Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

Nisi me razumu, al sm pa narobe napisal. Predhodniki te vlade sem mislil, LDSovce, bivso partijo, komunajzarje... Levake na splošno. 

SDS ovci uletijo, izropajo, zadložijo narod. Levaki pa lepo prefinjeno navijajo davke, spletajo mrežo mafije. Kot bi primerjal bančnega roparja z bankirjem. Oba kradeta ljudem. En nezakonito, drug z zakonom. 

če kdo misli, da so levi bolj pošteni kot desni oziroma, da so desni bolj pošteni kot levi, živi v zmoti, oziroma je zaslepljeni vernik ;)

vsi so ljudje in se obračajo po vetru kot vetrnice in mi volivci jim dajemo mandat, da nas bolj ali manj še bolj jebejo v glavo. Nekako nam je ljubše, da nas jebe v glavo tisti, ki mu sledimo, kot tisti, ki ga ne maramo. Zakaj je tako, pa vsak sam zase ve :P 

Še tri leta :P 

p.s.

vsi tisti, ki so vsaj 20 let v parlamentu, ne glede ali koalicija ali opozicija, so krivi za vsa sranja v Sloveniji.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, skalar36 pravi:

Nisi me razumu, al sm pa narobe napisal. Predhodniki te vlade sem mislil, LDSovce, bivso partijo, komunajzarje... Levake na splošno. 

SDS ovci uletijo, izropajo, zadložijo narod. Levaki pa lepo prefinjeno navijajo davke, spletajo mrežo mafije. Kot bi primerjal bančnega roparja z bankirjem. Oba kradeta ljudem. En nezakonito, drug z zakonom. 

Se že razumeva😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdej z Grimsom? Se že počuti kaj bolje? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalar36 pravi:

SDS ovci uletijo, izropajo, zadložijo narod. Levaki pa lepo prefinjeno navijajo davke, spletajo mrežo mafije. Kot bi primerjal bančnega roparja z bankirjem. Oba kradeta ljudem. En nezakonito, drug z zakonom. 

Potem je boljše imeti tiste, ki delajo nezakonito, ker jih saj lahko preganjaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Kako je zdej z Grimsom? Se že počuti kaj bolje? :P

 

Ne obremenjuj se z Grimsom, ki ne pomeni nič v Sloveniji. On je ta trenutek nepomembna marginalna figura. 

Raje se fokusiraj na zgodbe, ki so zelo pomembne za nas vse in našo državo, kot je npr. tale:

Joc Pečečnik: Nastopil je čas za končanje logike trdega socializma

"Pred petimi dnevi smo bili priča dogodku, da so ljudje, tudi starejši, stali na mrazu in čakali na zdravnika, kar se nam zdi popolnoma nesprejemljivo. Kljub vsem milijardam, ki so šle v zdravstvo, je stanje v zdravstvu vsako leto slabše. Menimo, da slovensko zdravstvo ne potrebuje dodatnega denarja, ampak boljšo organizacijo. Če lonec pušča, ga ne boste nikoli napolnili z juho, četudi zlijete vanj neomejene količine," je v odzivu na dogajanje v preteklih dneh in predvsem v zdravstvu povedal predsednik kluba SBC Joc Pečečnik. Kot je še dejal na današnji novinarski konferenci v Ljubljani, je nastopil čas za končanje "logike trdega socializma", ki ne učinkuje nikjer v razvitem svetu.

https://siol.net/novice/slovenija/joc-pececnik-nastopil-je-cas-za-koncanje-logike-trdega-socializma-foto-596515

In tole:

Predsedniku uprave NLB prekipelo: To je eksces brez primere, Golob in člani uprave GEN-I naj razkrijejo vsebino svojih pogodb

Med vrhunskimi menedžerji so se pojavile govorice o neverjetno radodarnih pogodbah o zaposlitvi članov uprave GEN-I, med njimi tudi nekdanjega predsednika uprave GEN-I in premierja Roberta Goloba. Njihove pogodbe naj bi vsebovale sheme nagrajevanja, ki jim omogočajo enormne zaslužke, in to v državnem podjetju, ki deluje na podlagi monopolne prodaje elektrike iz Jedrske elektrarne Krško. V spletni nabiralnik smo prejeli izsek iz komunikacije predsednika uprave NLB Blaža Brodnjaka, v katerem zapiše, da gre za “eksces brez primere v zgodovini Slovenije in Jugoslavije pred tem”.

