Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

V tej podalpski deželici je tako, da nihče ne na desni, ne na levi ne bo nikoli sedel za zapahi, čeprav so vsi preko takih ali drugačnih rabot izpraznili državno blagajno. Levi in desni je predstava za ljudi- Čarovnik iz oza. Deli in vladaj, kruha in iger.....

Pa kako si lahko tako naiven in slep? JJ JE sedel in to na osnovi "dokaznega" gradiva, kjer je bilo vse neznano. Pivčevo so križali zaradi pičlih 400€. Na drugi strani so jankoviču odpisali 40 mil. dolga, in uničili zanj zelo obremenilno dokazno gradivo v zadevi farmacevtka. Sedel je tudi Bavčar. Kdo od levih, je za kaj odgovarjal? Ne žalit moje inteligence s tako cenenimi in prozornimi trditvami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, nejc74 pravi:

Cakaj, cakaj, končno si prišu do spoznanja, da so SDS-ovci tok nesposobni, da tud ko imajo vse niti v rokah, ne znajo niti par postopkov sfurat. Pa saj to ti mi skos razlagamo, SDS-ovci so prebutasti, da bi brez stalnega nadzora okopali vrt, če pridejo na oblast, pa so ko podivjane svinje v koruzi, samo škodo delajo. :kmet:

Če bi znal pravilno uporabljat pamet, ki ti jo je Bog dal, bi ti bilo takoj jasno, da desna opcija nikoli ni sama sestavila vladajoče koalicije ,ker ni imela zadostne večine v DZ. Vedno je imela v koalicijah leve priveske, ki so takoj blokirali vse poskuse raznih reform, ki so jih pripravile desne stranke. Zato je moral JJ stalno sprejemati kompromise za obstoj koalicije. Če bo kadarkoli desnica dobila tolikšno večino v DZ, kot jo ima trenutno levica, mi verjemi, da bo Slovenija polno zadihala z obema pljučnima kriloma. Dokler se to ne zgodi, se bo dušila v lastnem gnoju do bridkega konca. V preteklosti že viden tak scenarij na tem prostoru.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, bladerunner pravi:

Se po tvojem totalitarnem prepričanju nebi smeli? Bi rad zopet zakoračil v čase enoumja?

Itak spet ne razumeš.

Če vidiš da ne moreš, se ne greš.

pred 43 minutami, bladerunner pravi:

Definitivno se manjše zlo trenutno nahaja na desni.

Samo v tvoji glavici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, bladerunner said:

...., ki ti jo je Bog dal,...

hvala, jaz stojim za svojimi besedami, in se ne izgovarjam na fantazijska bitja. To je, sprejemljivo za otroke nekje do 5 leta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bladerunner pravi:

Kot kaže, si zelo kratek na tem področju in sploh pojma nimaš, kdo obvladuje celoten aparat v tej deželici. Hojsek, Mahnič in še kdo, so premajhne ribice, da bi lahko karkoli spremenili. Vse je v rokah stare politične nomenklature, sedaj že njihovih potomcev in ideoloških dedičev, ki obvladujejo celoten aparat. Če in ko bo folku enkrat to potegnilo, se bodo začele v Sloveniji stvari spreminjat na bolje. Dokler bo folk hodil slep, gluh in vztrajno tiščal glave v pesek, ter se pustil manipulirat raznim interesnim skupinam, bo to še v prihodnje raj za akterje, ki zadeve obvladujejo iz ozadja in v škodo države in ljudi počnejo vse mogoče kriminalne rabote. 

aha..komiji so vsega krivi :P

 

pred eno uro, bladerunner pravi:

Ko ti nekdo v državi opere one billion $ in se zadeve pometejo pod preprogo in za tako raboto nihče ne odgovarja, bi moralo biti vsakemu povprečnežu jasno, da je v tej deželici nekaj zeloooo, zeloooo hudo narobe. Ko pa JJ samo prdne in napiše kako pikro na račun nasprotnega tabora, je pa cela Slovenija v luftu. Žal je tudi z veliko večino ljudi na tem prostoru nekaj zelo hudo narobe. 

ma JJ je potomec komijev, še sam je bil :P

 

pred eno uro, Kaldu pravi:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/grims-o-ugotovitvah-policistov.html

Najnovejše..... Res ne veš, kdo je tu nor, ali pa smo mi, ker to sploh beremo. Sem že marsikaj prebral, ampak da ob napadu si poškodovan z atipično pljučnico, za to moraš pa biti doktor norosti.

 

P.S. Blagor ubogim na duši, kaji njihovo je nebeško kraljestvo. 

