Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne sprenevedaj se.  A ni limit gotovinskega poslovanja 5000€? Volvo ni bil v celoti placan z nakazilom kot je trdil.  Aja.  Brat posodil.  

Dimnik posodu, pol je pa reku: "Ah, tega drobiža ti ni treba vračat, boš dal enkrat za pjačo, k te bomo na Mavrocijus peljal." 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

sem mislil, da je gotovina v RS zakonito plačilno sredstvo. Kaj če me dobijo, da imam v denarnici 200 eur? Me bodo zaprli ali razlastili? 🤔

Gotof si 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem od prodanega motorja položil gotovino, da sem lahko plačal motor preko TRR, so me vprašali od kod denar in sem imel pri sebi kupoprodajno pogodbo ... sicer je niso hoteli pogledati, so mi kar verjeli, ampak je nekaj vpisal ob pologu ... ;)

pa je šlo za 8.000 € ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj problem 1. Volvote mam rad, janes mi jih je mal priskutil. Podobno kot rupsi subaruje. 🙄 

moj problem 2. So stvari, ki mi res po nepotrebnem zavzemajo spomin, zbrisat/ pozabit jih pa ne znam. 
 

cel pogovor, pa izseka o plačilu vovlota. Morda še kej…

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar mamo novo vlado, se stari čist jebe za nas :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 4. 2022 ob 9:15, DAMI34 pravi:

odkar mamo novo vlado, se stari čist jebe za nas :P

 

Stara vlada je samo ukinila fašistični ukrep zamrznitve cene goriva. Bo lahko nova pokazala, kamo se cena goriva zamrzne bolj svobodno in demokratično...

Otišla baba sa kolačima...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, SF pravi:

Stara vlada je samo ukinila fašistični ukrep zamrznitve cene goriva. Bo lahko nova pokazala, kamo se cena goriva zamrzne bolj svobodno in demokratično...

Otišla baba sa kolačima...

Ta vlada je odpravila regulacijo cen goriv izven avtocestnega križa in uvedla konkurenčnost tam, kjer je ni in s tem omogočila velike zaslužke Petrolu (se ve kdo ima delnice) pa tudi vedela je, da bo MOL kupil OMV, ki se tudi ve čigav je.... malo spremljajte cene in boste opazili kakšna konkurenčnost je ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

Ta vlada je odpravila regulacijo cen goriv izven avtocestnega križa in uvedla konkurenčnost tam, kjer je ni in s tem omogočila velike zaslužke Petrolu (se ve kdo ima delnice) pa tudi vedela je, da bo MOL kupil OMV, ki se tudi ve čigav je.... malo spremljajte cene in boste opazili kakšna konkurenčnost je ... ;) 

Sej zato pa lahko madžarska tolk cnej bencin, k bojo pri nas služil.

Pametni pa že pametujejo, da se je s 1.5. podražila elektrika. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, maus pravi:

Ta vlada je odpravila regulacijo cen goriv izven avtocestnega križa in uvedla konkurenčnost tam, kjer je ni in s tem omogočila velike zaslužke Petrolu (se ve kdo ima delnice) pa tudi vedela je, da bo MOL kupil OMV, ki se tudi ve čigav je.... malo spremljajte cene in boste opazili kakšna konkurenčnost je ... ;) 

Če je lastnik madžarskega porekla, še ne pomeni, da ne gre za slamnatega moža Komunističke partije Slovenije... 😉

pred 32 minutami, MARJA pravi:

Sej zato pa lahko madžarska tolk cnej bencin, k bojo pri nas služil.

Pametni pa že pametujejo, da se je s 1.5. podražila elektrika. 

Zakaj pa ti nisi kupil delnic? Danes bi točil zastonj. Kolikor vem, kotirajo na borzi... 🙈

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, SF said:

Če je lastnik madžarskega porekla, še ne pomeni, da ne gre za slamnatega moža Komunističke partije Slovenije...