https://demokracija.si/izpostavljeno/predsedniku-uprave-nlb-prekipelo-to-je-eksces-brez-primere-golob-in-clani-uprave-gen-i-naj-razkrijejo-vsebino-svojih-pogodb/

Pa še tale sramota:

NEKDANJEGA ŠEFA TAJNE POLITIČNE POLICIJE IN KOMUNISTIČNEGA FUNKCIONARJA BO VLADA POKOPALA Z VOJAŠKIMI ČASTMI

Vlada Roberta Goloba je odločila, da bo nekdanjega visokega funkcionarja zveze komunistov v času socializma Janeza Zemljariča, ki je vodil tudi tajno politično policijo SDV (UDBO), pokopala z vojaškimi častmi.

https://spletnicasopis.eu/2023/01/05/nekdanjega-sefa-tajne-politicne-policije-in-komunisticnega-funkcionarja-bo-vlada-pokopala-z-vojaskimi-castmi/

Udbovca, morilca in kršitelja človekovih pravic in temeljnih svoboščin so pokopali z vojaškimi častmi, dr. Jožeta Pučnika, ki pa je veliko pripomogel pri osamosvojitvi in demokratizaciji Slovenije, pa za kaj takega ni bilo razumevanja. To je namreč ogromen madež sedanje vlade in vseh levičarskih vlad. Sramota vseh sramot in pokazatelj vrednostnega sistema v katerega nas vodijo vse levičarske vlade. Ogabno, da bolj bit ne more.

To so pereči problemi, ki pestijo to deželo in s katerimi bi se bilo potrebno ukvarjati in jih kritično obravnavati, ne pa neke marginalne zgodbe nekega nepomembnega Grimsa. 

Jasno pač je, da na tem portalu komentirate pretežno ultra levo usmerjeni pisci, zato se striktno izogibate kritičnemu pisanju o neprimernih ali celo kriminalnih rabotah trenutne oblasti in njenih posameznikov. Slej ko prej bo prišel čas, ko se bo potrebno odločat med potjo, ki vodi v razpad zdravstvenega sistema, gospodarstva in posledično revščine v katero nas pelje trenutna oblast ali pa med potjo, ki vodi v razcvet gospodarstva, napredek in splošno blaginjo ljudi v državi. Za slednjo pot bodo pač potrebni povsem drugi ljudje, ki bodo vodili državo. Trenutna oblast se je že zaplezala do skrajnosti in zelo močno dvomim, da je sposobna najti pot iz brezna. Pod taktirko pernatega narcisoidnega oholega kolerika in stranko Levica v vladni koaliciji je to mission impossible. Tako pač to je, na žalost. In prej ko se bodo ljudje zbudili in spoznali katastrofo, ki so jo v večini sami zakuhali, prej se nam bodo obetali boljši časi. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Kako je zdej z Grimsom? Se že počuti kaj bolje? :P

 

Je rekel eden, da dobro, da niso njegove žene brezstično napadli. Namesto atipične pljučnice, bi lahko bila atipično noseča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, skalar36 said:

Predhodniki te vlade sem mislil, LDSovce, bivso partijo, komunajzarje... Levake na splošno. 

Cisto sprenevedanje. Tocno vemo kdaj, kje in zakaj je slo narobe. 

https://www.dnevnik.si/1042718549

tukaj se je skopalo bančno luknjo, ki je državo spravila ob edinega pravega trgovca, največje banke, proizvodnjo pijač…državo je pahnila na prag revščine. Okrog 6 miljard je šlo samo za dokapitalizacije bank. 

