Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

mam yamaho xy600n diversion hmm..je malo švoh samo za prvi večji motr je kr dovol :OK: drugače pa sem presenečen nad navorom (sem presedlal z 2t mašine )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FZ6 N (black :krneki: )

Original gume(bridgestone bt020) malo pretrde za moj stil vožnje :D

Zelo glasen menjalnik :BUA: iz N v 1 prestavo in nato v 2.

Vse ostalo ok ,dela kot švicarska ura. Poraba od 4.8 do 6.4...odvisno od desne roke :)

72kw....srednji zavarovalni razred :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že 6 let imam kawasakija kle 500.prisegam na gume michelin.dela kot urca. z leti sem zelo umiril svojo vožnjo zato me slabih 50 konjev ne moti več. o prodaji ne razmišljam. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda hornet 600 letnik 2000

Motor za vožnjo odličen,najbolj mu ležijo hitri pregledni ovinki,poraba od 5 do 5,5 litra,za vožnjo če si sam nobenega preganjanja motorja pri prehitevanjuv,v dvoje pa se ga je treba malo navadit ampak ni hudega,skratka odličen motor za vsaki dan ali za kakšne dljše ture. :yes:

Jaz imam tudi HORNETKO l.2005, 600cm3 sam mi pije precej več kot 5,5. S tem, da ne gre nikoli pod 7k rpm. Pa mogoče bi bilo bolje, če bi dal gor malo večji zadnji zobnik ker 5 in 6 brzine skoraj ne uporabljam (edino če vozimo v skupini pa de šparam benz).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandita 1200N. Ni za na avtocesto, oz. imava raje zavite cest. Dela pa k kakšen dizel med motorji, k vleče že od 2500rpm pa do 8000 (naprej nima smisla). Pije pa veselih 6-8l/100km. me :) :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Letos Marca presedlal iz konja V-MAX-sa na tega ŽREBCA z 163 KS.!!!!!!!!

Poraba benzina 98- 100 Okt. 6.2 do max 7,5 lit. Prevoženih od 01.04.06 do danes 3900 Km. Vse :OK:

post-9445-1151954086_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Aprilie RS 125 presedlal na Suzuki GSX-R 600K6.

Prevoženih komaj 80km, tako da še ne morem objektivno oceniti motorja.

Zaenkrat le eno - BRUTALNO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Prej Kawasaki KLE 500, sedaj Kawasaki Ninja ZX-9R, l. 01, moram rečt da sem zelo zadovoljen z njo v vseh pogledih :OK:

lp,

Tadejh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki Z750, za mano nekaj čez 40.000km, tako turing kot tudi bolj sport vožnje. In do sedaj lahko rečem samo :worship: . Nobenih problemov. V tem času sem vozil tudi nekaj SS raket in lahko rečem da kljub temu da so simpatične mi je užitek v vožnji veliko boljši na Z-ju. Še posebej če ne gre samo za kakšno urico nažiganja po ovinkih ampak daljše fure.

Verjetno ni najbolj primeren motor za 2 ampak za sedaj to ni bil problem (naretihh samo kakšnih 1000 s sopotnicami).

V glavnem malce me je mikalo prešaltati na kaj bol športnega vendar po tej sezoni o tem sploh ne razmišljam več, edina stvar ki jo bom še spremenil je da bom verjetno ob naslednji daljši turi montiral dodatno vetrobransko steklce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ni najbolj primeren motor za 2 ampak za sedaj to ni bil problem (naretihh samo kakšnih 1000 s sopotnicami).

Verjetno si mislim napisati "(naretihh samo s kakšnih 1000 sopotnicami)". :D :P

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mislim napisati "(naretihh samo s kakšnih 1000 sopotnicami)". :D :P

Dobro blago se samo hvali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam in vozim vse hkrati. :blush:

Honda Fireblade, naredu cca. 30.000, gre fino ni kaj, samo tankam in menjavam gume.

Yamaha R1, naredu cca. 20.000, gre tudi fino, samo tankam in menjavam gume.

MZ 250, naredu cca. 5.000, gre manj fino in ne menjavam gum tako pogosto.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Aprilie RS 125 presedlal na Suzuki GSX-R 600K6.

Prevoženih komaj 80km, tako da še ne morem objektivno oceniti motorja.

Zaenkrat le eno - BRUTALNO :OK:

Po pameti, razlika je očitna... .)

Pa veliko užitkov in varnih kilometrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R1150 GS

Zelo zadovoljen, poraba okrog 5,3l/100Km od 1.5. do zdaj 8500 Km.

Zaenkrat deluje brez problemov, razen klenkanja zaradi slabega bencina.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R1150 GS

Zelo zadovoljen, poraba okrog 5,3l/100Km od 1.5. do zdaj 8500 Km.

Zaenkrat deluje brez problemov, razen klenkanja zaradi slabega bencina.

IPB Slika

Tankaj boljšega OMV 100 Oktanov-cena je enaka kot Petrol 98 okt. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tankaj boljšega OMV 100 Oktanov-cena je enaka kot Petrol 98 okt. :OK:

Problem je pr 95 oktanskem z 98 ali 100 dela Ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je pr 95 oktanskem z 98 ali 100 dela Ok.

Nevem kaj ti piše v navodilh, pri mojem K 1200 R je povdarjeno,da naj bi vedno tankal več kot 95 okt. samo v skrajnem primiru 95 okt. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2004 voyil FZ6S. Naredil cc 8kkm brez težav. Motor se mi je zdel odličen za "normalno" uporabo. Potem se je zgodilo: crash+salta :devil: , sin :wub: in prodaja :BUA: ...

Tega julija sem nabavil R1, prevozil 4000km+ in zradiral 2 para gum. Od začetka sem se ga malo bal in me je zaradi tega nekajkrat kar dobro prestrašil. Ko pa sem se odločil, da bom jaz vozil njega in ne on mene, ga začel bolj grobo premetavati, so se problemi nehali in pridno drsava tačke.

Poraba: 6-8l/100km

Letnik: 2004

Kilometrov: 14.000km

Upam, da bo ostalo samo pri bencinu, gumah in servisu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 RR sem kar zadovoljna, udobja je malo manj in moram po kakih 90 kilometrih kar mal ustavit :krneki: . Danes je eno leto odkar sem jo kupila in naredili sva že 10.000 km B) . F-ka zraven na sliki je od fanta :) .

post-2183-1155188584_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XF 650 Freewind.....sem ga prekrstil v tamagočija :blush: , potem ko sem se videl na eni od slik iz krožne vožnje na kurentih. :slap:

Je pa vredi prdec za po mestu...tudi na par izletov naju je že peljal (max 250 km).

Poraba 4,5 do max 5 L. Max. hitrost 155 km/h sam :( , z dvema 145. :cry:

Premalo konjev ma v štali ta moj tamagoči, ker morn šaltavat ko na kakem krosaru sploh z dvema gor. :wacko:

Tako so moje sanje taužnt kubikof, sto kojof, sto navora, sto kil (oops to že mam O:-) ),nekaj kao Bandit, Strom, Varadero, XJR...... da se lahko pelam ko gospod.

Ko bom vlki, pa definitivno RT-ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!