Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Prjatu... ti kar, veš da te ne jebem, ker nisi ko rezilo zaljubljen v eno stranko, ampak si zgolj in samo oportunist :P

Znaš pa dobro jokat. :D

ps. Bladerunerja bolj spoštujem od tebe...vprašaj se zakaj

 

 

Jokanje je tvoja domena, sploh pri 30 plus... 😂

Tudi oportunizem se vidi po postih😉 tvojih namreč. 

Eh, zdaj boš svoboden z Golobčkom😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Jokanje je tvoja domena, sploh pri 30 plus... 😂

Tudi oportunizem se vidi po postih😉 tvojih namreč. 

Eh, zdaj boš svoboden z Golobčkom😁

ahaha..in sem kdaj favoriziral golobe ali Golobe?

Berem pa kmetauzarja ko veliko ima povedat nad nečem kar bo in favorizira nekaj kar je bilo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ahaha..in sem kdaj favoriziral golobe ali Golobe?

Berem pa kmetauzarja ko veliko ima povedat nad nečem kar bo in favorizira nekaj kar je bilo :P

 

😂 Sej nima smisla, uživaj v svojem malem svetu, ki ga imaš tu. 

Pa star in zmatran si, spočij se pa vodo začni pit😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

😂 Sej nima smisla, uživaj v svojem malem svetu, ki ga imaš tu. 

Pa star in zmatran si, spočij se pa vodo začni pit😁

res je str sm in zmatran.

Mogoče se bom začel špikat. Testosteron, hormoni pa to...pa bova kako rekla k bova na istem nivoju :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DAMI34 pravi:

res je str sm in zmatran.

Mogoče se bom začel špikat. Testosteron, hormoni pa to...pa bova kako rekla k bova na istem nivoju :D

 

Nikoli ne boš na mojem nivoju, vedno boš za cel qrac premali😂

No ja mogoče, če bi še jaz začel pit žgano, kot vodo pa take pa to... 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem ti povedal Kmet2, da si tazga prjatla kot si ti, res noben sovražnik ne zasluži. Spet počneš isto in serješ s privat stvarmi po človeku, k sta bla bestiča nekoč. 

...in ja, spet boš napisal, da to ni res, da kaj si pa takega privat povedal, pa napisal boš, da si še malo povedal, glede na to kako te je ta prijatelj izdal in nato mi boš še povedal, da me to vse skup en kurc briga in kaj se sploh oglašam. Potem mi boš še povedal, da jih poznaš polno, ki so močni na tipkovnici in pičke v realnem življenju in potem ti bom jaz napisal, da se te v resnici bojim, ker sem nižje rasti in bolj okrogu, ti pa si velik in močan (in lep).

In pol se boš spet razpizdu in te bojo dal na hladno za dva tedna...

Težko je biti ti...😊

🍿😋🍿

 

P.S.: Kmet2 oprosti, tokrat sem zajebu in se ti opravičujem, ker sem šel še enkrat brat in sem opazil, da je pa tokrat začel DAMI34 prvi srat po tebi.

Dami, lepo se mu opraviči, ker si ga zmerjal z oportunistom, ko ti je povedal, da si pristranski v zvezi s komiji, al kaj si že🤗...

Popravljeno . Popravil GoBobi
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 6. 2022 ob 13:32, DAMI34 pravi:

https://siol.net/novice/slovenija/milan-krek-robert-golob-zahteva-mojo-glavo-eksekutor-je-besic-loredan-581063?fbclid=IwAR13iCf4ofyWZqXpS0l-_gtAnKNchV6YW7f76ioVIwngypw-A_ZrqNi5R6I

a loh prosim, da kolesarji nardijo kkšen krog podpore za ubogega krekeca? Člouk doživlja strašne pritiske, pa je bil čisto apolitičen :P

 

Apolitičen in astrokoven. Po nobeni liniji mu ne morš nič. 😂😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Nikoli ne boš na mojem nivoju, vedno boš za cel qrac premali😂

No ja mogoče, če bi še jaz začel pit žgano, kot vodo pa take pa to... 😁

286811895_1246100546133526_7508885024356982344_n.jpg.743167f1e881708f7e4ba97b97858fd9.jpg

za tvoj nivo :P

 

pred 17 minutami, GoBobi pravi:

Pred leti sem ti povedal Kmet2, da si tazga prjatla kot si ti, res noben sovražnik ne zasluži. Spet počneš isto in serješ s privat stvarmi po človeku, k sta bla bestiča nekoč. 

