Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Obstaja mogoče kakšna videoigra (vseeno ali so avti ali motorji), kjer se da vozit Pannoniaring? To bi blo super za tiste, ki bomo prvič, da dobimo vnaprej mal filinga kako si sledijo ovinki.. Se potem manj loviš prve kroge, če imaš v glavi približen potek proge :)

Jure, na sajtu DeyZike (pod rubriko 'video' = 'naši začetki' - '...in po nekaj treningih ...') lahko slediš vožnji od začetka do konca - tukaj. Če pa to pomaga, pa žal ne vem ... se pa vsaj malo vidi.

:)

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja mogoče kakšna videoigra (vseeno ali so avti ali motorji), kjer se da vozit Pannoniaring? To bi blo super za tiste, ki bomo prvič, da dobimo vnaprej mal filinga kako si sledijo ovinki.. Se potem manj loviš prve kroge, če imaš v glavi približen potek proge :)

rFactor

Pannonia Ring

Za rFactor imaš tudi Grobnik, Petrolijo, Raceland, ...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamorkoli pogledaš izgleda takole :naughty:

Glede prenočišča je mogoče že kdo prespal tukaj:

prideva že v ponedeljek ali torek in bi bila rada v mestu. Tako da se priporočam če ima kdo kakšno idejo kam v mestu

Uf, tole pa je kar luksuz :)

S strani http://pannonia2011.gody.si/dey_zi_days/nocitve_in_prehrana/index.html pa prideš tudi na:

http://www.sarvar.hu/index.php?base=microsites&cid=14 , kjer je spisek hotelov v Sarvarju.

Poleg hotelov ja pa še kup B&B in penzionov, saj je Sarvar kar močno turistično mesto.

Tile se tudi za motoriste ponujajo:

http://www.wolfhotel.hu/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hočeš ne moreš velikokrat pobegniti sam od doma :rolleyes:

Komaj že čakam!!!!

Kako dolgo pa traja pot po avtocesti? Nujno moram biti namreč v sredo ob cca 17.00 v Mariboru! :headbang:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hočeš ne moreš velikokrat pobegniti sam od doma :rolleyes:

Komaj že čakam!!!!

Kako dolgo pa traja pot po avtocesti? Nujno moram biti namreč v sredo ob cca 17.00 v Mariboru! :headbang:

Hvala

goole maps

Pravi da 2h44min, kar bo nekje držalo. Računaj na 3 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse zanesenjake, ki boste iz Panonije prišli tudi na Shell Advance day na Grobnik 19.05.2011, bomo zagotovili posebno ceno 90€

Pogoj je prijavnica oziroma pogodba o vplačilu na Panoniji.

Popravljeno . Popravil greba
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse zanesenjake, ki boste iz Panonije prišli tudi na Shell Advance day na Grobnik 19.05.2011, bomo zagotovili posebno ceno 90€

Pogoj je prijavnica oziroma pogodba o vplačilu na Panoniji.

:worship:

pridem ko bo Shell Advance Day Pannonia :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo na hitro pove ali se splaca it na DejziDejs v sredo (pri 24 stopinjah) z gumo Metzeler M3 na 100konjih? Cilj mi je vodena skupina, torej nekih hudih cajtov ne bo.

Ima kdo kaksno konkretno mnenje za/proti?

lpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo na hitro pove ali se splaca it na DejziDejs v sredo (pri 24 stopinjah) z gumo Metzeler M3 na 100konjih? Cilj mi je vodena skupina, torej nekih hudih cajtov ne bo.

Ima kdo kaksno konkretno mnenje za/proti?

lpl

Tudi z super nepredvidljivo Avonko se da vozit...ampak je škoda dneva.

M3 so precej boljše, če so friške....kolega sta jih vozila z gixxerji 750 pri podobnih temperaturah, časi nad 2.25, za prvič je bilo OK...je tudi pobrcalo zadaj zaradi prevelikih apetitov. Lani je bilo videt nakede, obute v M3.

Še en argument Za: z vsako, še tako super gumo se da pogrnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi rad nobenega strašil ampak vedno imejte v mislih da je bolje imeti en rang boljšo gumo kot 1 rang slabšo,

to sploh velja za še ne tako izkušene voznike, saj boljša guma dopušča več napak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Če še kdo rabi prevoz motorja se mi lahko javi

Cena 25 eur po motorju

Prostor še za 2 motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki SV1000S in gume GP Racer spredaj M zadaj E kolk kaj pumpat? na panoniji pri cca 25°C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na tvojem mestu pumpal 2.1 spredaj in cca 1.3 zadaj če imaš GP Racer 211 (Ntec). Če imaš še tastare GP Racer 209, potem pa zadaj cca 1.9 - 2.0

To so vse tlaki pri hladnih gumah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na tvojem mestu pumpal 2.1 spredaj in cca 1.3 zadaj če imaš GP Racer 211 (Ntec). Če imaš še tastare GP Racer 209, potem pa zadaj cca 1.9 - 2.0

To so vse tlaki pri hladnih gumah.

