Skoči na vsebino

SMUČANJE 09/10


JANUSKA

Priporočene objave

A si mu moral povedat??mad.gif Drugače pa Piz Boe še vedno vozi, prav tako Piz la Illa, Col Pradat, Portados, Porta Vescovo, Col Alto... V Utii Trieste so še vedno najboljše pečene rebrce in krača z krompirčkom, bombardino še vedno gre (sicer ne vem zakaj), Jaeger tee tud....aja pa vreme je tud bilo sončno do srede....tak da je bila smučarija spet svetovna.... trance_41_w00t2.gif Škoda da vedno tako hitro mine...Zdaj pa bom imel par dni pavze na Pohorju...enostavno se mi ne da hodit gor pa podzavestno zadeve primerjat...sem preveč slabe volje....trance_14_devil2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam na kronplatzu rata dolgčas po parih furah, ker to vem, sem mu pač mal pomagu :blush::blush: :beer1:

grunf, vidim , da si si dal duška, kulinarika in pijača propisno, smučarija pa verjetn tud ni izostala :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam na kronplatzu rata dolgčas po parih furah, ker to vem, sem mu pač mal pomagu :blush:  :blush:  :beer1:

grunf, vidim , da si si dal duška, kulinarika in pijača propisno, smučarija pa verjetn tud ni izostala :yes:  :yes:

Je bilo propisno....pa vendar smo uspeli prevozit 292 km, 53000 višinskih metrov...tako da ja, je bilo kar nekaj rekreacije....

post-18094-126694272463_thumb.jpg

post-18094-12669427412_thumb.jpg

post-18094-126694276869_thumb.jpg

post-18094-126694279318_thumb.jpg

post-18094-126694281303_thumb.jpg

post-18094-126694283658_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo propisno....pa vendar smo uspeli prevozit 292 km, 53000 višinskih metrov...tako da ja, je bilo kar nekaj rekreacije....

mislim da bi bil čas da otrokom privoščiš prave škije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grunf, a tole ti je kaj poznano whistle.gif

post-2241-126701676508_thumb.jpg

Utia Sarraghes ni, pa Utia Trieste tud ne.....Utia Las Vegas mogoče??unsure.gif

Zdi se mi da odzadaj vidim tisto tečno sedežnico, ki služi za povezavo proti Corvari ...pa nekak se mi zdi da je desno Sassongher....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo propisno....pa vendar smo uspeli prevozit 292 km, 53000 višinskih metrov...tako da ja, je bilo kar nekaj rekreacije....

Ki..,kičasto.

A zaj se boš pa po soncu vozo,po naravnem snegu,avtobanih ali kaj?? :topic:

Kje pa je tu adrenalin,sej te pa je nekaj dedca.

Raje bi šel na Marpurg glecherr na pisto Porca Madona smučat ,kjer vsake nekaj dni nekaj dol pade.Kaka kola ali kaj.Pa bi videl kaj je to smučarija "za dol past" :yea2:

p.s.Kaj zaj v Selnici samo Italiansko govorite???' :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki..,kičasto.

A zaj se boš pa po soncu vozo,po naravnem snegu,avtobanih ali kaj?? trance_28_offtopic.gif

Kje pa je tu adrenalin,sej te pa je nekaj dedca.

Raje bi šel na Marpurg glecherr na pisto Porca Madona smučat ,kjer vsake nekaj dni nekaj dol pade.Kaka kola ali kaj.Pa bi videl kaj je to smučarija "za dol past" trance_30_punk.gif

p.s.Kaj zaj v Selnici samo Italiansko govorite???' whistle.gif

Maaa si.....certotrance_29_photo.gif ....Come stai signore Sandi??? Pa pit pa jejst tud znamo, ampak to pa po štajerskotrance_06_beer2.gif ....Ko bom late za globoki sneg pa meglo kupo, te se pa javi.... In v soboto se vidimo kaj??trance_30_punk.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale drevo mi je pa ta bol trance_29_photo.gifyes.gif tudi las wegas whistle.gif

post-2241-126704075135_thumb.jpg

Kak te to, da jaz totih šunk (alkaj so že) nisn vido?? So zgleda šli že Štajerci pred mano tam mimo.....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka....GRUNF.......ti postajaš moj idol......jaz enostavno nimam kondicije niti za en pošten KrvavC!!!!!