...in ja, spet boš napisal, da to ni res, da kaj si pa takega privat povedal, pa napisal boš, da si še malo povedal, glede na to kako te je ta prijatelj izdal in nato mi boš še povedal, da me to vse skup en kurc briga in kaj se sploh oglašam. Potem mi boš še povedal, da jih poznaš polno, ki so močni na tipkovnici in pičke v realnem življenju in potem ti bom jaz napisal, da se te v resnici bojim, ker sem nižje rasti in bolj okrogu, ti pa si velik in močan (in lep).

In pol se boš spet razpizdu in te bojo dal na hladno za dva tedna...

Težko je biti ti...😊

🍿😋🍿

 

P.S.: Kmet2 oprosti, tokrat sem zajebu in se ti opravičujem, ker sem šel še enkrat brat in sem opazil, da je pa tokrat začel DAMI34 prvi srat po tebi.

Dami, lepo se mu opraviči, ker si ga zmerjal z oportunistom, ko ti je povedal, da si pristranski v zvezi s komiji, al kaj si že🤗...

hloboko se opravičujem najlepšemu in najmočnejšemu in naj naj naj...a še kej rabim zapisat? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, GoBobi pravi:

Pred leti sem ti povedal Kmet2, da si tazga prjatla kot si ti, res noben sovražnik ne zasluži. Spet počneš isto in serješ s privat stvarmi po človeku, k sta bla bestiča nekoč. 

...in ja, spet boš napisal, da to ni res, da kaj si pa takega privat povedal, pa napisal boš, da si še malo povedal, glede na to kako te je ta prijatelj izdal in nato mi boš še povedal, da me to vse skup en kurc briga in kaj se sploh oglašam. Potem mi boš še povedal, da jih poznaš polno, ki so močni na tipkovnici in pičke v realnem življenju in potem ti bom jaz napisal, da se te v resnici bojim, ker sem nižje rasti in bolj okrogu, ti pa si velik in močan (in lep).

In pol se boš spet razpizdu in te bojo dal na hladno za dva tedna...

Težko je biti ti...😊

🍿😋🍿

 

P.S.: Kmet2 oprosti, tokrat sem zajebu in se ti opravičujem, ker sem šel še enkrat brat in sem opazil, da je pa tokrat začel DAMI34 prvi srat po tebi.

Dami, lepo se mu opraviči, ker si ga zmerjal z oportunistom, ko ti je povedal, da si pristranski v zvezi s komiji, al kaj si že🤗...

Minister za etiko😂sej smo v temi vlada, samo seri dalje😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 stvari na tem svetu sta res brezvezni:

1: Kidat sneg. Ker itaq sam zgine.

2: Kregat se zarad malenkosti. Sploh zarad politike.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo (kar nekaj let so imeli čas) ampak ja, upam da ne pade

https://sobotainfo.com/novica/slovenija/v-parlamentu-vlozili-predlog-zakona-obvezno-testiranje-poslancev-na-prepovedane?fbclid=IwAR3PN3ugRdH3uZ6WGRwxotXT39-Lj0OL774AFff6uyos-ee9yLPpyBS3Oug

SDS je v parlamentarno proceduro vložila predlog zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge.

 

 

pred 14 urami, skalar36 pravi:

2 stvari na tem svetu sta res brezvezni:

1: Kidat sneg. Ker itaq sam zgine.

2: Kregat se zarad malenkosti. Sploh zarad politike.

3 stvari so brezvezne

dodam točko 3

3. vsi se postarajo, sam eni prej umrejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

3 stvari so brezvezne

dodam točko 3

3. vsi se postarajo, sam eni prej umrejo :P

 

Hja, niti ne sploh če si musliman. Same babe.

Jeba je če si kristjan...preveč bele svetlobe, pa vsi morjo bit tiho. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

SDS je v parlamentarno proceduro vložila predlog zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge.

 

... zakaj pa to niso uvedli že ob njihovem nastopu?...    :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Zivnorc pravi:

... zakaj pa to niso uvedli že ob njihovem nastopu?...    :huh: 

jim pride več ksno? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,JJ mi je položnico za štrom dvignu za slabih 60 EUR...,prasec..

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 6. 2022 ob 19:08, Marcel-F pravi:

Evo,JJ mi je položnico za štrom dvignu za slabih 60 EUR...,prasec..