 

skratka, levaki niso bli perla, ampak krizo je zakuhal tapravi komi. Tako, kot le on zna. Krizo zna narest res odlično. 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/10/2023 at 9:59 PM, GeeSXer said:

Bo že nekaj na tem. Tudi Jezus je bil narejen brezkontaktno. Dejansko zelo malo manjka, da bi se prerokbe stare in nove zaveze uresničile, razmere so dejansko apokaliptične in izgleda, da je Jesus resnično prišel v bolj obširno razloženem Razodetju, po Grimsu 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Cisto sprenevedanje. Tocno vemo kdaj, kje in zakaj je slo narobe. 

https://www.dnevnik.si/1042718549

tukaj se je skopalo bančno luknjo, ki je državo spravila ob edinega pravega trgovca, največje banke, proizvodnjo pijač…državo je pahnila na prag revščine. Okrog 6 miljard je šlo samo za dokapitalizacije bank. 

 

skratka, levaki niso bli perla, ampak krizo je zakuhal tapravi komi. Tako, kot le on zna. Krizo zna narest res odlično. 

 

 

 Vse narobe je bilo, ker ni bilo lustracije. SDS ima vedo istega frontmana, ki dejansko je vodja tolpe.

"levi". Pa vztrajno menjajo vodjo, ki je le šofer avtobusa, maskota. Šolarčki na njem pa mislijo, da je šofer glavni in določa smer. Mafija pa ista. 

V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

 Vse narobe je bilo, ker ni bilo lustracije. SDS ima vedo istega frontmana, ki dejansko je vodja tolpe.

"levi". Pa vztrajno menjajo vodjo, ki je le šofer avtobusa, maskota. Šolarčki na njem pa mislijo, da je šofer glavni in določa smer. Mafija pa ista. 

V

Težko boš ti to ortodoksnemu levičarju razložil😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mafijska posla, ki prepričujejo ultra našega levičarja, da je Loredan prava stvar😂

Lahko bi bil, pa so ga javno kastrirali in to Jankovič in Holob... 

 

FB_IMG_1673599295036.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

 Vse narobe je bilo, ker ni bilo lustracije. SDS ima vedo istega frontmana, ki dejansko je vodja tolpe.

"levi". Pa vztrajno menjajo vodjo, ki je le šofer avtobusa, maskota. Šolarčki na njem pa mislijo, da je šofer glavni in določa smer. Mafija pa ista. 

V

ne vem. Si prepričan? Jaz ne vem. Omenjen sestanek se je zodil 2005. Skoraj 15 let, pod levuhi, ni blo razprodaj za drobiž. Ni blo bančnih lukenj. So bli tajkuni? Majhni. Tajkunčki. So ble malverzacije? Absolutno. Vse na neki amaterski ravni.  Po tem naš Ludvik XV. Ob prvi priliki je janes zadeve rafukal do nepovrata. Do nepovrata. O tem se ne da dost debatirat.Na oblasti je bil še dvakrat, vedno isto. kaos in pregreto gospodarstvo. Za njim je  potop. 

Plus. Ena stran nardi lustracijo na volitvah. Druga trdi, da vlada dela dobro. No matter what, vlada dela dobro.

 

Plus 2. A to da je dejansko vodja tolpe je u nekako dobra stvar?

 

Povzetek. Psevdo desničarji me prepričujete, da je dejansko dobro točno vedet kdo razfukava vse kar lahko doseže, ker po tem vemo kaj nas čaka. Identificirali se bomo pa z akrapoviči boskaroli in batageli, ker to smo mi, uspešni desničarji. Čudovito. Naravnost čudovito. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bladerunner pravi:

Ne obremenjuj se z Grimsom, ki ne pomeni nič v Sloveniji. On je ta trenutek nepomembna marginalna figura. 

Raje se fokusiraj na zgodbe, ki so zelo pomembne za nas vse in našo državo, kot je npr. tale:

Joc Pečečnik: Nastopil je čas za končanje logike trdega socializma

"Pred petimi dnevi smo bili priča dogodku, da so ljudje, tudi starejši, stali na mrazu in čakali na zdravnika, kar se nam zdi popolnoma nesprejemljivo. Kljub vsem milijardam, ki so šle v zdravstvo, je stanje v zdravstvu vsako leto slabše. Menimo, da slovensko zdravstvo ne potrebuje dodatnega denarja, ampak boljšo organizacijo. Če lonec pušča, ga ne boste nikoli napolnili z juho, četudi zlijete vanj neomejene količine," je v odzivu na dogajanje v preteklih dneh in predvsem v zdravstvu povedal predsednik kluba SBC Joc Pečečnik. Kot je še dejal na današnji novinarski konferenci v Ljubljani, je nastopil čas za končanje "logike trdega socializma", ki ne učinkuje nikjer v razvitem svetu.

