Skoči na vsebino

SMUČANJE 09/10


JANUSKA

Priporočene objave

Z gorenjske AC je nad oddajnikom videti dovolj zalito za smučarijo.

Nižje se ne vidi, baje pa da je.

Bo treba it s tastarimi turnimi prečekirat. Sam če se ne motm so v soboto prepih napovedal in to tamrzu - severnik. Krvavc je bolj za spomlad, ko manj piha.

jaz pa man namen it jutr na cross stezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.smučarski dan za mano (beri: prvi......časovna in denarna stiska:unsure:)

Presenečen,kako hitro sem dobil filing.......udeležil se HIT pokala.....za prvi dan na snegu sem zadovoljen s časom (pa še brez gumice sem vozu:naughty:)

post-12239-126065764392_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krvavec..

Konc tedna bo pa že bolj pestra izbira, odprejo se Rogla, Cerkno, Vogel če bo po sreči, na Starem vrhu so optimistični, Kanin tude menda okoli 23.12 pa ziher še kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ja pa kaj na Katschbergu (Marko55).:hmm:

Me ma it naslednji teden med tednom.:grim

LP

Pivo je :worship:

S snegom pa je bolj bogo. Še dobro da je večina smučišč na travi, pa tudi kakšno kamenje kje najdeš. Ga sicer delajo 24ur/dan ampak bojo rabili še cca 14 dni (če ne bo zares snežilo) da bodo smučišča brez fleh trave. Podlago imajo nekje sicer čisto ledeno in tam se ne prebije, kjer pa ni ledene podlage. :whistle: Se pa vseeno da smučat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivo je :worship:

S snegom pa je bolj bogo. Še dobro da je večina smučišč na travi, pa tudi kakšno kamenje kje najdeš. Ga sicer delajo 24ur/dan ampak bojo rabili še cca 14 dni (če ne bo zares snežilo) da bodo smučišča brez fleh trave. Podlago imajo nekje sicer čisto ledeno in tam se ne prebije, kjer pa ni ledene podlage. :whistle: Se pa vseeno da smučat...

Se pravi kamen dile al pa pivo doma.

Hvala na info iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krvavec..

Konc tedna bo pa že bolj pestra izbira, odprejo se Rogla, Cerkno, Vogel če bo po sreči, na Starem vrhu so optimistični, Kanin tude menda okoli 23.12 pa ziher še kej..

MB Pohorje tudi...trance_38_surprise.gif Kamnožerke pa bodo trpele....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantastična nočna smuka na snežnem stadionu včeraj....skoraj sama sva bila s sinom......worship.gifworship.gifworship.gifworship.gif ...danes pa odjugaslap.gifslap.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti de smučaš :worship: skoraj ne verjamem ker zgledaš kot en kup nesrjče :grim

Kva morš ti po vsaki temi smetit al kaj? :topic: Dej a je kak moderator v bližini, se ji je "ovratnca" snela, ma preveč free space da luta po forumu...

Sm slišu od kolegov k so bli u franciji, da so mel -20° pa niso bli kej preveč zadovolni nad smuko, sam sicer upam na kak dan na slo smučišču, ker za tujino zgleda nau znesl :P Je biu kdo kej na krvavcu od otvoritve? :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

godna za smučarijo bo edino prihajajoča sobota in nedelja ! in še to nad 1500 metrov, kjer bo kaj snega ostalo in ziher ne bo deževalao ! :whistle: B'c !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

godna za smučarijo bo edino prihajajoča sobota in nedelja ! in še to nad 1500 metrov, kjer bo kaj snega ostalo in ziher ne bo deževalao ! :whistle: B'c !

Alta Badia je bila prav ugodna včeraj in predvčerajšnem z rahlim naletavnjem snega čez dan :worship: in 10 cm prascem zjutraj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za 3ič na smučkah to sezono sem zadovoljen.....39,37.....ti si tud vozu, al kak?

Ne....včasih sem hodil na pokal Barcaffe...so bile vsaj 2-3- tekme na Pohorju.....tako mi je pa predaleč (bi pa rade volje vozil kak npr. pokal Radio City, ker pač Hita pri nas nihče ne poslušatrance_14_devil2.gif ) .... čestitam ti na času, ker ste se mladci morali vozit kar po ornk luknjah....trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne....včasih sem hodil na pokal Barcaffe...so bile vsaj 2-3- tekme na Pohorju.....tako mi je pa predaleč (bi pa rade volje vozil kak npr. pokal Radio City, ker pač Hita pri nas nihče ne poslušatrance_14_devil2.gif ) .... čestitam ti na času, ker ste se mladci morali vozit kar po ornk luknjah....trance_25_naughty.gif

no....ah dej dej, pred leti sem skoraj vedno zadnji štartal, tko da sem navajen na rodeo trance_25_naughty.gif .....sem pa veliko več smučal, tko da se je tud na rezultatih poznal......s tako malo smučarskimi dnevi kot zadnji dve leti je pa skoraj nemogoče posegat po medaljah......to niso več rekreativne dirke.....najemajo trenerje, več parov dil, hude maže.....nekateri že prek 40 smučarskih dni to sezono....toliko o rekreacijiwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no....ah dej dej, pred leti sem skoraj vedno zadnji štartal, tko da sem navajen na rodeo trance_25_naughty.gif .....sem pa veliko več smučal, tko da se je tud na rezultatih poznal......s tako malo smučarskimi dnevi kot zadnji dve leti je pa skoraj nemogoče posegat po medaljah......to niso več rekreativne dirke.....najemajo trenerje, več parov dil, hude maže.....nekateri že prek 40 smučarskih dni to sezono....toliko o rekreacijiwhistle.gif

Ma ja, modele z dvema paroma smuči imaš že na vsaki sidikalni tekmi.....jaz jih tudi imam.....vendar po večini vozim kar na slalomkah, ker proge tako zaprejo, da z GS dilo niti ne gre skozi....včasih smo še kaj potrenirali (zadaj za mulci iz kluba), zdaj pa niti to ne več....Kar se pa tiče fizične priprave, pa ti povem, da se letos kar pozna, ker sem malo začel kolesarit po domačih hribih (enih 1700 km bregov imam za sabo), tako , da ti ne moreš bit slabo pripravljen, smučat pa tudi ne pozabiš....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer zasledil,pa vprašam kr tule,kakšna je najbolj primerna dolžina otroških smuči,9let,višina 130cm,prvič na smučeh...

Predvidevam okol 100-110cm,ali kako drugače???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer zasledil,pa vprašam kr tule,kakšna je najbolj primerna dolžina otroških smuči,9let,višina 130cm,prvič na smučeh...

Predvidevam okol 100-110cm,ali kako drugače???

Do brade, če je začetnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer zasledil,pa vprašam kr tule,kakšna je najbolj primerna dolžina otroških smuči,9let,višina 130cm,prvič na smučeh...

Predvidevam okol 100-110cm,ali kako drugače???

DAN, a si se potegnu... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!