Grims je itak "atipičen" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot po navadi na tem portalu. Niti enega konkretnega odgovora na moje poste, ki bi ovrgel moje trditve. Citirajo se samo neki stavki iz konteksta, odgovori nanje pa katastrofa, ki nima ne repa ne glave. Huje kot v otroškem vrtcu. Nima smisla se spuščat v neke resne debate na tem portalu, ker je zelo malo takih, ki so sposobni vsebinske debate. 

Kar se pa "fantazijskih bitij" tiče, je to domena komijev po svetu. Celotna Amerika od juga do skrajnega severa je krščansko opredeljena. Prav tako celotna EU, Australia, Canada, New Zeland, Rusija itd... Le slovenski komiji mislijo, da so pametnejši od celotnega razvitega sveta. Neverjetno, kako je bila uspešna boljševiška indoktrinacija na tem prostoru.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konstruktivna debata je možna samo z nekom, ki ima odprt um za različne poglede. Je pripravljen poslušat sogovornika ob enem premislit, kaj sogovornik hoče povedati in ob tem ne razmišlja kako kontrirati na vsako točko. Se pravi le z nekom, ki še nima zabetoniranega mnenja. Zato je brezveze tratiti čas za politiko na tem portalu. Vsaka debata brezpredmetna. Nihče ne bo spremenil svojega mnenja na podlagi internetnega modrovanja. Sploh pa ne ti Blade.

Kovanec ima dve strani. Lahko rečemo levo in desno, v osnovi je še vedno kovanec v svetu dualizma.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a ma Holop novo punco al ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bladerunner said:

Se po tvojem totalitarnem prepričanju nebi smeli? Bi rad zopet zakoračil v čase enoumja?

 

Definitivno se manjše zlo trenutno nahaja na desni. Neodvisne ameriške institucije so odkrile, da je bilo iz Slovenije v času tranzicije v davčne oaze odtujenih cca. 70 billions €. Večino so v času privatizacije odtujili levi tycoons. Toliko v poduk, kdo je v Sloveniji pravo zlo.

Pravo zlo je clovek ki se neumno obnasa. V to kategorijo gotovo spadajo ljudje ki v mariboru volijo kanglerja, v radencih leljaka, vsi ki volijo grimsa in podpirajo tvojga bestića andreja. 
 

glede zokita pa...ce v mu v vsem tem casu niso mogli nic zaklamfat, pol ocitno “ni nic kriv”. Dobra je bajka okrog brisanja dokazov/prisluhov v primeru farmacevtka. Se spomnis zakaj so se doakzi brisali? Ker je ustavmo sodisve tako odlocilo, v nekem drugem primeru. Pobudo za presojo so dali Grims in klapa. “Ustavni sodniki so v tistem času na pobudo poslancev s politične desnice, ki jih je zmotilo hranjenje prisluhov Franca Kanglerja, presojali ustavnost kritičnih zakonskih določil. Iz obrazložitve sklepa ustavnega sodišča, ki je poslancem pritrdilo le v manjšem delu, je izhajalo, da lahko tožilstvo na prisluhe po dveh letih računa le, če v dveh letih z ustreznim aktom sproži kazenski pregon.

 

jansa je z desantom na Delo/mercator najprej iz gospodarstva zbezal zokita, pol je ustvaril alenko bratusek, zdej pa se holopa. janes, hojs in mahnic so najbols reklama za Svobodo. Pa tega sploh ne dojamejo. Supr. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, bladerunner said:

Niti enega konkretnega odgovora na moje poste, ki bi ovrgel moje trditve.

Kaj bi ti sprejel kot dokaz? Finci so zaprli direktorčka Jormo Vitakorpija, avstrijci so zaprli dilerja Wolfganga Riedla, in izjavili ni dvoma, slovenski politiki so bili podkupljeni. Tvoji dragi ameri so si pošiljali takele depeše

 

While the antagonists in the ongoing Patria scandal wage their media war on whether Janša’s SDS was a bribe-taker or a victim of conspiracy, the cables make the US’ understanding of the matter quite clear. The May 2007 cable has Ambassador Robertson quoting a “clandestine source” that “PM Janez Janša’s SDS received more than EUR 2.8m ‘under the table’ from Patria.” Moreover another cable on a meeting with Janša reports that the politician’s “ignorance” about the details of the APCs tender “was a bit disingenuous, especially since we know that as Slovenia’s former defence minister he follows these issues”. The views of the ambassador, who adds in the same cable that “the entire Patria deal has smelled fishy from the get-go”
 

