Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

kompi,

na strani podjetja compaco nisem zasledil nikakršne opcije glede čelade x-lite x-501 (recimo modra freeland barvna kombinacija).

ali mi lahko v compaco kakorkoli pomagate v zvezi z dobavo te čelade?

če ta grafika ni na voljo bi se pogojno zadovoljil tudi z alternativno, podobno barvno kombinacijo.

za odgovor se vnaprej zahvaljujem!

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompi,

na strani podjetja compaco nisem zasledil nikakršne opcije glede čelade x-lite x-501 (recimo modra freeland barvna kombinacija).

ali mi lahko v compaco kakorkoli pomagate v zvezi z dobavo te čelade?

če ta grafika ni na voljo bi se pogojno zadovoljil tudi z alternativno, podobno barvno kombinacijo.

za odgovor se vnaprej zahvaljujem!

l.p.

Seveda. Čelade modela X-501 sicer nimamo v naši redni ponudbi, vendar jo lahko zagotovimo po posebnem naročilu. V kolekciji za leto 2011 model X-501 Freeland v modri barvni kombinaciji žal ni več na voljo, vendar se bomo potrudili po naših najboljših močeh in jo kljub temu skušali najti. Javim, če bo kaj sreče.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Postal sem ponosen lastnik X-lite 701, Letos že preiskusil na motorju in lahko rečem da sem z čelado zelo zadovoljen. Edina stvar ki me moti pri vožnji je sonce. Na to težavo nism pomislil, saj je moja pejšnja čelada N70 imela neke vrste ˝šilt˝ tako da nisem nikoli imal težav z soncem ki me slepilo. Rešitev zame je le zatemnjen vizir, saj me sončna očala pod čelado motijo, opazil pa sem tudi da obstaja zatemnjeni antifog vložek, pa me zanima kako se obnese v primerjavi z zatemnjenim vizirjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi razmišljal o zatemnjenem pinlock vložku, a sem si premislil, ker če me slučajno dobi tema, bi moral vložek dat ven in potem "dobrodošla" rosa... Jaz sem bom verjetno za kaj takega odločil, ker mi je trenutno malo preveč dajat 45€ za vizir + 20€ za dodaten pinlock, ker ga sredi ceste ne mislim menjavat. V vsakem primeru pa je vizir dosti lažje in hitreje zamenjat kot pa pinlock :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Postal sem ponosen lastnik X-lite 701, Letos že preiskusil na motorju in lahko rečem da sem z čelado zelo zadovoljen. Edina stvar ki me moti pri vožnji je sonce. Na to težavo nism pomislil, saj je moja pejšnja čelada N70 imela neke vrste ˝šilt˝ tako da nisem nikoli imal težav z soncem ki me slepilo. Rešitev zame je le zatemnjen vizir, saj me sončna očala pod čelado motijo, opazil pa sem tudi da obstaja zatemnjeni antifog vložek, pa me zanima kako se obnese v primerjavi z zatemnjenim vizirjem?

uporabi to, kar je napisal MilanAndonovski. jaz imam isto čelado nolan x-lite 701 v kombinaciji s tem dodatnim delom in se super obnese.

Jaz sem tudi razmišljal o zatemnjenem pinlock vložku, a sem si premislil, ker če me slučajno dobi tema, bi moral vložek dat ven in potem "dobrodošla" rosa... Jaz sem bom verjetno za kaj takega odločil, ker mi je trenutno malo preveč dajat 45€ za vizir + 20€ za dodaten pinlock, ker ga sredi ceste ne mislim menjavat. V vsakem primeru pa je vizir dosti lažje in hitreje zamenjat kot pa pinlock :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi to, kar je napisal MilanAndonovski. jaz imam isto čelado nolan x-lite 701 v kombinaciji s tem dodatnim delom in se super obnese.

Samo je treba pri X-701 pazit. Sem bil v lojzu in v mojo 701ko ni šel ta vložek. Potem sma s trgovko probala še 2 njihovi 701ki iz polic in je v eno šlo, v drugo pa ne. Tak da obvezno vzami čelado zraven ko greš nabavljat tega hudiča.Tak da sem primoran uporabljat očala, ker vizir + pinlock mi je malo predrago...

