Skoči na vsebino

SMUČANJE 09/10


JANUSKA

Priporočene objave

No pa še atej na isti naklonini...malo slabši posnetek...

Stari.....pa ti si čisti norc. A sem lahko tvoj prijatelj???? :blush:

Zadnja leta me je brzina minila....ne samo na mopedu.....ampak, tut na smučeh.

Men nekak bolj ustrezajo ollaraund dilce stila Salomon Pilot.......pa ne 10-ka....pač pa 8-ica.....so čisto dovolj za mene.

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari.....pa ti si čisti norc. A sem lahko tvoj prijatelj???? blush.gif

Zadnja leta me je brzina minila....ne samo na mopedu.....ampak, tut na smučeh.

Men nekak bolj ustrezajo ollaraund dilce stila Salomon Pilot.......pa ne 10-ka....pač pa 8-ica.....so čisto dovolj za mene.

Pa klimbra ti ne da si lahko....ti si moj prijatl......ma kaj prijatl kamerad iz Štipaworship.gif ...Čuj tak je, veš da ateji ne mormo zjutraj predolgo spat.....smo pa zato prvi na stezi in kako urco ni gužve, te pa si ateji dajo duška. Sem pa v gužvi čist paničn, ko gledam od kod bo kak izstrelek priletel.....zato pa tud po par minut na vrhu čakam, da je fraj.....ma ja ti kr daj, sam da ti paše in v tem uživaš, jaz mam tace ko šunke, tak da GS 11 in pa SL 12 ne delata problemov......trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš.....zaradi itih vzrokov......jaz smučam samo še na Bohinjskem Flahavu. Poceni, nič......ampak res NIČ gužve......poceni pijača.......pa še za moje pojme najboljša pizzerija v SLO, minutko peš!!!

Jap.....temu........in če so še kake sindikalne proge postavljene......se reče........uživanje sivih tigrov!!! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš.....zaradi itih vzrokov......jaz smučam samo še na Bohinjskem Flahavu. Poceni, nič......ampak res NIČ gužve......poceni pijača.......pa še za moje pojme najboljša pizzerija v SLO, minutko peš!!!

Jap.....temu........in če so še kake sindikalne proge postavljene......se reče........uživanje sivih tigrov!!! blush.gif

Te pa povabi enkrat.....da se toti sivi panterji podružimo.....pa kaki pir potočimo po grli.....še vapota pripelem zravn, da vam štalinko naredima....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa povabi enkrat.....da se toti sivi panterji podružimo.....pa kaki pir potočimo po grli.....še vapota pripelem zravn, da vam štalinko naredima....trance_25_naughty.gif

me prav zanima, kdo vse je od vas treh hropcev siv ...(mislim na klimbro, vapotka in grunfa).. a vam lahko, tot najmlajši, po pijačo tečem.

Ta let, verjetn naum smuču, ker sem ćoro ratu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......jaz smučam samo še na Bohinjskem Flahavu. ........uživanje sivih tigrov!!! :blush:

alo Klibroid, bohinjski flahau ??!! haloo ! kaj te to je ! no, kje ? senioren club ! pa senjorite so tudi ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa mene vzami zraven, obljubim, da vama ne bom nič spila O:-)

Z veseljem.........In verjemi.....ne bo ti žal!!!

Prvič ko greva......te povabiva zravn!.....sam še na sneg počakamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta let, verjetn naum smuču, ker sem ćoro ratu :glare:

oni anglež je skakal s podni od coca cole ! res da so bili pristanki malce medli, verjetno je megleno videl, a to mi ni bila zgleda neka ovira ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima, kdo vse je od vas treh hropcev siv ...(mislim na klimbro, vapotka in grunfa).. a vam lahko, tot najmlajši, po pijačo tečem.

Ta let, verjetn naum smuču, ker sem ćoro ratu :glare:

Čak mau......a se nisma zmenla, da se letos zapijeva na cestarjadi na Pohorju.......

Pišuka......če mi tut letos eskiviraš........pazi se!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo Klibroid, bohinjski flahau ??!! haloo ! kaj te to je ! no, kje ? senioren club ! pa senjorite so tudi ? :naughty:

Srednja vas........ena vlečnica.......dve proge.......ravno dovolj, za dvakrat sapo zajet........luškan lokalček s prikupnimi mladenkami.......ogromno tekaških prog......pizzerija Emica nasproti......će imaš srečo....pa tut kaki kos pravega, zapečenega, domačega črnega kruha....debelo namazan s pravo, domačo Bohinjsko zaseko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v soboto pa po (zaradi vremenskih razmer) par neuspelih poskusih odprave na smučanje letos, tudi jaz začenjam sezono. Sem condorja nahecal, da gremo v Gerlitzen mal pogledat :) Pa še Elan ski test je, da sprobam te zloglasne speedwave :) V nedeljo se pa tudi Krvavec menda končno odpre, tako da bo naslednji teden treba zamenjat kakšen dan predavanj za smuko :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednja vas........ena vlečnica.......dve proge.......ravno dovolj, za dvakrat sapo zajet........luškan lokalček s prikupnimi mladenkami.......ogromno tekaških prog......pizzerija Emica nasproti......će imaš srečo....pa tut kaki kos pravega, zapečenega, domačega črnega kruha....debelo namazan s pravo, domačo Bohinjsko zaseko.

ta je najboljša, jaz z njo ketno mažem pa kombinezon :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima, kdo vse je od vas treh hropcev siv ...(mislim na klimbro, vapotka in grunfa).. a vam lahko, tot najmlajši, po pijačo tečem.