Jap.....bili pa so časi, ko sem v enem dnevu predelal kompletno Madono....al pa Flahau s priključki.......sam....moram priznati, da sem naslednji dan več ali manj poležaval na kakšni plaži!!!!

Me pa nekaj zanima.....vi poznavalci boste vedeli......a je konec aprila, pziroma začetek maja.......še sneg v Sella Nevei..........al se bom moral s kanina spustiti z gondolo......to mi je ena taka želja še za letos......upam, da bo moja draga do takrat že rehabilitirana........pa da se počiva na pomladansko soce tja, kjer je divjala najhuša vojna vihra na naših tleh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka....GRUNF.......ti postajaš moj idol......jaz enostavno nimam kondicije niti za en pošten KrvavC!!!!!

Jap.....bili pa so časi, ko sem v enem dnevu predelal kompletno Madono....al pa Flahau s priključki.......sam....moram priznati, da sem naslednji dan več ali manj poležaval na kakšni plaži!!!!

Me pa nekaj zanima.....vi poznavalci boste vedeli......a je konec aprila, pziroma začetek maja.......še sneg v Sella Nevei..........al se bom moral s kanina spustiti z gondolo......to mi je ena taka želja še za letos......upam, da bo moja draga do takrat že rehabilitirana........pa da se počiva na pomladansko soce tja, kjer je divjala najhuša vojna vihra na naših tleh!

se zna zgodit, da boš lohk še smuču 1.maja na kaninu, če ne bo bog preveč žgat začel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka....GRUNF.......ti postajaš moj idol......jaz enostavno nimam kondicije niti za en pošten KrvavC!!!!!

Jap.....bili pa so časi, ko sem v enem dnevu predelal kompletno Madono....al pa Flahau s priključki.......sam....moram priznati, da sem naslednji dan več ali manj poležaval na kakšni plaži!!!!

Me pa nekaj zanima.....vi poznavalci boste vedeli......a je konec aprila, pziroma začetek maja.......še sneg v Sella Nevei..........al se bom moral s kanina spustiti z gondolo......to mi je ena taka želja še za letos......upam, da bo moja draga do takrat že rehabilitirana........pa da se počiva na pomladansko soce tja, kjer je divjala najhuša vojna vihra na naših tleh!

http://www.lussarissimo.com/ Rabim kondicijo za tole (4 km paralelni veleslalom-pravijo da je najdaljši v Evropi)whistle.gif ....zato sem lani začel gonit MTB pa teč sem tudi začel 2-3 x na teden.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato sem lani začel gonit MTB pa teč sem tudi začel 2-3 x na teden.....

Stari, ne pretiravaj, ker pri tvojih letih je to ful nevarno za kolke. Aja, pa da te spomnim.....oddaj vlogo za Danico Vogrinec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ne pretiravaj, ker pri tvojih letih je to ful nevarno za kolke. Aja, pa da te spomnim.....oddaj vlogo za Danico Vogrinec.

He, he, he.......mama ti je Danica Vogrinec.......boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj je na Pobrežju OK !? :rolleyes:

Climbroid - lani so še na Krvavcu konec aprila obratovali ! so jim "pohorci" pokazali kako se sneg obdrži na progah do maja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.lussarissimo.com/ Rabim kondicijo za tole (4 km paralelni veleslalom-pravijo da je najdaljši v Evropi)whistle.gif ....zato sem lani začel gonit MTB pa teč sem tudi začel 2-3 x na teden.....

Pazi.....infarkt trofne brez opozorila :evilgrin:

Vse kaže, da bo ideja o prvomajskem smučanju uresničljiva......komaj čakam!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napača http://www.valgarden.../pista_eng.html tale je daljši tongue.gif .. za bore 2 km

Pa baš i nijewhistle.gif ......gardenissima je res 2 km daljša, vendar je samo v zgornjem strmejšem delu paralelni veleslalom, v spodnjem, ki je bolj položen, pa preide v enotno progo (pod gondolo Col Raiser), tako da se modeli na tem delu kar medsebojno prehitevajo...lahko pa voziš kombinacijo obeh...boobies.gif Je treba pogledat....trance_25_naughty.gif

post-18094-126753568904_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!