 

ampak ker vse to ni zadost, je debata brezpredmetna. To imaš prav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, moram:

Poslanci SDS-a: Grims je zaradi okužbe ob napadu dobil atipično pljučnico

malo se krohotam, vseeno me pa malo skrbi, tole z resnim obrazom razlagajo predstavniki največje slovenske stranke. :kmet: no, ja verjetno je bil Miklavž, Božiček ali pa sveti duh, ki ga je usekal, direkt v pljuča. :lol1:mogoče ga naslednjič faše v tazadnjo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, nejc74 pravi:

evo, moram:

Poslanci SDS-a: Grims je zaradi okužbe ob napadu dobil atipično pljučnico

malo se krohotam, vseeno me pa malo skrbi, tole z resnim obrazom razlagajo predstavniki največje slovenske stranke. :kmet: no, ja verjetno je bil Miklavž, Božiček ali pa sveti duh, ki ga je usekal, direkt v pljuča. :lol1:mogoče ga naslednjič faše v tazadnjo.

 

Nimaš ti pojma. V mojih časih, tist k sem ga zadel je šu na urgenco, če sem ga falil je pa vsaj prehlad fasu. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, damjandugi pravi:

Saj to je šele smešno... Zabuhli drogeraš Jonas se pod krinko satire norčuje iz napada na Grimsa, bebci z Motosveta pa takoj pograbijo zadevo kot čisto resnico... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Grims tok napihnil folk, kot Holoba mediji pred volitvami😂

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustimo zdej Grimsa. Nepomemben. 

Zanima me kje bo vlada dobila denar za vsa ta silna povišanja plač v JU? 

Bomo dobili nove davke, višje? Živimo v  eni najbolj obdavčenih držav na svetu. In to po zaslugi predhodnikov te vlade. To nikogar ne moti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, SF pravi:

Saj to je šele smešno... Zabuhli drogeraš Jonas se pod krinko satire norčuje iz napada na Grimsa, bebci z Motosveta pa takoj pograbijo zadevo kot čisto resnico... 

Sploh nisi za hece

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Pustimo zdej Grimsa. Nepomemben. 

Zanima me kje bo vlada dobila denar za vsa ta silna povišanja plač v JU? 

Bomo dobili nove davke, višje? Živimo v  eni najbolj obdavčenih držav na svetu. In to po zaslugi predhodnikov te vlade. To nikogar ne moti? 

Ja, se pretirava.

Lahko pa dajejo bombončke, saj bo nov plačni sistem vse to povozil (upam da ne zavozil).

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Količina denarja ni tako "silna" , ker bo to dobila le peščica že tako najbolje plačanih. Vzeli bodo pa tistim, kot zmeraj, najslabše plačanim, ki so v večini in se ne znajo organizirati.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, skalar36 pravi:

Pustimo zdej Grimsa. Nepomemben. 

Zanima me kje bo vlada dobila denar za vsa ta silna povišanja plač v JU? 

Bomo dobili nove davke, višje? Živimo v  eni najbolj obdavčenih držav na svetu. In to po zaslugi predhodnikov te vlade. To nikogar ne moti? 

Aha, se pravi vlada pred Holobom, ki je prevzela vajeti za cca 2 leti od Šarca je kriva za davke zadnjih 30 let in prav tako za stanje v zdravstvu... 

Res mi je smešno😂

Ja živimo vsak na svojem planetu zato smo kjer smo💪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Frenk 67 pravi:

Nimaš ti pojma. V mojih časih, tist k sem ga zadel je šu na urgenco, če sem ga falil je pa vsaj prehlad fasu. 😂

A zato so dinozavri izumrli? :ras::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, dr.looney pravi:

A zato so dinozavri izumrli? :ras::lol1:

ja .. takrat se je začel razpad plačilnih sorazmerij in s tem propad zdravstvenega sistema :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kmet2 pravi:

Aha, se pravi vlada pred Holobom, ki je prevzela vajeti za cca 2 leti od Šarca je kriva za davke zadnjih 30 let in prav tako za stanje v zdravstvu... 

Res mi je smešno😂

Ja živimo vsak na svojem planetu zato smo kjer smo💪

Nisi me razumu, al sm pa narobe napisal. Predhodniki te vlade sem mislil, LDSovce, bivso partijo, komunajzarje... Levake na splošno. 

SDS ovci uletijo, izropajo, zadložijo narod. Levaki pa lepo prefinjeno navijajo davke, spletajo mrežo mafije. Kot bi primerjal bančnega roparja z bankirjem. Oba kradeta ljudem. En nezakonito, drug z zakonom. 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!