Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

59 minutes ago, GoBobi said:

Moji spomini so namreč čisto drugačni. Spomnim se lepega otroštva, ko smo se mulci imeli radi, ker smo bili vsi tam-tam oblečeni, .....

Nad Yugo najbolj glasno jamrajo oni, ki so se ze v njej dobro okoristili. Oportunisti, ki se jim zdi da si zasluzijo mnog vec kot ostali sodržavljani.

Poglej samo parabolo SDS, ustanovili so jo oporečniki kot Pučnik, ki pa so bili počasi izrinjeni s strani oportunistov, ki so hlapčevali prejšnji oblasti: Ivan Janez, Joze, Vlasko,... in pajdaši. Drek vedno priplava na vrh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Spasku pravi:

.Tistim tam zgoraj v prejsnjem post se je pa zacelo kisat prvi dan po osamosvojitvi in se jim se danes kisa.

Med tistimi je bil tudi kup sedanjih vladajočih..ki nekaj časa vladajo, nekaj časa pa živijo v opoziciji. Dobri so žal ustreljeni ali pokojni. Pravi ljudje Pučnik, Kramberger (pa še kdo,ki ga ni več v politiki)...ostale so pa podlasice.

In ker sva približno enako stara, in ker vem kaj je komunizem počel (tudi meni in familiji osebno), si zlahka dovolim povedati, da so vsi...prašički iz istega korita. Vključno z JJem. In Kučanom in Drnovškom..in še velik drugih podlasic tipa Golobič, ki vlečejo svoje niti.

Ampak prosim, ne živeti v zmoti, kako so pa tile pridni in bodo popravljali krivice.

Točno sedanji šef JJ je stal pred cerkvijo in popisoval, kdo gre not. Sedaj je pa v prvi vrsti pred oltarjem.

Kučan pa nima več take moči, kot si misliš, jo imajo njegovi nasledniki, no pravzaprav, nasledniki LDSa..

 

243890261_10223445765365413_4621721037580277449_n.jpg.f763d00f03b286c169649dafb8eba09b.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, DAMI34 said:

Med tistimi je bil tudi kup sedanjih vladajočih..ki nekaj časa vladajo, nekaj časa pa živijo v opoziciji. Dobri so žal ustreljeni ali pokojni. Pravi ljudje Pučnik, Kramberger (pa še kdo,ki ga ni več v politiki)...ostale so pa podlasice.

In ker sva približno enako stara, in ker vem kaj je komunizem počel (tudi meni in familiji osebno), si zlahka dovolim povedati, da so vsi...prašički iz istega korita. Vključno z JJem. In Kučanom in Drnovškom..in še velik drugih podlasic tipa Golobič, ki vlečejo svoje niti.

Ampak prosim, ne živeti v zmoti, kako so pa tile pridni in bodo popravljali krivice.

Točno sedanji šef JJ je stal pred cerkvijo in popisoval, kdo gre not. Sedaj je pa v prvi vrsti pred oltarjem.

Kučan pa nima več take moči, kot si misliš, jo imajo njegovi nasledniki, no pravzaprav, nasledniki LDSa..

 

243890261_10223445765365413_4621721037580277449_n.jpg.f763d00f03b286c169649dafb8eba09b.jpg

Vsaka opcija  je boljsa pa naj bo se tako slaba sam da ni rde..in leva

 

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji sporazum štirih strank tranzicijske levice odmeva tudi v svetu. O njem so poročale tiskovne agencije po svetu, pozno zvečer po našem času se je na dogodek odzvalo tudi ameriško zunanje ministrstvo (State Department), ki je izrazilo mnenje, da gre za zgodovinski dogodek, ki ni pomemben samo za Slovenijo, temveč tudi za Evropo.
Razlog za takšno stališče pa je kmalu zatem pojasnil kar sam ameriški predsednik Joe Biden. Njegovo izjavo smo v uredništvu prejeli danes zjutraj. »Če drži, da so se znova združile stranke, ki so bile pred letom in pol na smrt skregane, kar je potrdil tudi naš veleposlanik v Ljubljani, potem je to zelo dobra novica. Po tem receptu lahko ponovno skupaj sestavimo Jugoslavijo. Kot mlad kongresnik sem bil na pogrebu Edvarda Kardelja in vem, koliko Slovencem Jugoslavija pomeni,« nam je sporočil vodja ene najmočnejših svetovnih velesil, ki se nadeja, da se bo Gibanje neuvrščenih z reunionizacijo Jugoslavije spet okrepilo.
Z njim se strinja tudi njegova namestnica Kamala Harris, ki vidi v prihodnji reintegraciji Zahodnega Balkana veliko upanje za Evropo in za stabilnost k čemur naj bi pripomogla tudi zmaga naprednih strank, ki bodo uravnotežile prevelik vpliv višegrajskih konservativcev. Kot je dejala, v Beli hiši vsak dan dobivajo redna poročila o dogajanju v Sloveniji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Spasku pravi:

Vsaka opcija  je boljsa pa naj bo se tako slaba sam da ni rde..in leva

 

ne vem farb čist točno, pa JJ je kar se tiče barv pravi kameleon. Pa še marsikdo od ta "rdečih"..če že v barvah govorimo :P

Veš, škoda ker sposobni ljudje (JJ je sposoben) ubirajo identične tehnike, ki so jih rdeči postavili. Aja, saj je bil rdeč.

