Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

jebenti pa tvoje vremenske napovedi - a me boš spet prsilu da se bom okrog vozu s ponarejeno tablico

a gre kdo dons na študenta v manano??

Luka ne pozab - za dons smo zmenjeni!!!!!

ja bom ja.

Veš da smo zmeneni. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to ni res - zej je že za ceu konc tedna grd vreme napovedan. :cry: :cry: :cry:

A kdo pozna kšn izhod v sili? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra obleka :kva2: B) Sj to se sam zajebavajo an...k da ne bo noben pogruntou da je dons 1. april... :naughty: U nedelo bo zihr lep vreme no...sm ga jst naroču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje kakšn pa je zdej plan za konc tedna.

A se gre na morje - u dežnih kombinizonih sevede. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam lih specijalnega dežnega kombinezona :( Mam pa tiste hlače k sm jih prejšn tedn gor imu, in mal useen traja preden premočjo :afro1: Drgač pa nevem an...upam da so se vremenarji zmotil...saj za nedelo...če ne pa drugič k res ne bi rad u dežju vozu pred servisom...saj tko dolge ture ne :cry:

Dons sm biu pa spet z motorjm u šol :yea2: Na Bledu je baje dž padou...saj po cesti sodeč ker je bla čist mokra k sm domu pršu...v Kranju pa je bla cesta suha. Sm pa šu tm kot smo mi šli nazaj... na Begunje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje kakšn pa je zdej plan za konc tedna.

A se gre na morje - u dežnih kombinizonih sevede. :BUA: :BUA:

Ne vem, ne vem... zdejle se neki sonček kaže, naslednjo minuto pa spet rosi <_< a ga dones kam skočmo?

Killroy a si že dobu mofo s servisa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem zdej do rondoja (kranj), pa če bi kdo kam šu.....(čez pol ure sem tam)

Dons je prov soparen :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil JerryCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, zdele sm gledu na teletekstu napoved za jutr pa u slo nobenga dežja ne napovedujejo. Zmerno do pretežno oblačno naj bi blo, do 17*c.

Kdo bi šel?

Mežko, a si registriru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, zdele sm gledu na teletekstu napoved za jutr pa u slo nobenga dežja ne napovedujejo. Zmerno do pretežno oblačno naj bi blo, do 17*c.

Kdo bi šel?

Ja jest sm za!! :kva2: :kva2: :kva2:

Sam sm pa zato da se zutrej še tlele gor dobimo pa se zmenmo a se gre.

K če bo prou oblačn nam šu vn - še zmerej kdr sm šu me je že u Kranj dž prau. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm za!! :kva2: :kva2: :kva2:

Sam sm pa zato da se zutrej še tlele gor dobimo pa se zmenmo a se gre.

K če bo prou oblačn nam šu vn - še zmerej kdr sm šu me je že u Kranj dž prau. :BUA:

ja ok, se slišmo zjutri pol.

sam prbližn kdaj bi pa šli če gremo pa o kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jerry: s cagivo sva te vidla k si se v kranj prpeljal tm pri iskri,v rdeči kii sva bla.pol sm pa tud naredu krog okol rondoja pa te nism nč vidu

stopetindvajsetaki,a bo od vas kdo šu na morje?bi blo fajn če bi mi skup šli tistih 100km/h... jst še nism zihr,ampak bi blo kr fajn.sm sicr bol na nedeljo računal,ampak če bo vreme je treba izkoristit :)

zdele pičimo v kranj mal požurat,k pridm domov preverim situacijo in se odločm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok, se slišmo zjutri pol.

sam prbližn kdaj bi pa šli če gremo pa o kje?

Jest predlagam da vsaj po 9 uri (al pa deseti - becouse of :zzz: ). :OK:

Čeprou vreme je res slab napovedan. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,kr doma bomo...

jutri.gif

sj za nedeljo je pa neki podobnega.pa drug teden! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEE pobi! vi od motorčkov, jst pa na šihtu :cry: :cry: :cry: dober, da j sej vreme u ku**u, me le mal manj srce boli.. Drgač pa ne vem... včeraj tud ni blo preveč spodbudno vreme, pa sem vseglih drgnu do kr. pa po gostilnah nazaj :wacko: :wacko: (vmes sem še gumo naroču :yea2: ) No, do 2h sem še tle. pol mo pa vidl, če se bo kej razkadil, pa čese boste kej zmenl, pa lhk mal poškilte okol, če bo kkšn TDM kod prletu :yea2: :yea2: z mano na puklu :D Lp

DRp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bledu zgleda dobro! :) Nikjer ni kakšnih večjih oblakov, sonček pa počasi vstaja( zdejle ga vidim ravno polovico čez sosedovo bajto :angry: ), morebiti se je pa Tro(n)telj zmotil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bledu zgleda dobro! :) Nikjer ni kakšnih večjih oblakov, sonček pa počasi vstaja( zdejle ga vidim ravno polovico čez sosedovo bajto :angry: ), morebiti se je pa Tro(n)telj zmotil  :OK:

:? :? :? :? :? :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: SONCEEEE :D :D :D Mater bom težko do konc šihta počakou :blink: :cry: :wacko: A se pol kam gre donc :yea2: :devil: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem v službi. Piz... Počutim se kot tista, ki jo v najlepših trenutkih preseneti slaba novica. :o :( :angry:

Fantje, če mislite danes jamrat zaradi vremena, dajte prej v nebo pogledat, potem mi pa povejte, kaj bi še spoloh radi :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj mislte dons :hmm: gremo al ne :notworthy: jest bom šu, pri nas zgleda super vreme :OK:

NAPIŠITE KAJ MATE V PLANU

ali pa pokličte 031-533 822 :OK:

PS. tut tisti ki ste v službi, mogoče bi se pa lahko popoldne še kje dobil :notworthy: :OK: :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!