Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 52 minutami, bladerunner pravi:

Tisti v kleti Cankarjevega doma so vodili ves potek osamosvojitvene vojne. Brez njihovega vodstva in koordinacije odpora, bi bili vi povsem neorganizirani in lahek plen sovražnika. Kje in kdaj si pa še videl ministra za obrambo v prvih bojnih položajih? Zato ne piši takih nebuloz, ker se smešiš.  

Tule se pa hudo smešiš, tako prekleto neorganizirano in zgubljeno je bilo vse skupaj, da smo mel veliko sreče.

Gobce sem pa videl po tv, to pa res. In ne podcenjujem vloge gobcanja. Jo je poznal Stalin v bitki za Stalingrad, temu se reče dvigovanje morale, preden folk v smrt pošlješ.

Res bi prosil, da mi nehaš "osvoboditelje", ki so to postali sedaj pred nos metat. Sem dovolj star, da se čisto podrobno spomnim posameznih situacij. In to celo z obeh strani, tudi s strani tako nevarne JLA.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bladerunner pravi:

Potemtakem je potrebno obravnavati enako tudi vsakega, ki ima na telesu vtetoviran znak JNA, katera je leta 91 izvršila brutalno agresijo na Slovenijo.  Torej je jasno, da gre za privržence agresorske JNA vseh tistih, ki imajo tako tetovažo na svojem telesu. Enaki vatli za vse. 

Tetoviranje v JLA v 70.ih je  bila ena taka čudna moda. Bolj nek ponos in pa spomin. Tetoviranje naci simbolov dandanes ( ali katerih drugih, tudi motoklubov) je pa znak pripadnosti.

Brutalna agresija....tu pa res nisi na nivoju...JLA je na navodila predsednika ZIS Anteja Markoviča dobila nalogo  zavarovati zunanje meje SFRJ na podrocju Slovenije. In je to, v par urah  z izjemo nekaj prehodov na Koroškem in Štajerskem, tudi storila.

Brutalno bi pa lahko uporabila moč tankovskih enot ( v enem tanku je do 36 granat), lahko bi uporabila artilerijski divizion v  Varaždinu, ki bi Lendavo in okolico sesul v enem dopoldnevu. Lahko bi uporabila recimo vsaj 3 do 4 eskadrilje letal ( 12 do 44), pa jih v zraku ni bilo vec kot 5 ali 6. O tem povprašaj sovaščana Miloša M, pilota JLA in potem TO oz. SV.

IN ZAKAJ JLA TEGA NI STORILA???.....ODGOVOR IMAŠ V DRUGEM ODSTAVKU.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, BIF pravi:

Aha razumem. Torej če si bil domobranec in si se pridružil partizanom je torej nesprejemljivo, da bi sovražil domobrance.

će leti na moj odgovor, potem takole... če je bil domobranec in se pridružil partizanom je to stroril z razlogom, in to je tudi priznal...

če so ga pa ven vrgli iz domobranstva, ker je bil prevelik zagovornik in skrajnež, in potem te domobrance zaradi tega sovraži in ne prizna, da je bil goreč domobranec, je pa druga zgodba, kajne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

Pa še to in ne leti na nikogar ...

po 30 letih se res vprašam, če je to to, za kar smo se borili ... vse prodali, slabe pokojnine, ni služb, ni stanovanj, upokojenci na robu preživetja ...

ni čudno, da nekatere daje nostalgija in niso imeli fige v žepu, temveč so pričakovalei več, oziroma so bila pričakovanja prevelika

in po 30 letih, ščepec "samosvojiteljev" po svojih muzejih kaže, da je ta ščepec osvobodil Slovenijo, imel plebiscitarno večino, vsi ostali smo bili pa zraven za številke ...

tolko o tem ;)

stanovanj je toliko,da imajo nekateri 2-3 in oddajajo...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

Pa še to in ne leti na nikogar ...

po 30 letih se res vprašam, če je to to, za kar smo se borili ... vse prodali, slabe pokojnine, ni služb, ni stanovanj, upokojenci na robu preživetja ...

ni čudno, da nekatere daje nostalgija in niso imeli fige v žepu, temveč so pričakovalei več, oziroma so bila pričakovanja prevelika

in po 30 letih, ščepec "samosvojiteljev" po svojih muzejih kaže, da je ta ščepec osvobodil Slovenijo, imel plebiscitarno večino, vsi ostali smo bili pa zraven za številke ...

tolko o tem ;)

Upravičeno in pravilno se sprašuješ. Jaz se tudi sprašujem, zakaj smo zapustili Jugoslavijo in zakaj nismo več želeli enoumnega partijskega sistema, zakaj smo sovražili in glasovali proti rdeči zvezdi in simbolom komunizma, danes pa jim mnogi prikimavajo, slavijo, obujajo star rabote  in malikujejo ideale od katerih smo se odcepili in jih postavili na smetišče zgodovine.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

Upravičeno in pravilno se sprašuješ. Jaz se tudi sprašujem, zakaj smo zapustili Jugoslavijo in zakaj nismo več želeli enoumnega partijskega sistema, zakaj smo sovražili in glasovali proti rdeči zvezdi in simbolom komunizma, danes pa jim mnogi prikimavajo, slavijo, obujajo star rabote  in malikujejo ideale od katerih smo se odcepili in jih postavili na smetišče zgodovine.

 

finta je v blagostanju

če bi v jugi in komunizmu vsi imeli vile in bazene, bi bil to najboljši sistem

zdaj smo probali s Slovenijo, je bolje,ker lahko bazen kupis v tujem diskontu

ampak ni to to, nekateri spet grabijo kot nekoč

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno pač ni in ne bo nikoli.