 

Hja, zdaj je "Svoboda", zdaj je dovoljeno vse. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, bladerunner pravi:

Hja, zdaj je "Svoboda", zdaj je dovoljeno vse. :hmm:

Ej blokirali te bojo pssst😂

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tut ko je svoboda blokirajo? Hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bladerunner pravi:

Hja, zdaj je "Svoboda", zdaj je dovoljeno vse. :hmm:

Pa se mal spomnimo kako se je dražila elektrika. V jeseni so vsi distributerji dvignili ceno razen GEN i. Kriza se je že kazala. In v luči le te je vlada JJ s 1.1.2022 dvignila še ceno omrežnine ( to ceno določa vlada ). In potem bonbonček - 3 mesece ne bomo plačevali omrežnine. Men se je položnica dvignila samo za 20€. Smo problem je ker se to kar pozabi.

 

 

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, MARJA pravi:

In potem bonbonček - 3 mesece ne bomo plačevali omrežnine. Men se je položnica dvignila samo za 20€. Smo problem je ker se to kar pozabi.

Ta bombonček in še kakšen bombonček, bomo plačevali še nekaj let ;) 

Lih odplačamo vse dolgove, grem v penzijo ... ti boš še v penziji plačeval bombončke :lol1: 

 

p.s.

teh "daril" nihče ne da iz svojega žepa, ampak iz zadolževanja, katerega je treba kasneje odplačat ... nič ni zastonj ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, MARJA said:

Pa se mal spomnimo kako se je dražila elektrika. V jeseni so vsi distributerji dvignili ceno razen GEN i. Kriza se je že kazala. In v luči le te je vlada JJ s 1.1.2022 dvignila še ceno omrežnine ( to ceno določa vlada ). In potem bonbonček - 3 mesece ne bomo plačevali omrežnine. Men se je položnica dvignila samo za 20€. Smo problem je ker se to kar pozabi.

 

 

Težiš z dejstvi.  To je neproduktivno. v vseh pogledih, na vseh nivojih.  
 

Poglej zadnji primer nasilja dejstev nad blaginijo naroda. Janesovi ljudje so garali noč in dan, da bi v Narodni muzej pripeljali miljonska dela likovnih velikanov.  Brezobrazni levaki in In neka jebena dejstva so ta dogodek stoletja zjebala.  Car je moral odstopit.  Vaskotov dec, strokovnjak.   Vse zarad jebenih dejstev. Dejstva so proti napredku.

 

 

plus, ko ravno bluzim o vizualni umetnosti. @Bladerunner. Nomen est omen. Film se v slovenskem prevodu kliče Iztrebljevalec. Drži. Pisno iztrebljanje po temah je redno, pogosto in zelo smrdljivo. Torej komot prevedemo v Serator.  Jp. Ime je znamenje. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

plus, ko ravno bluzim o vizualni umetnosti. @Bladerunner. Nomen est omen. Film se v slovenskem prevodu kliče Iztrebljevalec. Drži. Pisno iztrebljanje po temah je redno, pogosto in zelo smrdljivo. Torej komot prevedemo v Serator.  Jp. Ime je znamenje. 

Seveda. Lahko pa prevedemo tudi v iztrebljevalec pezdetov, ki blodijo po raznih forumih in še kje, stresajo neumnosti in zmerjajo drugače misleče. Tudi to je lahko znamenje in pomen nadimka Bladerunner.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, MARJA pravi:

Pa se mal spomnimo kako se je dražila elektrika. V jeseni so vsi distributerji dvignili ceno razen GEN i. Kriza se je že kazala. In v luči le te je vlada JJ s 1.1.2022 dvignila še ceno omrežnine ( to ceno določa vlada ). In potem bonbonček - 3 mesece ne bomo plačevali omrežnine. Men se je položnica dvignila samo za 20€. Smo problem je ker se to kar pozabi.

 

 

No, dejstvo je, da je vlada JJ zaslužna za dvig gospodarske rasti na dobrih 10% in zmanjšanja brezposelnosti, ki je najnižja v samostojni Sloveniji. Dejstvo je tudi, da se tega ne zazna ali pa noče zaznati če ima človek nataknjena rdeča očala in skozi njih gleda na razne dogodke. Slika postane izjemno popačena. 

Pa še nekaj, raje sem sit pod "diktaturo", kot lačen v "Svobodi". 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol jamramo kako se v zdravstvu krade...faking jama brez dna, katero so ustvarili bivši levaki, desničarji pa izpilili do konca. Faking banana republjik.

7862fdd1825f5325f7f3172939586fcd.thumb.jpeg.2ad3de720ddf677decdea319f6aa7680.jpeg

Kdor ne zna povečat..tule je cel članek:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/kdo-sedi-v-svetih-bolnisnic-zvesti-strankarski-kadri-973651?fbclid=IwAR1Ai8UhlXYWby-1KrTzu_DsgB9lYlbiQmVzPMKxoNwVSechwsOD_SOOkSM

 

  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!