https://siol.net/novice/slovenija/joc-pececnik-nastopil-je-cas-za-koncanje-logike-trdega-socializma-foto-596515

In tole:

Predsedniku uprave NLB prekipelo: To je eksces brez primere, Golob in člani uprave GEN-I naj razkrijejo vsebino svojih pogodb

Med vrhunskimi menedžerji so se pojavile govorice o neverjetno radodarnih pogodbah o zaposlitvi članov uprave GEN-I, med njimi tudi nekdanjega predsednika uprave GEN-I in premierja Roberta Goloba. Njihove pogodbe naj bi vsebovale sheme nagrajevanja, ki jim omogočajo enormne zaslužke, in to v državnem podjetju, ki deluje na podlagi monopolne prodaje elektrike iz Jedrske elektrarne Krško. V spletni nabiralnik smo prejeli izsek iz komunikacije predsednika uprave NLB Blaža Brodnjaka, v katerem zapiše, da gre za “eksces brez primere v zgodovini Slovenije in Jugoslavije pred tem”.

https://demokracija.si/izpostavljeno/predsedniku-uprave-nlb-prekipelo-to-je-eksces-brez-primere-golob-in-clani-uprave-gen-i-naj-razkrijejo-vsebino-svojih-pogodb/

Pa še tale sramota:

NEKDANJEGA ŠEFA TAJNE POLITIČNE POLICIJE IN KOMUNISTIČNEGA FUNKCIONARJA BO VLADA POKOPALA Z VOJAŠKIMI ČASTMI

Vlada Roberta Goloba je odločila, da bo nekdanjega visokega funkcionarja zveze komunistov v času socializma Janeza Zemljariča, ki je vodil tudi tajno politično policijo SDV (UDBO), pokopala z vojaškimi častmi.

https://spletnicasopis.eu/2023/01/05/nekdanjega-sefa-tajne-politicne-policije-in-komunisticnega-funkcionarja-bo-vlada-pokopala-z-vojaskimi-castmi/

Udbovca, morilca in kršitelja človekovih pravic in temeljnih svoboščin so pokopali z vojaškimi častmi, dr. Jožeta Pučnika, ki pa je veliko pripomogel pri osamosvojitvi in demokratizaciji Slovenije, pa za kaj takega ni bilo razumevanja. To je namreč ogromen madež sedanje vlade in vseh levičarskih vlad. Sramota vseh sramot in pokazatelj vrednostnega sistema v katerega nas vodijo vse levičarske vlade. Ogabno, da bolj bit ne more.

To so pereči problemi, ki pestijo to deželo in s katerimi bi se bilo potrebno ukvarjati in jih kritično obravnavati, ne pa neke marginalne zgodbe nekega nepomembnega Grimsa. 

Jasno pač je, da na tem portalu komentirate pretežno ultra levo usmerjeni pisci, zato se striktno izogibate kritičnemu pisanju o neprimernih ali celo kriminalnih rabotah trenutne oblasti in njenih posameznikov. Slej ko prej bo prišel čas, ko se bo potrebno odločat med potjo, ki vodi v razpad zdravstvenega sistema, gospodarstva in posledično revščine v katero nas pelje trenutna oblast ali pa med potjo, ki vodi v razcvet gospodarstva, napredek in splošno blaginjo ljudi v državi. Za slednjo pot bodo pač potrebni povsem drugi ljudje, ki bodo vodili državo. Trenutna oblast se je že zaplezala do skrajnosti in zelo močno dvomim, da je sposobna najti pot iz brezna. Pod taktirko pernatega narcisoidnega oholega kolerika in stranko Levica v vladni koaliciji je to mission impossible. Tako pač to je, na žalost. In prej ko se bodo ljudje zbudili in spoznali katastrofo, ki so jo v večini sami zakuhali, prej se nam bodo obetali boljši časi. 

