Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 25 minutami, Marcel-F pravi:

Se še kar užigate,....čez 1.mesec bo SVOBODA, ko bo vse perfect.

Doktorja boš dobil v 30.dneh,

višje bodo plače,

nižji davki,

benz bo spet pocen,

ne bo protestov,ne bo kolesarjev pred parlamentom,ne bo več delomrznežev,,

ne bomo več zaprti,

ne bo več CORONE,ki jo je mimogrede naredil JJ,

......

aja,pa štrom in plin ne bosta več imela isto ceno kot do sedaj pri GEN-I....imela bosta krepko višjo---SVOBODA...

 

 

 

Matr si nadležen🙄...

Tudi če bo res... Kaj bo pa drugače?

Isti si ku vsi ostali drekači trenutne vlade. Za vse so drugi krivi, pa vsi so proti tebi, pa vsi so komunajzarji, če si ga ne drkajo na JJa, al pa na Počivalška, če so vam bolj všeč čabiji. Negativisti ste v vseh porah vašega življenja, ker pri vas beseda vedno nanese na politiko, partizanstvo, neodobravanje JJa, globoko državo in podobne nebuloze.

Dej spel se, jokica🙄...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Marcel-F said:

Se še kar užigate,....čez 1.mesec bo SVOBODA, ko bo vse perfect.

Doktorja boš dobil v 30.dneh,

višje bodo plače,

nižji davki,

benz bo spet pocen,

ne bo protestov,ne bo kolesarjev pred parlamentom,ne bo več delomrznežev,,

ne bomo več zaprti,

ne bo več CORONE,ki jo je mimogrede naredil JJ,

......

aja,pa štrom in plin ne bosta več imela isto ceno kot do sedaj pri GEN-I....imela bosta krepko višjo---SVOBODA...

 

 

 

Ma bogi. A ne bo tako perfekt kot je (do) zdej? 

 

Verjetno res ne bomo zaprti v občine/upravne enote/okraje/državo. To ni čist samoumevno. Pa verjetno PM ne bo užalil 70% naroda vsakič ko bo odprl usta al pa objavil na socialnem omrežju.  Jp. 80% folka janesa ni volilo. Nekaj jih podpira dosedanjo politiko, pa ga vseeno nočejo volit. Ne bo pa vse perfect. Predvsem bote nekateri pogrešali bombonjere. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima ne, zakaj meni po 15 dneh ko ne prevzamem priporočene pošiljke, le to enostavno vržejo v moj kaselc in se smatra, da sem jo prevzel? A sem jaz neko drugo bitje, al ma VAŠ JJ neke privilegije?

Saj veš @Marcel-F, če bi on pošto dvigal, bi bil na Dobu...

Ker on ni bil nedolžen, ampak je stvar zastarala... To je pa enormna razlika...

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marcel-F pravi:

Se še kar užigate,....čez 1.mesec bo SVOBODA, ko bo vse perfect.

Doktorja boš dobil v 30.dneh,

višje bodo plače,

nižji davki,

benz bo spet pocen,

ne bo protestov,ne bo kolesarjev pred parlamentom,ne bo več delomrznežev,,

ne bomo več zaprti,

ne bo več CORONE,ki jo je mimogrede naredil JJ,

......

aja,pa štrom in plin ne bosta več imela isto ceno kot do sedaj pri GEN-I....imela bosta krepko višjo---SVOBODA...

 

 

 

Samo pomisli na ceno bncina, ki so jo deregulirali takoj po zgubljenih volitvah. Do volitev so te kupovali s poceni benzinom, po zgubi volitev pa zalagajo vašega ogra Viktorja in njegov MOL.

Je pa deregulacija že od začetka pisana na kožo mađarom in delničajem petrola (kdo je že).

Tako da si še en slepec, brez razuma, užaljen zaradi zgube.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nima veze z našo vlado, se spomnete pred kratkim ko je bil benz po 1 evro, zakaj?... To je samo odvisno od tega kolko Rusija in OPEC odpirata pipice. Torej če bi res želeli škodovat Rusiji bi OPEC odprl pipice za nafto, samo potem bi padla cena... Vsi naprintani dolarji bi zgubili na vrednosti... 

Tako da kar se tiče cen nafte je naša država en paglavecv zelo velikem ribniku... In splih ne vemo kdo in kje so krapi.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GoBobi pravi:

Matr si nadležen🙄...

Tudi če bo res... Kaj bo pa drugače?

Isti si ku vsi ostali drekači trenutne vlade. Za vse so drugi krivi, pa vsi so proti tebi, pa vsi so komunajzarji, če si ga ne drkajo na JJa, al pa na Počivalška, če so vam bolj všeč čabiji. Negativisti ste v vseh porah vašega življenja, ker pri vas beseda vedno nanese na politiko, partizanstvo, neodobravanje JJa, globoko državo in podobne nebuloze.

Dej spel se, jokica🙄...

