Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 7 urami, bladerunner pravi:

kakšna pošast predseduje vladi RS in kakšnih intrig se poslužuje, kot tudi celotna vlada. 

Vsaj izstopamo ne, enako je v Bruslju, vrhu EU in vrhu globalne elite...kateri nam planirajo prihodnost.

 

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

komi čakam penzije...na še v tem stavku kraljujejo komiji :P

 

Ne vem, kaj je mišljeno s penzijo...edino vozniške nam bodo pobrali, ko bomo v penziji in bomo lahko samo še doma sedeli. Sedaj so znižali na 70 let, še malo pa se po 60tem letu ne bo smelo več voziti. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Ne vem, kaj je mišljeno s penzijo...edino vozniške nam bodo pobrali, ko bomo v penziji in bomo lahko samo še doma sedeli. Sedaj so znižali na 70 let, še malo pa se po 60tem letu ne bo smelo več voziti. :hmm:

js bi jo pobral vsem ki vozijo po levem pasu ac s hitrostjo kamionov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, bladerunner pravi:

Ob Golobu se Josip Broz obrača v grobu

Ustavne sodnike je naš premier Robert Golobta teden javno pozval, naj mu že omogočijo čistko vrha RTVS, da mu ne bo več treba poslušati vprašanj, zakaj je nakazal 103.000 evrov podjetju novinarke Vesne Vuković, dva milijona veleposlaniku Kosova Martinu Berishaju in zakaj ni preganjal kraje svoje identitete v Romuniji, kjer sem razkril njegov račun, čeprav je prisegal, da jih v tujini nima. Odgovor na vsa ta vprašanja je zavrnil s stavkom, da podpira vse neodvisne novinarje in urednike na RTVS, ki še niso bili zamenjani in ki še skrbijo, da pride pred ljudi “poštena in neodvisna informacija”. Ti premieru ne postavljajo neprijetnih vprašanj, saj veste. Dodal je, da je, žal, teh vedno manj.

https://spletnicasopis.eu/2023/03/12/ob-golobu-se-celo-josip-broz-obraca-v-grobu/amp/

Preberite članek in morda bo kdo od vas le ugotovil, kakšna pošast predseduje vladi RS in kakšnih intrig se poslužuje, kot tudi celotna vlada. Zelo zaskrbljujoča situacija, ki ne pomeni nič dobrega za Slovenijo in Slovence. 
Po javnomnenjskih anketah sodeč, se počasi a vztrajno “slepcem” že odpirajo oči in ugotavljajo, da so na tron postavili pravo pošast, ki bo svojo pošastnost le stopnjevala, dokler to pošast nekdo ne zaustavi in ji onemogoči razgradnjo celotne družbe, dokler je še čas. 

Se strinjam a ti polagam na vest, da so desni isto delali. 

Samo pri desnih je takoj vik in krik. 

Pri levih pa je to normalno in sprejemljivo. 

Samo tu je razlika. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2023 ob 8:45, Kmet2 pravi:

Oblast od naroda naredi budale, ampak je narod prvi začel, ko je od budal naredil oblast... 

Verjetno se pa zavedaš, da tistih, ki resnično vodijo ta svet, ne izvolimo. Se sami tja postavijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo je zadel žebljico na glavico. 

Dosti objektiven članek, kar velik si upa tale novinar... 😇

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 3. 2023 ob 10:11, Kmet2 pravi:

Se strinjam a ti polagam na vest, da so desni isto delali. 

Samo pri desnih je takoj vik in krik. 

Pri levih pa je to normalno in sprejemljivo. 

Samo tu je razlika. 

Lp

Spoštujem tvoje mnenje. Moje pa je precej drugačno od tvojega. Hvala Bogu, da imamo pluralno družbo, kjer lahko vsak javno izrazi svoje poglede na dogodke doma in po svetu. Bojim pa se, da sedanja oblast poizkuša vse, da temu ne bo več tako. 

Lp

Ob 12. 3. 2023 ob 8:04, Najots pravi:

In koga predlagaš?

Sem že nekajkrat zapisal, da v prihodnosti vidim na tronu slovenske vlade dr. Anžeta Logarja.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, bladerunner said:

Sem že nekajkrat zapisal, da v prihodnosti vidim na tronu slovenske vlade dr. Anžeta Logarja.

Jp, človek s 3 leti delovne dobe (izven politične kariere) bo čudovit nadomestek za podobne abraveznike, tako z leve! kot z desne!, ki se menjavajo na najvišjih položajih. Ne bi preveč glorificiral tipov kot sta Jankovič (izučen tat), ali pa Golob (očitno na poti tja), ampak bi bilo fajn da so na čelu države ljudje, ki zmorejo kaj več kot lizati sralno luknjo svojega poglavarja in gobezdati prazne marnje. A ni bil Pahor dovolj dobra šola?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bladerunner pravi:

Sem že nekajkrat zapisal, da v prihodnosti vidim na tronu slovenske vlade dr. Anžeta Logarja.

Greva stavit? Jaz pravim, da bo Lunatip-mesečni fant-Mesec. Glede na to koliko se pojavlja v medijih, ter koliko je... je kr tapravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

Jp, človek s 3 leti delovne dobe (izven politične kariere) bo čudovit nadomestek za podobne abraveznike, tako z leve! kot z desne!, ki se menjavajo na najvišjih položajih. Ne bi preveč glorificiral tipov kot sta Jankovič (izučen tat), ali pa Golob (očitno na poti tja), ampak bi bilo fajn da so na čelu države ljudje, ki zmorejo kaj več kot lizati sralno luknjo svojega poglavarja in gobezdati prazne marnje. A ni bil Pahor dovolj dobra šola?