 

pred 12 urami, Spasku pravi:

Včerajšnji sporazum štirih strank tranzicijske levice odmeva tudi v svetu. O njem so poročale tiskovne agencije po svetu, pozno zvečer po našem času se je na dogodek odzvalo tudi ameriško zunanje ministrstvo (State Department), ki je izrazilo mnenje, da gre za zgodovinski dogodek, ki ni pomemben samo za Slovenijo, temveč tudi za Evropo.
Razlog za takšno stališče pa je kmalu zatem pojasnil kar sam ameriški predsednik Joe Biden. Njegovo izjavo smo v uredništvu prejeli danes zjutraj. »Če drži, da so se znova združile stranke, ki so bile pred letom in pol na smrt skregane, kar je potrdil tudi naš veleposlanik v Ljubljani, potem je to zelo dobra novica. Po tem receptu lahko ponovno skupaj sestavimo Jugoslavijo. Kot mlad kongresnik sem bil na pogrebu Edvarda Kardelja in vem, koliko Slovencem Jugoslavija pomeni,« nam je sporočil vodja ene najmočnejših svetovnih velesil, ki se nadeja, da se bo Gibanje neuvrščenih z reunionizacijo Jugoslavije spet okrepilo.
Z njim se strinja tudi njegova namestnica Kamala Harris, ki vidi v prihodnji reintegraciji Zahodnega Balkana veliko upanje za Evropo in za stabilnost k čemur naj bi pripomogla tudi zmaga naprednih strank, ki bodo uravnotežile prevelik vpliv višegrajskih konservativcev. Kot je dejala, v Beli hiši vsak dan dobivajo redna poročila o dogajanju v Sloveniji.

tudi EU se je sestavila, pa je bila 2 svetovni vojni na smrt skregana.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa se bo treba priključit migrantom za na sever... Ta Slo. pokitika... En korak v desno, en korak v levo... En obrat in dva vzklika (protesta).... To je ta naša pokitična folklora... 

Žalostno je to, da vedno pozabijo kakšen korak naprej, že 30 let iste otočarije... JJ joče da mu je kučko igračo vzel, kahl joče da bi nov stolček.... Politiko vodijo kot kot 5 letni otroci, kradejo pa kot stari mački. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Spasku said:

Včerajšnji sporazum štirih strank tranzicijske levice....

Oooooo, a je Puklasti dojel, da samo še majhen ostanek bebčkov in oportunistov naseda njegovim lažem pa je poslal plačance v interentni boj? Vest se mu definitvno ne oglaša, ker je nikoli ni imel. Kakšna bo naslednja pravljica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, DAMI34 said:

ne vem farb čist točno, pa JJ

Mi  ni ostalo napisat drugace kot rdeči in levi ker ste mi 5 postov zbrisali ko sem napisal kot je potrebno tolko. 

Popravljeno . Popravil Spasku
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, nejc74 said:

Oooooo, a je Puklasti dojel, da samo še majhen ostanek bebčkov in oportunistov naseda njegovim lažem pa je poslal plačance v interentni boj? Vest se mu definitvno ne oglaša, ker je nikoli ni imel. Kakšna bo naslednja pravljica?

Če mi poveš  ime tega Puklastiga da bom dojel ostalo  bi prosu:hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Spasku pravi:

Mi  ni ostalo napisat drugace kot rdeči in levi ker ste mi 5 postov zbrisali ko sem napisal kot je potrebno tolko. 

Žal, je politični pluralizem na tem forumu tujka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Spasku pravi:

Mi  ni ostalo napisat drugace kot rdeči in levi ker ste mi 5 postov zbrisali ko sem napisal kot je potrebno tolko. 

več al manj so vsi rdeči in levi, JJ je bil tako rdeč, ko je romal v Jajce, da so ga celo rdeči meli za fanatika :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Žal, je politični pluralizem na tem forumu tujka. 

po mojem ga urejajo strici iz ozadja :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, DAMI34 said:

več al manj so vsi rdeči in levi, JJ je bil tako rdeč, ko je romal v Jajce, da so ga celo rdeči meli za fanatika :P

 

Kot prvo če mi nebi pobrisali prejšnjih postov bi tudi prebral da sem napisal da nisem fanatik J..ampak da je vsaka desna  opcija boljša od levih pa naj bo še tako slaba.Za to ne mi replicirat o J... ker ga nisem nikjer omenjal ali pa ne čitaš postov in pišeš nekaj samo da imaš tvoj prav.V slučaju da bi se vrnil v Slo vaš tako opevani ,komunizem se preselim 200 m prek meje sam pole ne me prašat nej ti  pršverčam kose za  KTM.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Starejših ni težko zmanipulirat z besednim triki in taki so na protestih to je tudi baza in doseg članov strank KUl in njim podobnim.

