Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Torej je LJublJeni vodja v prekršku, ker se ''navidezno'' sam sprehaja po okoliških gozdovih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

ker je tak protokol ;) 

Potem pa naj ne hodijo na take place, kjer so drugi ljudje. Al se moramo vsi umikat presvetlim oblastnikom (pa kdorkoli so že), s pogledom v tla in umikanjem nazaj? Al je boljše, če kar pokleknemo s pogledom uprtim v tla in tako ostanemo, dokler se "gnada" varno ne odšetka naprej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Potem pa naj ne hodijo na take place, kjer so drugi ljudje. Al se moramo vsi umikat presvetlim oblastnikom (pa kdorkoli so že), s pogledom v tla in umikanjem nazaj? Al je boljše, če kar pokleknemo s pogledom uprtim v tla in tako ostanemo, dokler se "gnada" varno ne odšetka naprej?

pa kaj si zdj name skočila ... se strinjam... naj bodo doma v kletkah :P 

so pač varovane osebe in tako je po celem svetu ... sj je Barbika tut za sosednjo mizo mizo kavo pila (OMV Postojna), varnostniki so se pa z mano pogovarjali o mojem prelepem motorju :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Maus, ne moreš jebat, če ga ne vtakneš not....
Isto je z oblastniki....ne morejo se šetkat vsepovsod in pol krivit druge, da jim prečkajo pot (in jim mimogrede povedo še kakšno besedo ali dve).....
Vsak pa žanje tisto kar seje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toninov Tonček se kr sam varuje, sem vidu par njegovih slik.

 

ninđa in boškoBuha vse v enem :P

Terenske-vaje-slovenske-vojske-in-prisotnost-ministra-za-obrambo-e1623838334740-696x700.jpg.6d4a2053f542bd1dd9e84dd023507d84.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Alla pravi:

Lej, Maus, ne moreš jebat, če ga ne vtakneš not....
Isto je z oblastniki....ne morejo se šetkat vsepovsod in pol krivit druge, da jim prečkajo pot (in jim mimogrede povedo še kakšno besedo ali dve).....
Vsak pa žanje tisto kar seje.

probaj enkrat prehitevat kolono modro rdečih lučji, kjer so varovane osebe ... v tujini to pomeni metek ;)

Lej Alla... lahko jebeš, četudi ga ne vtakneš not ;)

p.s.

naj jim povedo .. vse ima svoje meje, pa vseeno kdo je ... ali je Šarec, Janša, Jelinčič ali pa kdo drug ... drugič pride kamen? ... pol pa metek ? ... a tako naj se stopnjuje nestrpnost ...

vdrimo povsod, saj so vsi v službi naroda ...  hočemo povedat svoje mnenje in povedat svojo resnico o vsem ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah , vsake tolko ne škodi ošamarat kakega predstavnika ljudstva, še sami se medsebojno občasno, s kakim časopisom po glavi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Toninov Tonček se kr sam varuje, sem vidu par njegovih slik.

 

ninđa in boškoBuha vse v enem :P

Terenske-vaje-slovenske-vojske-in-prisotnost-ministra-za-obrambo-e1623838334740-696x700.jpg.6d4a2053f542bd1dd9e84dd023507d84.jpg

 

Temu tipčku se pa vidi, da ni služil vojaškega roka, in je ves navdušen nad "igračami" :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Temu tipčku se pa vidi, da ni služil vojaškega roka, in je ves navdušen nad "igračami" :naughty:

v stilu...run forrest run...

pičkica od človeka (ampak to je sam moje osebno mnenje) da me ne bo tožu slučajni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

v stilu...run forrest run...

pičkica od človeka (ampak to je sam moje osebno mnenje) da me ne bo tožu slučajni.

Po moje je on samo "predstavnik za stike z javnost" pa za podpise. Domim, da ma kej besede, lahko pa da se motim...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Temu tipčku se pa vidi, da ni služil vojaškega roka, in je ves navdušen nad "igračami" :naughty:

Ne samo to, kot mali otrok med igračami je. In to naj bi bil minister za obrambo? Za vse, ki smo odslužili vojaški rok v JNA je prav žaljivo, tako nastopanje. Ne spomnim se nobenega vojaka, ki bi se upal smejati med vajami.

Bi mu naložil malo prave "vežbe" pod polno bojevo opremo, pa da ga vidimo.

Slika na tanku; eno leto sem bil tankist in nikoli tako umazan.  So jo pa fasal dostikrat oficirčki pešadije, ki so se hoteli voziti na tanku.

Pravi pussy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2021 ob 14:55, Kaldu pravi:

Ne samo to, kot mali otrok med igračami je. In to naj bi bil minister za obrambo? Za vse, ki smo odslužili vojaški rok v JNA je prav žaljivo, tako nastopanje. Ne spomnim se nobenega vojaka, ki bi se upal smejati med vajami.

Bi mu naložil malo prave "vežbe" pod polno bojevo opremo, pa da ga vidimo.

popoldne na sveže ostrižt naslednje dopoldne pa na poligon pri +28stC v zimski obleki pa 75kom  kilskih dimnih kutij.. na koncu pa preizkus plinskih mask z dimno kutijo po atomskem na razdalji 20cm od sveže obritega vrata ..

lp pusi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj što bi "čebali" če bi bil z nami v kasarni :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2021 ob 10:15, DAMI34 pravi:

Toninov Tonček se kr sam varuje, sem vidu par njegovih slik.

 

ninđa in boškoBuha vse v enem :P

Terenske-vaje-slovenske-vojske-in-prisotnost-ministra-za-obrambo-e1623838334740-696x700.jpg.6d4a2053f542bd1dd9e84dd023507d84.jpg

 

...revček šele zdaj doživlja svoje sanje še iz peskovnika ven...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mojamiska pravi:

...revček šele zdaj doživlja svoje sanje še iz peskovnika ven...

zraven teh slik paše naslednji komad od Damijan Murkota:

srečen ker sem moški :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2021 ob 9:16, Buschi pravi:

In zakaj ne?

LJublJeni vodja se (je) sprehaja po gozdovih na mojem bivšem rajonu...sam.

Tudi ''mož'' od bivše ministrice za notranje zadeve je bil moja stranka...v prejšnji službi...na kar sicer nisem lih ponosen (poleg Tuša, pa Tovšakove, pa...)

A si na Dobu delu? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!