Ta let, verjetn naum smuču, ker sem ćoro ratu  :glare:

Odkar se Vapo z meno druži....pospešeno sivi.....tak da je naspol že sivi panter... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni anglež je skakal s podni od coca cole ! res da so bili pristanki malce medli, verjetno je megleno videl, a to mi ni bila zgleda neka ovira !  :grim

Eddy "Eagle" Edvards je bil to....faca bo v Vancouvru baklo noso.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v soboto pa po (zaradi vremenskih razmer) par neuspelih poskusih odprave na smučanje letos, tudi jaz začenjam sezono. Sem condorja nahecal, da gremo v Gerlitzen mal pogledat smile.gif Pa še Elan ski test je, da sprobam te zloglasne speedwave smile.gifV nedeljo se pa tudi Krvavec menda končno odpre, tako da bo naslednji teden treba zamenjat kakšen dan predavanj za smuko smile.gif

Trenutn pise, d majo 40 cm snega...Tole ni za probat, upam, d jim do nedele se kej natrese, naravnga al pa umetnga, kr drgac bo polom. Sicer jest tud komaj cakam, d se pr nas kej odpre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v soboto pa po (zaradi vremenskih razmer) par neuspelih poskusih odprave na smučanje letos, tudi jaz začenjam sezono. Sem condorja nahecal, da gremo v Gerlitzen mal pogledat :) Pa še Elan ski test je, da sprobam te zloglasne speedwave :) V nedeljo se pa tudi Krvavec menda končno odpre, tako da bo naslednji teden treba zamenjat kakšen dan predavanj za smuko :)

Jure, ti priporočam da potegnete raj do Turracher Hoehe.....me pa čudi, da tega nisi prebral na smucisca.net....ker je kar nekaj članov blo zgoraj in so pohvalno pisali... res, da je v soboto zgoraj pokal Hit

veleslalom......ampak vseeno.....skije so sam ene... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutn pise, d majo 40 cm snega...Tole ni za probat, upam, d jim do nedele se kej natrese, naravnga al pa umetnga, kr drgac bo polom. Sicer jest tud komaj cakam, d se pr nas kej odpre...

Hmm, sem videl ja, ampak Gerlitzen laufa že od 5.12, sicer ne vse ampak ok. En znanec bil, pa rekel, da je blo sprejemljivo.

Računam pa seveda, da bodo danes in jutri naredili še kaj umetnega, temperature vsekakor dovljujejo izdelavo.

Je drugač ful kamenja gor, če ni dost snega? Nisem še nikoli bil na tem smuščiču smo zmer u Nassfeld hodili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, sem videl ja, ampak Gerlitzen laufa že od 5.12, sicer ne vse ampak ok. En znanec bil, pa rekel, da je blo sprejemljivo.

Računam pa seveda, da bodo danes in jutri naredili še kaj umetnega, temperature vsekakor dovljujejo izdelavo.

Je drugač ful kamenja gor, če ni dost snega? Nisem še nikoli bil na tem smuščiču smo zmer u Nassfeld hodili..

mislim da je bolje da narediš tistih par kilometrov več in potegneš do turacha..

bil enkrat na gerlitznu ko ni bilo ravno veliko snega in je bilo kar nekaj kamenčkov..tistih malih ki jih ne vidiš in narediš sranje s smučmi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutn pise, d majo 40 cm snega...Tole ni za probat, upam, d jim do nedele se kej natrese, naravnga al pa umetnga, kr drgac bo polom. Sicer jest tud komaj cakam, d se pr nas kej odpre...

Z gorenjske AC je nad oddajnikom videti dovolj zalito za smučarijo.

Nižje se ne vidi, baje pa da je.

Bo treba it s tastarimi turnimi prečekirat. Sam če se ne motm so v soboto prepih napovedal in to tamrzu - severnik. Krvavc je bolj za spomlad, ko manj piha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo imeli v Kitzbuhlu rezerviran apartma za ta vikend, pa so nam v ponedeljek poslali mail, da smo še edini gosti, ki nismo stornirali rezervacije (zaradi pomanjkanja snega), in da lahko brez stroškov odpovemo. Očitno so se jodlarji bali, da bodo morali samo zaradi nas zakurit in odpreti hotel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!