No, Logar močno pesega oba omenjena lumpa in še marsikoga tako na intelektualni, kot moralni ravni. Vendar razumem tvoje pomisleke glede Logarja. Si pač levo usmerjen in spljuval boš vsakogar, ki ga ponudi desnica. Levo usmerjenim volilcem že po difoltu ne ustrza noben kandidat, ki ga ponudi desnica, pa kdorkoli že to je. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, skalar36 pravi:

Greva stavit? Jaz pravim, da bo Lunatip-mesečni fant-Mesec. Glede na to koliko se pojavlja v medijih, ter koliko je... je kr tapravi.

Če boš stavo dobil ti in bo po kakem slučaju res mesečev lunatik prevzel vodenje vlade, bo to pravi polom za Slovenijo in Slovence. Verjemi, da se glede tega ne motim. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, bladerunner pravi:

No, Logar močno pesega oba omenjena lumpa in še marsikoga tako na intelektualni, kot moralni ravni. Vendar razumem tvoje pomisleke glede Logarja. Si pač levo usmerjen in spljuval boš vsakogar, ki ga ponudi desnica. Levo usmerjenim volilcem že po difoltu ne ustrza noben kandidat, ki ga ponudi desnica, pa kdorkoli že to je. 

Za razliko od desnosučnih, ki iskazujejo neverjetno spoštovanje do sposobnih kadrov na levi. 😂🤣

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, bladerunner pravi:

Če boš stavo dobil ti in bo po kakem slučaju res mesečev lunatik prevzel vodenje vlade, bo to pravi polom za Slovenijo in Slovence. Verjemi, da se glede tega ne motim. 

Vem. Sej zato pa bo.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Frenk 67 pravi:

Za razliko od desnosučnih, ki iskazujejo neverjetno spoštovanje do sposobnih kadrov na levi. 😂🤣

No, jaz recimo spoštujem vsakega človeka, ki prispeva dodano vrednost tej družbi, ne glede na njegova prepričanja, takšna ali drugačna. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bladerunner pravi:

No, jaz recimo spoštujem vsakega človeka, ki prispeva dodano vrednost tej družbi, ne glede na njegova prepričanja, takšna ali drugačna. 

Ne smetit, tole ni rubrika VICI!  😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Frenk 67 pravi:

Ne smetit, tole ni rubrika VICI!  😂😂

Čisto komijevski modus operandi. Ko komi misli, da bo odrejal, kdo sme kaj napisati. 
Ti časi so mimo. Fant, zbudi se in se prestavi v sedanji čas, v katrem vlada pluralna družba. Titoizma in z njim povezane diktature je že davno konec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, bladerunner pravi:

Čisto komijevski modus operandi. Ko komi misli, da bo odrejal, kdo sme kaj napisati. 
Ti časi so mimo. Fant, zbudi se in se prestavi v sedanji čas, v katrem vlada pluralna družba. Titoizma in z njim povezane diktature je že davno konec. 

Ne zavajaj! Nisem rekel, da ne smeš pisat, samo da piši v pravi temi! 😡

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

js sm najlepši in najpametnejši ;) 

Ti tud u temo VICI! 😡

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Ti tud u temo VICI! 😡

poanta je, da je to res, odvisno iz katerega zornega kota gledaš na stvar :)

japasm :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Frenk 67 pravi:

Ne zavajaj! Nisem rekel, da ne smeš pisat, samo da piši v pravi temi! 😡

To ni tvoja pristojnost, da boš ti odrejal, kje bo kdo kaj pisal. Tudi nadutost je ena izmed vaših značilnosti. 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bladerunner pravi:

Čisto komijevski modus operandi. Ko komi misli, da bo odrejal, kdo sme kaj napisati. 
Ti časi so mimo. Fant, zbudi se in se prestavi v sedanji čas, v katrem vlada pluralna družba. Titoizma in z njim povezane diktature je že davno konec. 

Žal ti časi na MS obstajajo in niso mimo. 

Mislim, da si že sam to ugotovil. 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta propadla država je samo še tranzicija za pranje denarja. Levi-desni predstava za folk.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, bladerunner pravi:

...Sem že nekajkrat zapisal, da v prihodnosti vidim na tronu slovenske vlade dr. Anžeta Logarja.

V katerem od možnih scenarijev ga vidiš?

Omenjeni kandidat bo (enkrat v prihodnosti?) zamenjal Maršal Twitota na tronu SDS-a, in posledično zatem na naslednjih volitvah (kot novi precednik sds) dobil večino in mandat za sestavo vlade, ki bi jo sestavil skupaj s kom že?

Anže Logar bo že sedaj (in ne v neki nedoločljivi prihodnosti) ustanovil svojo stranko, jo počasi gradil in profiliral in na naslednjih volitvah (morda) dobil s svojo stranko več glasov kot pa sds...

Anže Logar bo svojo stranko ustanovil malenkost pred novimi volitvami (se na tem valu konkretno zažrl v volilno telo sds in nsi), in na naslednjih volitvah dobil največ glasov.Tako bi postal mandatar za sestavo nove vlade, sds pa bi bila samo ena izmed koalicijskih partneric... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!