a pol ne veš kako je z zdravjem Grimsa? Pa tok vsega si napisal. :D

Lej, zdrav Grims pomeni zdrav nadzor levih komi lopovov. Kapiš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

ne vem. Si prepričan? Jaz ne vem. Omenjen sestanek se je zodil 2005. Skoraj 15 let, pod levuhi, ni blo razprodaj za drobiž. Ni blo bančnih lukenj. So bli tajkuni? Majhni. Tajkunčki. So ble malverzacije? Absolutno. Vse na neki amaterski ravni.  Po tem naš Ludvik XV. Ob prvi priliki je janes zadeve rafukal do nepovrata. Do nepovrata. O tem se ne da dost debatirat.Na oblasti je bil še dvakrat, vedno isto. kaos in pregreto gospodarstvo. Za njim je  potop. 

Plus. Ena stran nardi lustracijo na volitvah. Druga trdi, da vlada dela dobro. No matter what, vlada dela dobro.

 

Plus 2. A to da je dejansko vodja tolpe je u nekako dobra stvar?

 

Povzetek. Psevdo desničarji me prepričujete, da je dejansko dobro točno vedet kdo razfukava vse kar lahko doseže, ker po tem vemo kaj nas čaka. Identificirali se bomo pa z akrapoviči boskaroli in batageli, ker to smo mi, uspešni desničarji. Čudovito. Naravnost čudovito. 

Ti si načitan, in si bolj sistematičen. Jaz bolj posplošen. Desničar pa nisem. Ne vem zakaj takoj, ko pluva nekdo po neki strani ga takoj označite za levega-desnega. Če bi doma mojo žlahto vprašal, sem zagrizen komi.

Jaz izhajam iz tega, kar mi povedo ljudje, ki so pri koritu. Ti pa iz častnika Delo.

Ne vem iz katerega leta je posnetek, ko Anton Rop reče Jankoviču... "Politika te je nastavla". Poišči si sam. Ni težko najdit na Jutubu.

 

Da je janes vodja tolpe nekako dobra stvar... Ne ni dobra. Zelo slaba.

 Ampak levi rabite janesa. Zelo. Ker morte proti nekomu usmerit svoj srd, oziroma morate biti proti nekomu. Republikanci vs  demokrati. Levi vs Desni. Laško vs Union. BMW vs Japončki, Košarka vs Fuzbal,Vijole vs Dragonsi... Taka je človečka narava in nekateri to lepo izkoriščajo v svoj prid. Jaz pa nisem ne levi ne desni. Ampak sem za skupno dobro. ZA nov sistem, ta stari je preživet, brezvezen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golobcek mal dnarja tala, da bodo ovce vesele, od uzadi bo pa pekl, pa folku nau jasn zakaj. 😂 Sej je skos isto, ker so si tko zastavl sistem in je vseen kdo je gor.... 40let se mal afnajo, na konc pa skp vin tolcejo in se smejejo s polnimi zepi, kako so nas... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kugelschreiber pravi:

ne vem. Si prepričan? Jaz ne vem. Omenjen sestanek se je zodil 2005. Skoraj 15 let, pod levuhi, ni blo razprodaj za drobiž. Ni blo bančnih lukenj. So bli tajkuni? Majhni. Tajkunčki. So ble malverzacije? Absolutno. Vse na neki amaterski ravni.  Po tem naš Ludvik XV. Ob prvi priliki je janes zadeve rafukal do nepovrata. Do nepovrata. O tem se ne da dost debatirat.Na oblasti je bil še dvakrat, vedno isto. kaos in pregreto gospodarstvo. Za njim je  potop.

Bi še dodal, da se je na velikjo začelo, ko je Ivanjj, ( z izgovorom da bi razbil komijevski nadzor gospodarstva ), dovolil in propagiral medžerski prevzem podjetij - privatizacijo državnih podjetij.

Takrat sta se kurupcija in klientelizem prestavila z nekaj tisočakov na nekaj sto milijonov (po firmi seveda).

To pa vsi pozabljate. Zanimivo da se pa pobojev in fojb spomnete. Nekakšno luknjo imate v glavah in to ni dobro.

