Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Yogi Moto Center

Prelska 21b

3320 Velenje

Pred višnjegorskih klancem (v smeri Velenja) v križišču desno, potem pa še mal naravnost pa je v hiši na desni strani.

ma xr1000, več modelov, več velikosti, s "popustom" 400 eur!

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je mogoče naročit tud kake druge barvne kombinacije XR 1000 kot jih je možno najt na shoei europe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je mogoče naročit tud kake druge barvne kombinacije XR 1000 kot jih je možno najt na shoei europe?

v vsaki airbrush delavnici... povečinoma. So pa cene odvisne od povpraševanja. Aja, čelado pa kupi enobarvno, najbolš belo in sabo prnesi.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Yogi jih ma kr ugodno, drgač sm pa nabavu temen vizir (dark smoke) in je SUPER ZADEVA! Ga priporočam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Yogi jih ma kr ugodno, drgač sm pa nabavu temen vizir (dark smoke) in je SUPER ZADEVA! Ga priporočam :worship:

TUD V AUTOCOMMERCU MARIBOR imajo zdaj hude cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zelo ugodno zmenil za raid 2 pri trgovini moto-oprema. Prišlo me je cenej kot po vseh trgovinah v nemčiji, avstriji,...

Popravljeno . Popravil PRiMoZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Hallo!

Šumenje je v veliki meri odvisno od samega motorja in šipe.Pri GS1150 s povišanim steklom so me pri 160 dobesedno bolela ušesa z čepki medtem ko na VFR 800 pri 200 sanjam o šumenju vetra pod palmo na Malorki.Visper kit pa ni slaba reč vendar postane glava slabo okretna za cca 40eurotov.Podbradni del je dober. Zelo vpliva tudi spodnji zračnik. kadar je odprt veiko bolj šumi kakor če ni.Pravim za vožnjo na GS-u.Tudi čelada ne sme biti prevelika, ker zajema preveč zraka s strani.Pa še je reči, ki vplivajo na šum.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kopujem ravno xr1000, najverjetneje (99%) v avtocomerce Maribor.

Če lahko kdo slučajno kaj pomaga pri ceni se priporočem :)

Mogoče še vzamem vizir zraven :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopujem ravno xr1000, najverjetneje (99%) v avtocomerce Maribor.

Če lahko kdo slučajno kaj pomaga pri ceni se priporočem :)

Mogoče še vzamem vizir zraven :whistle:

Ej!

Sam sem XR 1000 pred kratkim kupil v Kočevju in to zelo ugodno. Na že nizko ceno za takšno čelado (399€) mi je dal še 10% popusta seveda z pinlookom in dodal mi je še podbradni del proti vetru. Ravno danes sem preverjal pri Panigazu pa ima isto in ostale po 479€.Tudi v Louisu je takšna cena Diabolica III.

Če rabiš tel. (01 8950 470)

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje konec avgusta kupil v Louisu Shoei XR-1000 relic tc-5, pinlock vizir serijsko, z zaščito pred izdihanim zrakom in zaporo pod brado.

Sama čelada je prišla 340€, vsak dodatek še 10€.

Z čelado sem zelo zadovoljen, se mi niti ne zdi preveč glasna, samo še temnejši vizir nabavim pa bo super.

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje konec avgusta kupil v Louisu Shoei XR-1000 relic tc-5, pinlock vizir serijsko, z zaščito pred izdihanim zrakom in zaporo pod brado.

Sama čelada je prišla 340€, vsak dodatek še 10€.

Z čelado sem zelo zadovoljen, se mi niti ne zdi preveč glasna, samo še temnejši vizir nabavim pa bo super.

Ej!

Mislim, da ima Louis trenutno od 1000 samo Diabolic II ceneje in še to samo v XL.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!