Skoči na vsebino

Katero 125ko??


Guest anzeee93

Priporočene objave

A ni na apriliji ze serijsko gor??? Na mojemu vem da je bilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji se je zelo, ker je bila tista luknja v obratih res moteča. Pri kolegu na primer, ki je imel pa 160cc kit, pa tega niti najmanj ni rabil. 

 

@znj - ne, ni serijsko gor. Serijsko je tista blokada, ki delno zapira izpušni kanal. :) Torej enako kot rave, le da se ne odpira.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven motorja dobil. Sicer sem mu mogel doplačat, ker je on, kaj je že... ( :D) prodajal posebi, ampak sem pozabil koliko.

 

Da te ne bom pršou mau počesat, k take strelaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spizek sklepam da si biuši lastnik aprilie o kateri govorimo :) kok si dau za ventil? Ok sm pa mislu da ni pomoči tej lukni, najprej sm mislu da to kr neki trokira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spizek sklepam da si biuši lastnik aprilie o kateri govorimo :) kok si dau za ventil? Ok sm pa mislu da ni pomoči tej lukni, najprej sm mislu da to kr neki trokira

150e za rablenga - dubu sm pa rave + elektronko, katero sm pol prodou za 30e - se pravi sm dou 120e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje rabim eno pomoc in sicer eno objektivno mnenje. Koliko bi ( ce bi bili stari 16 ) placali za moj motor. Zanima me da dam pravilno ceno na avto.net :)

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi dau 1300€ ce bi kupvou (kj tazga, ceprov vem da je ful pod ceno). Ce bi prodaju bi nastavu par € vec k pa bi hotu dobit, pa pol k pride pogledat mu ponud kj zravn(org. auspuh ce je biu zamenan, kksne bate, folk dost gleda na to da bi cim vec dubu). Pa na oglas bi napisu da gre k raketa (ves da vecino mulcu sam to zanima :D) Napisu bi se da je zlo redk motor, to pali usj js sm hotu aprilio k je dost redk motor in se jih ne prodaja dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem te upošteval in dal ceno 1300€, kar je pa minimum, za manjši denar bi bilo potem že obiranje mene. Za ponudit jim nimam nič razen kakšne domače šalame in soka, ker je vse novo že v motorju. Dam mu lahko samo star bat, ki sem ga dobil od mehanika za spomin.je pa itak okrušen, ravno zaradi tega mi je ribnilo.

 

Ne vem no, ko gledam ceno bi se najraje zjokal...toliko denarja in volje in ljubezni sem uložil v ta motor in sedaj, ko bi ga pač prodal nobeden noče kupiti...eh ja, še malo bom čakal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem te upošteval in dal ceno 1300€, kar je pa minimum, za manjši denar bi bilo potem že obiranje mene. Za ponudit jim nimam nič razen kakšne domače šalame in soka, ker je vse novo že v motorju. Dam mu lahko samo star bat, ki sem ga dobil od mehanika za spomin.je pa itak okrušen, ravno zaradi tega mi je ribnilo.

 

Ne vem no, ko gledam ceno bi se najraje zjokal...toliko denarja in volje in ljubezni sem uložil v ta motor in sedaj, ko bi ga pač prodal nobeden noče kupiti...eh ja, še malo bom čakal :)

jaz sem v mojo aprilio rs 125 tudi dosti truda in denarja vložil in ja ..na koncu sem pa jo tudi za 1.300e prodal...tak da me je glava pekla ..al ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja, upam, da se me vsaj zdaj kakšen usmili. Sicer pa...ne vidim razloga zakaj ljudje ne kupijo mojega motorja. Vem je redek ampak vseeno, zgodovina je znana tako tukaj na motosvetu kot doma, gume so super, generalka narejena, motor štima v nulo.Ampak še vedno folk raje kupuje zjahane motorje in potem joče, da mu ne dela itd...eh ja zaželite mi srečo, ker res ne vem več kaj bi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je 2t pomoje. Tut js se učasih zamislm da bi prodau pa kupu 4t k to da tankam povn tank usak drug dan mi je težka obremenitev. Evo roko na srce js bi te poklicu če nebi meu motorja. Tist da ti je ribnu pa raj ne omenji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa že imaš izpit? Si imel možnost klicati :D

 

Sicer pa poraba ni tak problem, k osem ulafaval nov bat sem vozil na srednjih obratih, s polnim tankom sem naredil tudi po 250 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa že več ko avto porabi...  :P no sej vem, ma pa 2t druge prednosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja odvisn kaksno masino mas pod pokrovom. Ja pospeske pa koncno, to je pa to :D

No ja odvisn kaksno masino mas pod pokrovom. Ja pospeske pa koncno, to je pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, to je tut res, kakšen 2.0 bencinar (in več) sigurno že več porabi, sam marsikateri pa tut manj...

No sej maš pa po drugi strani pospeške pa končno tko kot si reku, na 4t je to pač mal slabš...se lahko pa zato 400-500km brez tankanja vozmo.  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu od lanskega poletja :D kok pa maš tank? js mam 10L, nardim okol 95km, pol morm že na rezervo dt

No potem bi pa lahko kupil mojega :D 

 

15l tank, 150 km...največ kar sem jih naredil pa je bilo 250 km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem bi pa lahko kupil mojega :D

 

15l tank, 150 km...največ kar sem jih naredil pa je bilo 250 km :)

Kaj vm to use tok žre?? Men je aprilia relacijsko pila 5l, mestno vožno pa 7l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja meni je pila največ na te majhne relacije če ne na dolge je tudi meni 6l :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spizek če se prou spomnm si meu rave ventil in se kr pozna na porabi ane? Zdj je motor na servisu, ta tedn k pride ga bo pogledu, povedu kok hoče za ventil in podobno. Meu sm ene težave z menjalnikom  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znj že ki tolk jamraš da noben noče kupit pa ga doma obdrzi pa si drugega kupi bos meu spomin na tax ko si biu se mlad pa si se z 125 2t mašino okol vozu ker itak bojo propadle kmalu pa bos veseu cez 10 let da jo imaš doma ;))

 

js mam tank 8l pa nardim okol 120 km brez rezerve 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!