Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kokr kermu paše.

Men npr. zvok Zetorja že ni všeč. :BUA:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa drugga....sj sm prčakvou neki takga ja...zj me bote pa usi potunkal an :P . Sj že prov, zamerm to :rolleyes: ....ne sj ne...sam od Killya pa tega odgovora nism prčakvou :BUA:

@batzajla&Jerry_junior: Tko k majo usake oči svojga malarja, tko je tut z zvokom. Enim je všeč bolj visok zvok, enim pa nizek in globok, močan zvok...kukr kermu an...vsak je pa zih zadovoln s tistmu kr ma :hmm: ...upam :ph34r:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej glih to pravm - usak po svoje. ;)

No in koko nam zej kej kaže - bomo zgleda kr ceu konc tedna doma.

Druh konc tedna pa gaaaasssaaa da nadoknadmo izgubleno. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa drugga....sj sm prčakvou neki takga ja...zj me bote pa usi potunkal an  :P . Sj že prov, zamerm to  :rolleyes: ....ne sj ne...sam od Killya pa tega odgovora nism prčakvou  :BUA:

Mal se pohecam,pol pa tkole...najem si smisu za humor,madona :angry: :BUA:

BTW:Ne vem,če tebe kdaj nasljavljam z "Zusom","Zeuščkom","Zesom" in podobne pomanjševalnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori k žvim an... :rolleyes: drgač pa...če bi bil slučajn kdaj bl pozorn in bi opazil vse smajlije preden se bentiš bi blo pa tut dobr... :wacko: (pa ne mislm tistega, ki kaže BUU ampak tistega ki se navezuje na celoten post ;))

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pomanjševalnice pa sorry an...nism vedu da te to tko mot... :hmm: . Sm mislu da se boš bolj mladega počutu :P . Se oprašičujem in ne bom tega več uporabljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry,a bo kšna easy off road fura zj k maš končno nekej gumam podobno .) ?

drgač pa-jst morm met do 17.maja vse ocene zaključene in to pomeni da jih morm še veeeliiiikn dobit...prov velik cajta do takrt ne bo <_<

ampak komj čakam poletje :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenci!!! pa kva se tolk kregate,par dni nisem bil na netu , pol pa mal pogledam je pa cela zmešnjava tle gor :wacko: sej @kalimero gotov ni resen mislu-ali pač?

sam glih z "monam" nas pa tud ni treba zmerjat ane? No jest upam in si močno želim,da bo čimprej lep vreme,da se bomo spet kam peljal,pa še kalimerota s sabo vzamemo,da bo vidu ,da nismo take mone :D mislim,da se vsi strinjate z mano .)

upam da ni kdo resno jemal ampak mal zafrkancije pa mora bit kajne "mone " :kva2: :kva2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni kdo resno jemal ampak mal zafrkancije pa mora bit kajne "mone " :kva2: :kva2: :OK: :OK:

Tko se je najlaži zmazat iz lastnega dreka - sm se zajebavou pa je rešen. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry,a bo kšna easy off road fura zj k maš končno nekej gumam podobno .) ?

drgač pa-jst morm met do 17.maja vse ocene zaključene in to pomeni da jih morm še veeeliiiikn dobit...prov velik cajta do takrt ne bo <_<

ampak komj čakam poletje :) :) :)

takrt k si tole napisov me sploh ni blo več doma pa smo se vseen najdl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko se je najlaži zmazat iz lastnega dreka - sm se zajebavou pa je rešen.  ;)

Pa še neki Peco star pregovor prav "Če stopiš mačku na rep ta zacvili" kolkor vidm ti tle gor glede te teme že kar nekaj časa cviliš? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoditi po (mačjih) repih pa tud ni lepo <_<

dons je kr vredi vreme-fajn se vozte jst bom šu sam popoldne mogoč kšno kratko furco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in kam greste danes? Mogoče kaj kmalu, še pred dežjem?

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem...dobr bi blo da se dobimo (k zmeri) pr Rondoju, pa se zmenmo...pa gremo magar poj 125-ke po svoje pa se nek dobimo...tko k je batzajla reku...alpa da gremo u isto smer vsi pa se zmenmo kje se dobimo na kšni pjači...jest itak morm Killroya počakat, k majo oni šele u 10h mašo an...jst sm pa že od maše in od fruštka :OK: . Jst pred 12 skor zihr ne morm an...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa že od maše in od fruštka :OK: . Jst pred 12 skor zihr ne morm an...

Ola :D Tale tvoja mi je pa všeč. No, upam, da si tudi zame zmolil. Jaz moram iti zdaj na cesto. Gre tudi my lady, ki mora kasneje še za kuhinjo poskrbeti.

Mogoče se pa vidimo. (Kr-Tuhinjska-Trojane-Hrastnik-Litija-Poljanska d.)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,nazaj od maše O:-) ,južna bo pa tud hmal,tko da bi se dons lahko km šlo,ne.Recimo kšn Kobarid al pa kej :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da bi šli za cvetootm bi bla res kr dolga ja...saj za 125 an...tko da je Kobarid kr fletna turca an...mogoče še clo mau dlje če se bo vreme držou. Drgač pa: kdo vse bi rad šu, pa če ma kdo svoj predlog za kšno drugo destinacijo, ki bi se mu zdela bolj zanimiva, naj se prosim javi tule gor, da se zmenmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da bi šli za cvetootm bi bla res kr dolga ja...saj za 125 an...tko da je Kobarid kr fletna turca an...mogoče še clo mau dlje če se bo vreme držou. Drgač pa: kdo vse bi rad šu, pa če ma kdo svoj predlog za kšno drugo destinacijo, ki bi se mu zdela bolj zanimiva, naj se prosim javi tule gor, da se zmenmo.

No dejta se zmenit, pa me pokličta, OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm že naredu eno skromno furco dons- Bohinka Bela in nazaj. Pa skromnih kilometrov, vendar SLADKIH. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjj !!!!!!!

V moji vasi si bil, pa me nisi poklicou :cry: .... Dj če boš še kdaj tko šu do sm, me poklič a prov. Do kam natančneje pa si šu ?

A bi bil vseen zainteresiran z nami na šeeno furo it?

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kva nej rečem, če bo kdo hodu na furo naj sabo vzame dežni kombinezon. Zdejle gledam na Z proti Kranju pa je vse črno :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj je JV od Bleda  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ups :wacko: sm mislu na V, no sej proti Z pa ni nič drgače :BUA:

Kaj pa če gremo motorirat pred TV na Rečico(če maste frej), dones je prva dirka GP-ja, ane?

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!