Ok, se je zgodilo in bi se morali nekaj naučit za naprej, pa se ne. Spet in spet se vračamo nazaj, samo JJ je vedno tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumemo, jaz se z vama @ftp in @Kugelschreiber strinjam. Janes je vsaj za izgnati iz države, če ne še kaj bolj drastičnega.

Sedaj pa pokažita nepristranskost in napišita še rabote Leve vlade. Dokažita da imam narobe. Da so oboji lumpi, ki so zadolžili, pokradili, razprodali, z davki nafilali Slovenski narod.

 

Vsi vemo, da če bi javni funkcionarji prikazali svoje dejansko imetje se nebi skladalo z njihovimi dejanskimi prihodki. Nima veze strankarska pripadnost.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Janković, takšen kot je sedaj je postal po zaslugi Ivanajj.

Če se spomnemo, kdor se lahko, je uspešno vodil Mercat., se razvijal, širil, obenem je bil najcenejša trgovska veriga in prodajal kvalitetne slovenske izdelke. Tudi plače so bile najvišje v trgovski branži. Tudi za izvoz je skrbel, ker je te slovenske izdelke prodajal tudi v svojih trgovinah po bivši jugi.

Ke se ni strinjal s privatizacijo po jj modelu so ga odžagali, trgovino skoraj podarili. Sedaj je najdražji trgovec z najnižjo kvaliteto in počasi vsiha.

Za to se je maščeval in se še vedno.

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Da se razumemo, jaz se z vama @ftp in @Kugelschreiber strinjam. Janes je vsaj za izgnati iz države, če ne še kaj bolj drastičnega.

Sedaj pa pokažita nepristranskost in napišita še rabote Leve vlade. Dokažita da imam narobe, da so oboji lumpi, ki so zadolžili, pokradili, razprodali, z davki nafilali Slovenski narod.

 

Vsi vemo, da če bi javni funkcionarji prikazali svoje dejansko imetje se nebi skladalo z njihovimi dejanskimi prihodki. Nima veze strankarska pripadnost.

Ja, seveda. Samo velikostni razredi so precej različni. Sicer pa ko se postavijo "ceniki" korupcije, se več ne zmanjšujejo.

Na levi se še nekaj poskuša s spremembami na volitvah, kolikor je sploh mogoče, na desni pa popolnoma nič in vstrajajo kot slepe kure.

Če bi bil na desni kdo drugi, bi vlada sigurno drugače izgledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Tudi Janković, takšen kot je sedaj je postal po zaslugi Ivanajj.

Na samo zate. Pa, ker imam cajt. Sm v službi.

Merkur- Merkur trgovina. Ne po internetu, lahko pa v živo.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Na samo zate. Pa, ker imam cajt. Sm v službi.

Merkur- Merkur trgovina. Ne po internetu, lahko pa v živo.

 

sej to ni nič posebnega, tako nastavljenih s strani politike je bilo čisto povsod in pri vseh firmah, kjer je država/politika imela prst zraven. Kdor kontrolira denar (beri nastavljence) kontrolira vse. Edini "nenastavljeni" so bili tisti, ki so podjetja sami zgradili.

In Janković mi tut gre na qurtz da ne bo dvoma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Če bi doma mojo žlahto vprašal, sem zagrizen komi.

Če praša mojga fotra sm skor janšist. wtf. 

 

1 hour ago, skalar36 said:

Ne vem zakaj takoj, ko pluva nekdo po neki strani ga takoj označite za levega-desnega

ni letelo tolk nate, kot na lesenga odvetnika, v para-državni službi, s slabim miljonom dni bolniške...Jaki desničar. vse floskule obvlada. Najbol pa tisto de on ni janšist, delč od tega

tako bo bol jasno: Povzetek. Psevdo desničar(ji) me prepričuje(te),

 

Po vsem kar smo videli, janes ostaja car. Dec 20 let z Marčičem špila golf na Mavriciju, in še danes počiva na Dimnikovih jahtah, za kaos v zdrvstvu so krivi vsi okrog? Ko Brecelj reče da je zagalamil in nalašč dregnil v osir, je čakal pritiske iz Zemlaričevega kroga, poklical ga je Anže Logar.  Če vemo kdo je šef tolpe, vemo da je Anže klical po naročilu. Samo to mi je dovolj, da komot rečem, jez tega ne dojamem. 