Ma česa ne razumeš?! Smo ene 95% prepričani da gre točno za slamnatega moža KPS. domoljupa janesa s grosuplega.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, SF pravi:

Če je lastnik madžarskega porekla, še ne pomeni, da ne gre za slamnatega moža Komunističke partije Slovenije... 😉

Če bi MOL prodajal po isti ceni kot na Madžarskem, ne bi nič rekel ... tako je pa za pol evra dražji v Sloveniji ,,, verjetno so dragi prevozni stroški, mar ne ;)

vir: https://www.amzs.si/na-poti/cene-goriv-po-evropi 

na AC itak ne more drug prodajat in tam je že prej bilo, da so se cene prosto oblikovale ... sicer pa ... obstaja klavzula, da država vedno lahko poseže v cene goriv in Gloobćek lahko to stori ... zakonito ;) 

ampak ti tega ne moreš razumeti, kajne ... ampak je čisto preprosto, samo oči je treba odpreti...

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Stara vlada je samo ukinila fašistični ukrep zamrznitve cene goriva. Bo lahko nova pokazala, kamo se cena goriva zamrzne bolj svobodno in demokratično...

Otišla baba sa kolačima...

Kr mej jo 🤣

pred 1 minuto, maus pravi:

Če bi MOL prodajal po isti ceni kot na Madžarskem, ne bi nič rekel ... tako je pa za pol evra dražji v Sloveniji ,,, verjetno so dragi prevozni stroški, mar ne ;)

na AC itak ne more drug prodajat in tam je že prej bilo, da so se cene prosto oblikovale ... sicer pa ... obstaja klavzula, da država vedno lahko poseže v cene goriv in Gloobćek lahko to stori ... zakonito ;) 

ampak ti tega ne moreš razumeti, kajne ... ampak je čisto preprosto, samo oči je treba odpreti...

 

 

Kaj se pa ti spoznaš u babe sa kolačima 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Kaj se pa ti spoznaš u babe sa kolačima 😁

neki pa vem.. smo delali razpis za dobavo goriv (delamo na vsake 2-3 leta), pa se mi malo sanja o tem ... tudi policija in vojska dela (tudi druga državna podjetja in javna uprava za lastne potrebe) razpise za dobavo goriv v rezervoarje in kartično tankanje ;) ...

več pa ne povem :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, maus pravi:

neki pa vem.. smo delali razpis za dobavo goriv (delamo na vsake 2-3 leta), pa se mi malo sanja o tem ... tudi policija in vojska dela (tudi druga državna podjetja in javna uprava za lastne potrebe) razpise za dobavo goriv v rezervoarje in kartično tankanje ;) ...

več pa ne povem :P 

A de je baba..odnosno kolači? 😁

Jj dau kolač jj vzel kolač.

Jj je baba ekola 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

neki pa vem.. smo delali razpis za dobavo goriv (delamo na vsake 2-3 leta), pa se mi malo sanja o tem ... tudi policija in vojska dela (tudi druga državna podjetja in javna uprava za lastne potrebe) razpise za dobavo goriv v rezervoarje in kartično tankanje ;) ...

več pa ne povem :P 

Oppaaaa! Kolega Maus je torej od blizu navzoč pri korupciji ob nabavah materiala? Tudi jaz bi delovalal proti kakršnikoli spremembi in morebitnem nadzoru... 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, SF pravi:

Oppaaaa! Kolega Maus je torej od blizu navzoč pri korupciji ob nabavah materiala? Tudi jaz bi delovalal proti kakršnikoli spremembi in morebitnem nadzoru... 🤣

da bi vsaj kj padl s kamiona ... ne se bat ... predaleč sem od tega...

ampak res... ne glede katera vlada bi to sprejela (so že prej imeli te ideje o odprtem trgu naftnih derivatov) . pa je bilo moje mnenje odklonilno in škodljivo za gospodarstvo.  