Ajd!

bobiko ne se razburjat,te bo kap rakunla...zame si nadležen ti...spel se ti,k pismonoši...drekač 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, ftp pravi:

Samo pomisli na ceno bncina, ki so jo deregulirali takoj po zgubljenih volitvah. Do volitev so te kupovali s poceni benzinom, po zgubi volitev pa zalagajo vašega ogra Viktorja in njegov MOL.

Je pa deregulacija že od začetka pisana na kožo mađarom in delničajem petrola (kdo je že).

Tako da si še en slepec, brez razuma, užaljen zaradi zgube.

slepec....a veš kaj si še vse ti,samo ,da tega ti še ne veš,ker .... počak par mescev,pa boš vidu kok te bo en nategnu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, C eagle pravi:

Zanima ne, zakaj meni po 15 dneh ko ne prevzamem priporočene pošiljke, le to enostavno vržejo v moj kaselc in se smatra, da sem jo prevzel? A sem jaz neko drugo bitje, al ma VAŠ JJ neke privilegije?

Saj veš @Marcel-F, če bi on pošto dvigal, bi bil na Dobu...

Ker on ni bil nedolžen, ampak je stvar zastarala... To je pa enormna razlika...

odgovori mi  na nekaj.... familija janković

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi šlo brez zmerjanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

a bi šlo brez zmerjanja?

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Marcel-F pravi:

xxxxxxxxxxxxxxxxx

mogoče sedaj razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marcel-F pravi:

slepec....a veš kaj si še vse ti,samo ,da tega ti še ne veš,ker .... počak par mescev,pa boš vidu kok te bo en nategnu... 

Da te je tvoj ljubljeni nategoval pa nisi občutil, kaj?

pred eno uro, Marcel-F pravi:

odgovori mi  na nekaj.... familija janković

 

Ah, teh familij se ne manjka (na nobeni strani). Povej ti kaj o familiji Petek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je tisti hakeljc, ki moti. Ujamejo že... Sedet grejo pa samo navadni smrtniki. Spomnem se primera na TV. Starejši gospod živel v vasi. Njegov pes zatamanil nekaj sosedovih kur. Poravnal za tiste kure, žal pa za sodne stroške ni imel. Možak je dejansko nekaj malega moral odsedet. 

Tako da... Levi, desni, rumeni zeleni... Dokler bodo standardi v politiki takšni, se mi zdi, da imam pravico pljuvat po "vladi". Ko nekdo nekomu zrihta službo, čeprav je ta pogrnil na vseh testih, je to zame zloraba položaja. Pri nas pa je to ratalo nekaj "normalnega" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Marcel-F said:

Se še kar užigate,....čez 1.mesec bo SVOBODA, ko bo vse perfect.

Doktorja boš dobil v 30.dneh,

višje bodo plače,

nižji davki,

benz bo spet pocen,

ne bo protestov,ne bo kolesarjev pred parlamentom,ne bo več delomrznežev,,

ne bomo več zaprti,

ne bo več CORONE,ki jo je mimogrede naredil JJ,

......

aja,pa štrom in plin ne bosta več imela isto ceno kot do sedaj pri GEN-I....imela bosta krepko višjo---SVOBODA...

Do sedaj smo imeli pa vinjete po 50 €.... Ne nabijej.. kakorkoli bo bolje kot je bilo tole dve leti... Jaz pričakujem samo poštenje in fer odnos do nas - plebsa ! Ker tole dos edaj je bilo samo nastavljanje pravovernih... Še sedaj jih nastavljajo povsod, huje kot podgane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Bmflar said:

Do sedaj smo imeli pa vinjete po 50 €.... Ne nabijej.. kakorkoli bo bolje kot je bilo tole dve leti... Jaz pričakujem samo poštenje in fer odnos do nas - plebsa ! Ker tole dos edaj je bilo samo nastavljanje pravovernih... Še sedaj jih nastavljajo povsod, huje kot podgane...

Ja seveda, samo malo bolj v celofan zavito isto sranje (ali pa še hujše). Da se snežinkice ne bojo pritoževale. Mislim da za nas ne bo nič bolje...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo svoboda😂😂

Ampak samo za ovce, ki so oprane iz leve al pa desne💪

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova vlada se še niti ni konstituirala (in se še najmanj 3 tedne ne bo), razni forumi pa se že intenzivno polnijo s poglobljenimi analizami tipa "saj ne bo nič bolje", "vsi so isti", "vaši so večji lopovi kot naši" in podobnimi hudo argumentiranimi prispevki...

Dajmo no malo počakat, da začnejo delat, in bomo lahko videli kaj vse nam bojo ušpičili.

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, izibajker pravi:

Nova vlada se še niti ni konstituirala (in se še najmanj 3 tedne ne bo), razni forumi pa se že intenzivno polnijo s poglobljenimi analizami tipa "saj ne bo nič bolje", "vsi so isti", "vaši so večji lopovi kot naši" in podobnimi hudo argumentiranimi prispevki...

Dajmo no malo počakat, da začnejo delat, in bomo lahko videli kaj vse nam bojo ušpičili.

Še začel niso pa so že tkole podražil benz. 😢

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Frenk 67 said:

Še začel niso pa so že tkole podražil benz. 😢

Yp, kaj nas vse še čaka ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!