Grabili so tudi nekoč...samo pravo knjižico si imel, pa govorit se o tem ni smelo.

Danes me bolj skrbijo ideje o ponovnih nacionalizacijah in odvzemih zasebne lastnine. Nimam nič proti zaplembi nepošteno nagrabljene lastnine...ampak kar povprek bi lastninili in to takšni, ki nimajo 15min. delovne dobe.....to pa je čista komunistična rabota....temu pa absolutno nasprotujem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, BIF pravi:

Grabili so tudi nekoč...samo pravo knjižico si imel, pa govorit se o tem ni smelo.

Danes ni nič drugače ;) , če se pa govori, si pa sovražnik države ... kaj znano :?

 

in ko se bo zamenjala garnitura, bodo vsi zamenjani in nova politika si bo postavila svoje ljudi in opozicija bo očitala vse tisto, kar sedaj opozicija očita ...

proti temu smo se borili ... ampak... vsi so ISTI ISTI (končnica)

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

Danes ni nič drugače ;) , če se pa govori, si pa sovražnik države ... kaj znano :?

 

in ko se bo zamenjala garnitura, bodo vsi zamenjani in nova politika si bo postavila svoje ljudi in opozicija bo očitala vse tisto, kar sedaj opozicija očita ...

proti temu smo se borili ... ampak... vsi so ISTI ISTI (končnica)

Sej so vsi Kumrovška šola, ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Slovenci, kaj hočem reči. Kar se Janez nauči, to Janez dela. Pri nas pa se je najlažje naučit spreminjat prepričanje. In če se Janez nauči spreminjat svoje prepričanje, če se nauči obračanja za koristmi, bo to počel nenehno. Na vaš račun. Vid’te ti so najbolj pokvarjeni. Danes je komunist, jutri je cerkven.

Zato pravim, tisti ta pravi komunisti, so to tudi ostali, dragi Slovenci …Ta pa se obrača kot veter, sem pa tja.  To so najslabši lumpi. In na nesrečo jih je med nami  veliko.”

Vidite, ponoreli so! Ponoreli so: vsak bi rad bil minister, v vladi, v nadzornem svetu, zakaj neče biti delavec, zakaj noče biti vratar, zakaj ne gre noter v železarno, na primer, naj tam švica pri kotlu. Samo pri koritu bi radi b’li, radi bi dobro živeli – na vaš račun.

Predsedniški kandidat Ivan Kramberger.

Je vedel, kako se bodo obnašai star komunist. 

 

Rdeča zvezda ni totalitarni simbol, ampak je simbol upora proti okupatorju!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snečer pravi:

Cerkvene zadeve | Stran 11 | Alter.si

Al tu tudi vletiš gay zabavo pa jim razlagaš, da to ni ok? me zanima ja...

Za povabljenega se ne govori da "uleti" temveč da se "udeleži"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napišem par postov pod to rubriko in naenkrat se vsuje cel kup boljševikov, da branite svoj komunizem. Vendar nikoli več ne bo komunizma na slovenskih tleh. To si zapomnite in to vam jaz garantiram. Ne boste več rovarili in nacionalizirali zasebno lastnino drugih ljudi, kot so to v preteklosti počeli vaši komunistični predniki. Branili jo bomo z vsemi sredstvi. Tudi z orožjem, če bo potrebno. Zapomnite si to in si vcepite to v vaše komunistične betice. 

Lp in vse dobro vsem miroljubnim in poštenim motoristom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf madona, zdej si pa nas oštel :P nas, ta rdeče. 

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, bladerunner pravi:

Napišem par postov pod to rubriko in naenkrat se vsuje cel kup boljševikov, da branite svoj komunizem. Vendar nikoli več ne bo komunizma na slovenskih tleh. To si zapomnite in to vam jaz garantiram. Ne boste več rovarili in nacionalizirali zasebno lastnino drugih ljudi, kot so to v preteklosti počeli vaši komunistični predniki. Branili jo bomo z vsemi sredstvi. Tudi z orožjem, če bo potrebno. Zapomnite si to in si vcepite to v vaše komunistične betice. 

Lp in vse dobro vsem miroljubnim in poštenim motoristom!

No, pa si pokazal svojo pravo barvo. Osladn, ko presladka kremšnita. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bladerunner pravi:

Napišem par postov pod to rubriko in naenkrat se vsuje cel kup boljševikov, da branite svoj komunizem. Vendar nikoli več ne bo komunizma na slovenskih tleh. To si zapomnite in to vam jaz garantiram. Ne boste več rovarili in nacionalizirali zasebno lastnino drugih ljudi, kot so to v preteklosti počeli vaši komunistični predniki. Branili jo bomo z vsemi sredstvi. Tudi z orožjem, če bo potrebno. Zapomnite si to in si vcepite to v vaše komunistične betice. 

Lp in vse dobro vsem miroljubnim in poštenim motoristom!

nor in nevaren

sem že pred časom pravilno ugotovil

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ta človek ni zdrav. 

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

No, pa si pokazal svojo pravo barvo. Osladn, ko presladka kremšnita. 

 

pred 2 urami, Snečer pravi:

nor in nevaren

sem že pred časom pravilno ugotovil

 

Grozi z orožjem in žali. Modsi pa nič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

 

Grozi z orožjem in žali. Modsi pa nič. 

pa kaj naj mu pošljem SMS na 1919 pomagam5?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, DAMI34 pravi:

pa kaj naj mu pošljem SMS na 1919 pomagam5?

Bolje bi bilo če nebi odgovoril.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

Bolje bi bilo če nebi odgovoril.

bolje bi bilo, če tut ti ne bi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!