Dokler bosta samo dva igralca na slovenskem trgu, pač ne moremo govoriti o konkurenci .... razne Shell, Avantti, Lukoil pa še nekaj njih, jih pa sistematično omejujejo in bremzajo ...

resno misliš, da bi lahko Logo prodajal državnim firmam gorivo v rezervoarje ... ;)  ... samo ugibam :P 

itak vse vlečejo iz enega rezervarja (Petrol, Omv in Logo - za MOL nisem uspel zvedeti od kje, ampak verjetno del tudi še vedno iz Rusije ;) ), potem pa imajo konkurenco na tretji decimalki ... zelo ok :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba sa kolačima je edini bog na tem svetu. On pričara kolače iz nič. Drugi nam sam kolače kradejo.

Kok lepo je ko imaš enega in edinega boga. Včasih je to bil Tito, zdaj je pa JJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

neki pa vem.. smo delali razpis za dobavo goriv (delamo na vsake 2-3 leta), pa se mi malo sanja o tem ... tudi policija in vojska dela (tudi druga državna podjetja in javna uprava za lastne potrebe) razpise za dobavo goriv v rezervoarje in kartično tankanje ;) ...

več pa ne povem :P 

Vojska od letos tanka na MOLu,  če se ne motim. To pomeni šparejmo, pa nej stane kolikor hoče. Od moje bivše pisarne do prvega MOLa je 30+ km. Jaojao....dobro, da sem predal pisarno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tedybear pravi:

Vojska od letos tanka na MOLu,  če se ne motim. To pomeni šparejmo, pa nej stane kolikor hoče. Od moje bivše pisarne do prvega MOLa je 30+ km. Jaojao....dobro, da sem predal pisarno....

pri nas kao vsake tri mesece odpiramo konkurenco... itaj je javno objavljeno ... nisem imel potem tega razpisa  ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff nebi jaz tega pil... Zihr za nič okus... slano, grenko, žleht pa bolj piješ, bolj te v politiko sili. Pazi nevarno ne to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res moraš biti trčen v glavo...majkemi :P

Ne, to ni šala. Domoljupci resnično verjamejo, da je cene goriv in energentov dvignil Robert Golob. Tudi na Nora24 trdijo tako: Cene 95-oktanskega bencina in dizla se spet oblikujejo prosto na trgu. Gibanje Svoboda je namreč nasprotovalo vladnim ukrepom za regulacijo, zato se vlada ni odločila za podaljšanje regulacije cen pogonskih goriv. 

https://www.had.si/blog/2022/05/02/nova24-in-domoljupci-verjamejo-da-je-cene-goriv-dvignil-robert-golob/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Bmflar pravi:

Stara vlada kar nabavlja in zraven mal feštajo...

Janseve solze.png

To more bit en hud strup! 🥴

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, maus pravi:

da bi vsaj kj padl s kamiona ... ne se bat ... predaleč sem od tega...

ampak res... ne glede katera vlada bi to sprejela (so že prej imeli te ideje o odprtem trgu naftnih derivatov) . pa je bilo moje mnenje odklonilno in škodljivo za gospodarstvo.  

Dokler bosta samo dva igralca na slovenskem trgu, pač ne moremo govoriti o konkurenci .... razne Shell, Avantti, Lukoil pa še nekaj njih, jih pa sistematično omejujejo in bremzajo ...

resno misliš, da bi lahko Logo prodajal državnim firmam gorivo v rezervoarje ... ;)  ... samo ugibam :P 

itak vse vlečejo iz enega rezervarja (Petrol, Omv in Logo - za MOL nisem uspel zvedeti od kje, ampak verjetno del tudi še vedno iz Rusije ;) ), potem pa imajo konkurenco na tretji decimalki ... zelo ok :P 

zgleda, da novi najverjetnejši mandatar bere naše komentarje :P

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/golob-o-podrazitvah-goriv-vlada-se-mascuje-ljudem-ker-je-niso-izvolili.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!