 

Ladislav Troha: Se mi je kar zdelo, da je nekaj narobe s kavo. Ziher so v njej mikročipi, tako kot v cepivu. Nikoli več je ne bom pil.

Anis Ličina: Slabo ste slišali. To ni kofein, ampak kokain. Zato pred vsakim protestom   pijemo čim več kave, da lahko zmečemo čim več granitnih kock.

Zoran Stevanović: To je spet en propagandni nateg vas, ki propagirate cepljenje.

 Milan Kučan: Osebno se s tem ne obremenjujem, še vedno sem živ. Kavo rad pijem, ker moram ostati buden in me nič ne sme presenetiti. Tudi nadležni fotografi takrat, ko z nekom kofetkam.

Marjan Šarec: Nisem ljubitelj kave, zato me tako odkritje ne gane preveč. Odkar sem jo nazadnje pil pri svojem občanu

Mateju Toninu, sem ugotovil, da te tisti, ki te povabi na kofe, lahko kaj hitro ocigani. Zato: bodite kul in ne pijte kave, da vam puška ne zdrsne z rok in da ne padete v prazen bazen.

Luka Mesec: V take traparije enostavno ne verjamem. Lahko pa vam obljubim, da bo v Sloveniji tudi ob uvedbi socializma kave dovolj. Ker mi ne bomo uvajali socializma Milke Planinc, ampak tistega iz Venezuele. V Venezueli pa je kave vedno dovolj. Celo več kot nafte in toaletnega papirja.

Tanja Fajon: Verjamem v svobodno družbo, zato bi morali takšne fake news cenzurirati. Gre za poskus, da bi Janševa vlada uvedla restrikcije pri pitju kave, zato sedaj preko svojih glasil razglaša, da so v njej našli kofein. To je nedopustno in proti temu se je treba boriti.

Alenka Bratušek: Kot magistra ekonomije sem prepričana, da je to spet neka zarota s strani bank in evropskega sodišča za človekove pravice. Hočejo znižati cene kave na svetovnem trgu.

Anica Bider: Ob prvi priložnosti, če jo probam, jo bom pljunila ven. Če je le možno, kateremu od članov vlade direktno v ksiht.

Mimi Zajc: To je zakuhal Janša, ker je nagravžna žvau

Zlatan Čordić: Ista izmišljotina kot covid19. Kofein ne obstaja, pika! Cankar nikoli ni pisal o njem

Tea Jarc: »Tudi meni so v kavo podtaknili kofein in še kaj. Zato sem se na Triglavu tako drla, pa nisem vedela, kaj delam. Janšisti pa se zdaj delajo norca iz mene.

Jaša Jenull: »Če je v kavi kofein? Toliko bolje za nas. Bomo še bolj vneto kolesarili in rušili vlado, pa tudi svojega pujsa bom lahko lažje futral.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Spasku said:

Kot prvo če mi nebi pobrisali prejšnjih postov bi tudi prebral da sem napisal da nisem fanatik J..

Ah razumem, si JJ fanatik, ampak ker se zavedas da ga 90% Slovencev zaradi nespobnosti zaničuje, tega ne upaš zapisati. Glej, jaz držim pesti zate, in upam da se boš prej ali slej izkopal iz tega. Eni so alkoholiki, eni so prevaranti, eni so janševiki, ampak z veliko truda se vsak lahko izkoplje iz svoje gnojne jame. Upam da ti uspe. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Spasku pravi:

Kot prvo če mi nebi pobrisali prejšnjih postov bi tudi prebral da sem napisal da nisem fanatik J..ampak da je vsaka desna  opcija boljša od levih pa naj bo še tako slaba.Za to ne mi replicirat o J... ker ga nisem nikjer omenjal ali pa ne čitaš postov in pišeš nekaj samo da imaš tvoj prav.V slučaju da bi se vrnil v Slo vaš tako opevani ,komunizem se preselim 200 m prek meje sam pole ne me prašat nej ti  pršverčam kose za  KTM.

nehi jokat o nekem brisanju. Nimam pojma, kaj je izginilo.

Vaše, naše, tvoji moji, rdeči, beli..

če se že spravljaš name v postu, naj ti samo povem, ker tako rad deliš ljudi, da je "naš" JJ že bil vseh barv.

Da v resnici sploh ne obstajajo barve. Komplet politika je samo oportunizem. Še najbolj žalostno je, da JJ sploh nima neke dobre konkurence, sami loleki.

ps. verjetno sem več švercal kot ti, ker nisem mel propustnice :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Spasku pravi:

Kot prvo če mi nebi pobrisali prejšnjih postov bi tudi prebral da sem napisal da nisem fanatik J..ampak da je vsaka desna  opcija boljša od levih pa naj bo še tako slaba.Za to ne mi replicirat o J... ker ga nisem nikjer omenjal ali pa ne čitaš postov in pišeš nekaj samo da imaš tvoj prav.V slučaju da bi se vrnil v Slo vaš tako opevani ,komunizem se preselim 200 m prek meje sam pole ne me prašat nej ti  pršverčam kose za  KTM.

Dami bo verjetno dobil maloobmejno... Ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!