Bodi na tvojem "japonskem" motorju kawasakiju in bodi tiho. Nikoli vas ni blo u MOTO GP in nikoli vas ne bo mater vam j****. Uživaj na japonskih jajcih :D  mwa te imam rad ***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj bi jo kupil tvojo raptorco ampak kaj k ma sekret od dvotaktne mašine...

In kaj je narobe z dotično 2 takt mašino? Vse ima svoje prednosti in svoje slabosti...in verjetno ne poznaš niti enih, niti drugih. :) Komentar kaže na tvojo razgledanost v tej smeri...in verjemi...slep si, kot mlada mucka. :) (by d mimo...ma 2 mucke za oddat...mislim sej jst ne bi nobene oddal sam pravjo, da jih ne mormo met tok pr bajti :D lepše so kot Jessica Alba! :D )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(by d mimo...ma 2 mucke za oddat...mislim sej jst ne bi nobene oddal sam pravjo, da jih ne mormo met tok pr bajti :D lepše so kot Jessica Alba! :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj kurac še v življenju nisi sedel na 2t mašini kaj se oglašaš. Bodi na tvojem "japonskem" motorju kawasakiju in bodi tiho. Nikoli vas ni blo u MOTO GP in nikoli vas ne bo mater vam j****. Uživaj na japonskih jajcih :D  mwa te imam rad ***

 

 

In kaj je narobe z dotično 2 takt mašino? Vse ima svoje prednosti in svoje slabosti...in verjetno ne poznaš niti enih, niti drugih. :) Komentar kaže na tvojo razgledanost v tej smeri...in verjemi...slep si, kot mlada mucka. :) (by d mimo...ma 2 mucke za oddat...mislim sej jst ne bi nobene oddal sam pravjo, da jih ne mormo met tok pr bajti :D lepše so kot Jessica Alba! :D )

 

Mwahahhahaha, dobro ste se izkazali, točno tak odziv sem hotel videt.

 

Nekoč boste zelo dobri bemvejaši.

 

PS: najbl me je prizadelo da kawasakija nikoli nebo v moto gp.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mwahahhahaha, dobro ste se izkazali, točno tak odziv sem hotel videt.

 

Nekoč boste zelo dobri bemvejaši.

 

PS: najbl me je prizadelo da kawasakija nikoli nebo v moto gp.... :cry:

BMWja nikol! :) Odziv si sprožil sam, ne moreš rečt, da ni bil pričakovan. V bodoče prosi po takem odzivu in ti ga, vsaj jst, podarim. Sicer se pazi, da ti burja ne odpihne vse pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za včerajšne izpade ... slab dan, živci zaradi šole na koncu in potem mi pride eden, ki se dela pametnega. Človeku pač poči film.

 

Lahko pa argumentiraš zakaj ne Cagive.

 

Drugače pa tudi sam nikoli ne bom kupil BMW-ja....bljak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jaz vas samo malo zajebavam k se mi zdi zabavno ker se dajete katero gre bolje po števcu po gps-u po radarju... ubistvu je pa nekje 7km/h razlike ;)

 

Drgač pa nimam prav nič proti Cagivi, menim celo da je zelo uredu mopedek in če bi mel keš bi si ga omislil kot drugi moped, za hodit na kafe bi bil super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa lagal. Kupil bi Benflovega HPja 4 al pa RRa :D Pa x moto tut ni slab ^^

Motosvet se iz tržnice spreminja v forum čustvenih izlivov in priznanj! hahahaha


 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw 1000rr se ga pomoje res noben nebi branu ker je motor res nor js bi pa tudi gs1200 meu pr enih 40-50 :)

Svetsanj evo haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni na nivoju glasuj zame je ok :)

 

Sicer pa Lajbn vidim, da si iz Vipavske doline, lahko grem kdaj na kakšno furo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni na nivoju glasuj zame je ok :)

 

Sicer pa Lajbn vidim, da si iz Vipavske doline, lahko grem kdaj na kakšno furo :)

 

Se bomo zmenli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw 1000rr se ga pomoje res noben nebi branu ker je motor res nor js bi pa tudi gs1200 meu pr enih 40-50 :)

Svetsanj evo haha

upam da ga bom za 4leta lahko kupi :D..seveda hp4!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj bi mel enduro al 'SS' ? Najprej se moraš to odločit. Kar se tiče pa Aprilie in Yamahe...10 in 17 let stara motorja dvomim da sta ''odlično ohranjena''..kar za tak denar niti ni realno pričakovat. Sam bi se izmed teh dveh verjetno bolj nagibal k Aprilii, takole na prvi pogled..je le 7 let mlajša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven motorja dobil. Sicer sem mu mogel doplačat, ker je on, kaj je že... (:D) prodajal posebi, ampak sem pozabil koliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!