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole pa izgleda s tem dodatnim zatemnjenim delom:

DSCN2948.JPG

DSCN2947.JPG

DSCN2949.JPG

Samo je treba pri X-701 pazit. Sem bil v lojzu in v mojo 701ko ni šel ta vložek. Potem sma s trgovko probala še 2 njihovi 701ki iz polic in je v eno šlo, v drugo pa ne. Tak da obvezno vzami čelado zraven ko greš nabavljat tega hudiča.Tak da sem primoran uporabljat očala, ker vizir + pinlock mi je malo predrago...

"katero" 701 pa imaš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Škoda da se absolutno nič ne vozim po tistih koncih :surrender: Mogoče kateri ve če se bi to dalo dobit kje v italiji. Po možnosti v bližini nove gorice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Škoda da se absolutno nič ne vozim po tistih koncih :surrender: Mogoče kateri ve če se bi to dalo dobit kje v italiji. Po možnosti v bližini nove gorice

Trst je pa res daleč od NG :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti imaš že novejšo.

ima že ncom. moja še nima.

Finta je v tem, da smo v Lojzu probali 2 enaki čeladi kot je moja z N-com možnostjo pa je v eno šlo, v drugo pa ne. In to v enako velikost čelade kot je moja (M).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finta je v tem, da smo v Lojzu probali 2 enaki čeladi kot je moja z N-com možnostjo pa je v eno šlo, v drugo pa ne. In to v enako velikost čelade kot je moja (M).

Oglasi se v našem servisnem centru v Velenju in uredili bomo, da boš lahko dodatek namestil tudi na tvojo čelado X-701.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trst je pa res daleč od NG :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Se pardoniram, nisem vedel da ima luis trgovine tudi v italiji :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasi se v našem servisnem centru v Velenju in uredili bomo, da boš lahko dodatek namestil tudi na tvojo čelado X-701.

Lp, Boris Kompare B)

Se bom oglasil...itak sem vsaj 3x na teden v Velenju :) Samo se moram spravit taki cajt, da boste še odprti :)

Se pardoniram, nisem vedel da ima luis trgovine tudi v italiji :headbang:

Probaj pri podjetju TRG. Mogoče majo oni kaj tega na zalogi.

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dobra dva tedna nazaj mi je kolega iz Velenja v N.mesto nazaj prinesel čelado N-102, ki sem jo (tudi preko njega) poslal Kompiju na srevis. Popravilo N-coma, izboljšanje tesnenja, nova dva pokrovčka, ki sem ju izgubil, čiščenje, in pregled.... Koliko stane ? Nič!

Boris, kaj naj rečem ? Hvala! In veliko uspeha tudi v bodoče! Jaz vem, da bodo moje čelade tudi v bodoče NOLAN (ali pa X-lite, če bodo naredili kakšno XXXL)

LP damjan

Popravljeno . Popravil Damian
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabiš je nosit tja, lahko jo pustiš pri vsakem pooblaščenem prodajalcu nolan (v nm sta to jeršin pa trgoavto) in samo poveš naj jo pošljejo na servis, ker oni imajo pogodbenega potnika za prevoz blaga v poslovalnice, in tako se izogneš poštnini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabiš je nosit tja, lahko jo pustiš pri vsakem pooblaščenem prodajalcu nolan (v nm sta to jeršin pa trgoavto) in samo poveš naj jo pošljejo na servis, ker oni imajo pogodbenega potnika za prevoz blaga v poslovalnice, in tako se izogneš poštnini

trgoavto nima več nolana 

sm jeršin ma še nolan u novem mest;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom oglasil...itak sem vsaj 3x na teden v Velenju :) Samo se moram spravit taki cajt, da boste še odprti :)

Že od 28. februarja dalje bo prodajni center v Velenju spet odprt vsak delovni dan vsaj od 8.00 do 18.00 ure in ob sobotah od 9.00 do 12.00; ob nedeljah in praznikih pa bomo nabirali moči za nove delovne zmage.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dva tedna nazaj mi je kolega iz Velenja v N.mesto nazaj prinesel čelado N-102, ki sem jo (tudi preko njega) poslal Kompiju na srevis. Popravilo N-coma, izboljšanje tesnenja, nova dva pokrovčka, ki sem ju izgubil, čiščenje, in pregled.... Koliko stane ? Nič!

Boris, kaj naj rečem ? Hvala! In veliko uspeha tudi v bodoče! Jaz vem, da bodo moje čelade tudi v bodoče NOLAN (ali pa X-lite, če bodo naredili kakšno XXXL)

LP damjan

Najlepša hvala za laskave pohvale! Res veliko nam pomeni, če so naše stranke zadovoljne.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!