Za N-Tec D211GP Dunlop priporoča 21 PSI (1,45 bar) pri hladni oz. 23 PSI (1,59 bar) pri ogreti zadnji gumi. Za prednjo priporoča 31 PSI (2,14 bar) pri hladni oz. 33 PSI (2,26 bar) pri hladni.

Enako tudi za ostale N-Tec gume (žal GP Racer ne omenjajo).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz videl te podatke, ampak nekje nekaj ne štima..

Al je napačen Dunlopov hot pressure al pa cold, oba ne moreta biti pravilna, zato ker je med njima samo 0,14 bara razlike. Dejansko pa met čist hladno gumo in gumo na grelcih pri 80°C ni samo 0,14 bara razlike, ampak cca 0,3 bara..

Zdej če so napisali pravilen cold pressure in je dejansko 21 psi (1,45) bar, potem so napisali prenizkega hot, če je pa pravilen hot pressure 23 psi (1,59 bar) so pa napisali napačen podatek za cold..

Jaz se bolj nagibam k tej zadnji možnosti, ker sem bil pred par dnevi pri Boštjanu Skubicu (šel kupit rabljene GPjke) in mi je rekel, da se zadnjo GPjko pumpa hladno od 1.2 do 1.3, oziroma da je najbolje pač se orientirat po hot pressure, ki mora biti 1.50 - 1.55 ko je guma na grelcih ogreta na 80°C.

Podobno informacijo nam je dal tudi Pintar, ko smo kakšen mesec nazaj v grup buyu vzeli GP in KR, s tem da je on celo rekel zadnja Ntec hladna 1.1 bar..

Tako, da tisti Dunlopov priporočen hot pressure (1.59) zgleda nekako realen, medtem ko je cold očitno napačen. Jaz kar verjamem tem fantom (Pintarju in Skubicu), majo precej prakse na teh gumah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Pirelli strani nič ne piše koliko naj pumpam Supercorse SP 120-180? Nisem nek Rossi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema bi morala biti za vzor celemu MS forumu. Tolko pozitivne energije kot je tule, mislim da je ni v nobeni drugi temi. Pravi balzam za dušo je prebirat tole temo :) Pohvala vsem sodelujočim.

(sem pa opazu, da takoj zatem, ko je šarpninđa napovedala prisotnost njenih piškotov na panoniji, v roku par dni zmanjkalo skoraj vseh prostih mest...naključje?!? trance_17_emot-angel.gif )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Condorjem odrineva v roku pol ure :) Najbrž gre še kdo danes, tako da se vidmo zvečer gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Condorjem odrineva v roku pol ure :) Najbrž gre še kdo danes, tako da se vidmo zvečer gor :)

Že tukaj :)

Race Office je že napolnjen.

Da ne bo gužve, bomo vsake tolko malo odprli pa se lahko sproti opravijo formalnosti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema bi morala biti za vzor celemu MS forumu. Tolko pozitivne energije kot je tule, mislim da je ni v nobeni drugi temi. Pravi balzam za dušo je prebirat tole temo :) Pohvala vsem sodelujočim.

(sem pa opazu, da takoj zatem, ko je šarpninđa napovedala prisotnost njenih piškotov na panoniji, v roku par dni zmanjkalo skoraj vseh prostih mest...naključje?!? trance_17_emot-angel.gif )

:OK:

Točno to, vragec!

Mislim, da je to zato, ker vsi v tem uživamo. Organizatorji in udeleženci.

Kljub temu, da sem morala ostat v Mariboru, namesto, da bi bila zdaj v sprejemni pisarni in delala, je ta dober občutek ostal.

Hehe, nisem čisto prepričana, če ni Šarpi tista, ki je povzročila stampedo na Pannonijo, ne pa pingvini ... sladko je oboje. :yea2:

Že tukaj :)

Race Office je že napolnjen.

Da ne bo gužve, bomo vsake tolko malo odprli pa se lahko sproti opravijo formalnosti :)

Dobro opravite. Da bodo ponovno in spet vsi želeli priti še naslednje leto ... :yea1::notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!