Skoči na vsebino

Katero 125ko??


Guest anzeee93

Priporočene objave

Lolomen daj, napraskaj še tistih 200€ in ga pridi iskati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da si se malo zaljubil v Cagivo :) praši nono, nonota, strica, teto vse sorodnike bližnje in daljne in boš 200€ napraskal lagano :)

 

Zagotavljam pa, da boš dobil super motorček, za enako ceno ni šans, da je na avto. net boljši!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spizek če se prou spomnm si meu rave ventil in se kr pozna na porabi ane? Zdj je motor na servisu, ta tedn k pride ga bo pogledu, povedu kok hoče za ventil in podobno. Meu sm ene težave z menjalnikom  :glare:

Je biu rave ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma loloman, se zmenimo tako.

 

Če motorja ne prodam do sredine junija, je tvoj za 1000€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmenjeno, zdaj pa močno upam da do sredine junija ne prodaš motorja! :D in da bom jst postal novi lastnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saaam če je ne prodam, da mi ne bi kaj zbival cene! Ti prideš, naložiš, plačaš in pelješ :D

 

Ti bom pa priložil posnetke, da motor vžge in dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti za cent ne :) samo čuvaj na motor :D

če se ga boš hotel prej znebiti mi pa kar sporoči ker bom z težavo čakal te 3-4 tedne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem motor, endurca 125 mogoče tudi krosa pa me zanima kateri imajo dobre pospeške in kako je z šraufanjem...

Ali se morajo endurci tudi toliko servisirat kot kroske,ter katere firme imajo najdražje dele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM najdražji, js bi se ga izogibu. Js mam aprilio. Zakon motor, servisi dost pocen. Ma okol 35km, nori pospeški, končna okol 130-35 z 100oktanskim bencinom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma.. skor da ne verjamem :P
sem dal pa že preveč 2t mašin skozi veš :OK:
oktani LE višajo mejo samoužiga.. in če nimaš zadosti visoke kompresije da bi jih izkoristil.. pol nimajo veze :)

no ma da ne bomo šli preveč off rečmo da maš prau :surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel tintin imajo ti oktani veze samo na mašinah z res visoko kompresijo, tako da dvomim, da ti karkoli pripomorejo, kaj šele 10 km/h :O To je vse v glavi :D Kar pa tut ni slabo no... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm EXC 125 je dobra izbira? :D

Ker letnik? Če misliš delat ture po 150km na dan...pozabi. Za po mestu al pa vasi pa offroad pa tako...idealen moped. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm exc 125 sanje usakega klinca ki dela izpit za 125 pri 16 letih 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm exc 125 sanje usakega klinca ki dela izpit za 125 pri 16 letih 

Nah moje niso bile...moje so bile Cagiva Mito 7 speed. Ker pač oče ni bil za to in roko na srce na avto.net so bile samo zjajcane sem dobil super alternativo Mitoti...Raptor :D 

 

Ne zgleda tako brutalno, gre pa skoraj isto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm exc 125 sanje usakega klinca ki dela izpit za 125 pri 16 letih 

Kurac so sanje! :D Jst bi rajš TMa al pa GasGasa, k sta serijska supermotarda :):D Mislim sam zdej sm že mal prestar za 125 al ne? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac so sanje! :D Jst bi rajš TMa al pa GasGasa, k sta serijska supermotarda :):D Mislim sam zdej sm že mal prestar za 125 al ne? :D

vizualno zamga ktm ko daš loksirat feltne pou črne pou oranžne pa maš akrapoviča gor pa sixdays nalepke je meni osebno biu vedno najlepšu supermoto kar sm ih vidu čeprau ne serijski 

dandanes niti tm pa gasgas niso več kar so bli čene pa nekaj časa nazaj je biu na avto. net en tm sm125 

 

nisi prestar ne ti kr kupi 125 (mojo npr) haha :DD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bl všeč yamaha wr 125 k pa ktm...

kak okus pa imaš ti bog pomagaj ? :O

si sploh kdaj vidu ktm exc predelanga v supermotot? js močno ampak res močno dvomim da si ker wr pa res nemore bit lepši 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak okus pa imaš ti bog pomagaj ? :O

si sploh kdaj vidu ktm exc predelanga v supermotot? js močno ampak res močno dvomim da si ker wr pa res nemore bit lepši 

sej nisem reku da je lepši...pa tut ni vse v zunanjosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem reku da je lepši...pa tut ni vse v zunanjosti

 v čem pa je pol use wr bolši od ktmja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!