 

1 hour ago, skalar36 said:

Ampak levi rabite janesa. Zelo. Ker morte proti nekomu usmerit svoj srd, oziroma morate biti proti nekomu.

Se ti to res zdi res? morda prevč sodim po sebi, ampak jaz najraj nism jezen na nikogar. Meni je ful fino brez ekscesov. Ne rabim dost. Sam de ni nekih ludih ekscesov. Prosm pejte z avtom na dunaj, de ne bom poslušal galam in otročjega opravičevanja. 

 

 

Edit. Jankoviča je nastavla politika, ker je bil Merkator državno podjetje. Tudi Žigo Debeljaka je nastavila politika. And look at us now. Merkator potopljen, Gorenje kitajsko, Žiga Žaga po SDH. 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, ftp pravi:

Tudi Janković, takšen kot je sedaj je postal po zaslugi Ivanajj.

Če se spomnemo, kdor se lahko, je uspešno vodil Mercat., se razvijal, širil, obenem je bil najcenejša trgovska veriga in prodajal kvalitetne slovenske izdelke. Tudi plače so bile najvišje v trgovski branži. Tudi za izvoz je skrbel, ker je te slovenske izdelke prodajal tudi v svojih trgovinah po bivši jugi.

Ke se ni strinjal s privatizacijo po jj modelu so ga odžagali, trgovino skoraj podarili. Sedaj je najdražji trgovec z najnižjo kvaliteto in počasi vsiha.

Za to se je maščeval in se še vedno.

Ja, seveda. Samo velikostni razredi so precej različni. Sicer pa ko se postavijo "ceniki" korupcije, se več ne zmanjšujejo.

Na levi se še nekaj poskuša s spremembami na volitvah, kolikor je sploh mogoče, na desni pa popolnoma nič in vstrajajo kot slepe kure.

Če bi bil na desni kdo drugi, bi vlada sigurno drugače izgledala.

Si kdaj delal v Mercatorju?

No tudi jaz nisem, poznam pa nekoga, ki je (in še vedno dela) . Ni ravno prodajalka, ampak nekje (solidno) v sistemu za investicije. Pa ima precej drugačno mnenje o uspešnosti in poslovanju Janković-a v Mercatorju.

lp

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, franc pravi:

Si kdaj delal v Mercatorju?

No tudi jaz nisem, poznam pa nekoga, ki je (in še vedno dela) . Ni ravno prodajalka, ampak nekje (solidno) v sistemu za investicije. Pa ima precej drugačno mnenje o uspešnosti in poslovanju Janković-a v Mercatorju.

lp

Nisem delal, poznam pa trgovke ki so in ena še. Je pa dejstvo da je bil največji trgovec in v fazi rasti in širitve, sedaj pa počasi ugaša. Temu primerna je kvaliteta izdelkov in cene. 😔

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, ftp pravi:

Nisem delal, poznam pa trgovke ki so in ena še. Je pa dejstvo da je bil največji trgovec in v fazi rasti in širitve, sedaj pa počasi ugaša. Temu primerna je kvaliteta izdelkov in cene. 😔

 

Kot sem jaz seznanjen, je tako predvsem zaradi "uspešnega" poslovanja Jankovića. Prenapihnjeno, predrago, preveč razkošno, previsoki obratovalni stroški (za povrh pa še kakšni "čudni" izvajalci) ...  Posledično so se dvignile cene in kupci so šli drugam.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovič in njegov Jurček in damjan so zafurali vsa lastna podjetja, pa pri koritu so bili...lahko zna Jankovič dobro opletat s tujim denarjem, s svojim, je drugačna zgodba.

In Mercator bi uspel tako ali drugače, ker si je to izmislila politika (kontrola denarja, kot Petrol, kot telekom itd..). En trgovc za vse, pa čeprav crkne 1000 malih. Mi smo žal še vedno samo v tranziciji iz socializma. In strici v politiki še vedno razumejo en in isti način dela. Naj bodo levi ali desni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!