Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Tole je ja zelo dobro :)

Kje pa je tisto uvajanje novincev na pisti bilo izvedeno ?

Slikano je točno tam ko se ustavi video, se pravi v petem ovinku pred koncem, smo pa dejansko krožli celo zadnjo uro ko je ponavadi skupinski izhod.

Res škoda da mi je crknila baterija na kameri, sem snemal celoten skupinski izhod vendar je žal prej kamera crknila... :slap:

Končni rezultat je bil - kdaj gremo spet... :yea2::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo iz Kamnika ali bližnje okolice?

Imam kombi v katerega gresta lahko poleg mojega še 2 motorja, lahko pa se priključim komu in si razdelimo stroške prevoza.

Anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo iz Kamnika ali bližnje okolice?

Imam kombi v katerega gresta lahko poleg mojega še 2 motorja, lahko pa se priključim komu in si razdelimo stroške prevoza.

Anyone?

Kdaj pa greš gor in nazaj? Vse v istem dnevu ali nameravas kej prespat gor? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fju, tole je blo pa hitro.

Obe mesti zasedeni, štartnina plačana.

Zdej pa sam držimo pesti za lepo vreme.

Popravljeno . Popravil lmperator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mam za prodat dve mesti za Pannonio 18.5.2010.

Staknil sem poškodbo in ne bom mogel vozit, punca pa noče it sama vozit.

Več info na PM ali na gsm (je v profilu)

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staknil sem poškodbo in ne bom mogel vozit, punca pa noče it sama vozit.

Saj ne bo sama. Bo s Tamau :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno mesto imam prosto. Žal motor ni več v takšnem stanju, kot bi moral biti :D. Zs-jite me.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mam za prodat dve mesti za Pannonio 18.5.2010.

Staknil sem poškodbo in ne bom mogel vozit, punca pa noče it sama vozit.

Več info na PM ali na gsm (je v profilu)

Lp, Tomaž

Prodano Bojanu iz Trbovelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še samo dobrih 17 dni do začetka.

Trenutno smo zaprli tudi prijave na čakalno listo.

Vsi, ki ste na čakalni listi lahko v naslednjih dneh pričakujete obvestilo o možnostih naknadne prijave.

Prosim, bodite pozorni, saj bomo sprejemali naknadne prijave po vrsti, kot jih boste potrdili po prejeti elektronski pošti.

Pri Ciao-Mario smo izvedeli, da bo kar precej udeležencev na Pannonijo prispelo že 17.05.2010 (je rekel, da so na rezervacijah za ta dan sami slovenski priimki).

Tam bomo 17.05 tudi organizatorji in večina instruktorjev.

Da bo zjutraj čim manj gužve bo prijavo in prevzem startnih številk možno urediti že 17.05 zvečer.

Poskrbeli bomo tudi za roštilj in oglje, tako da kdor bo želel in imel s seboj surovine se lahko priključi pikniku in druženju večer pred :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še samo dobrih 17 dni do začetka.

Trenutno smo zaprli tudi prijave na čakalno listo.

Vsi, ki ste na čakalni listi lahko v naslednjih dneh pričakujete obvestilo o možnostih naknadne prijave.

Prosim, bodite pozorni, saj bomo sprejemali naknadne prijave po vrsti, kot jih boste potrdili po prejeti elektronski pošti.

Pri Ciao-Mario smo izvedeli, da bo kar precej udeležencev na Pannonijo prispelo že 17.05.2010 (je rekel, da so na rezervacijah za ta dan sami slovenski priimki).

Tam bomo 17.05 tudi organizatorji in večina instruktorjev.

Da bo zjutraj čim manj gužve bo prijavo in prevzem startnih številk možno urediti že 17.05 zvečer.

Poskrbeli bomo tudi za roštilj in oglje, tako da kdor bo želel in imel s seboj surovine se lahko priključi pikniku in druženju večer pred :)

kak bomo brenali že dišitrance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še samo dobrih 17 dni do začetka.

Trenutno smo zaprli tudi prijave na čakalno listo.

...

Smo še odprli 6 mest na čakalni listi, tako da kdor bi še bil zainteresiran se še med čakajoče lahko prijavi do konca vikenda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam bomo 17.05 tudi organizatorji in večina instruktorjev.

Da bo zjutraj čim manj gužve bo prijavo in prevzem startnih številk možno urediti že 17.05 zvečer.

Poskrbeli bomo tudi za roštilj in oglje, tako da kdor bo želel in imel s seboj surovine se lahko priključi pikniku in druženju večer pred :)

To se mi ful dopade, pa odgovorili ste še preden sem vprašal :trance_27_notworthy: Jst sem pa bolj avanturistične narave, bom izlet na izi naredu do gor, pa bom kar šotorček postavu pa bi ražniče na roštilju speku O:-) (a če original italjansko nutelo prinesem za podkupnino roštilja bo zadostovalo? :naughty: :whistle: )

Sicer pa komaj čakam na dan dogodka, se že veselim. :010 Po dosedanjih občutkih sodeč, ste se tega lotli zelo profesionalno. :trance_27_notworthy: Pohvalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se mi ful dopade, pa odgovorili ste še preden sem vprašal :trance_27_notworthy: Jst sem pa bolj avanturistične narave, bom izlet na izi naredu do gor, pa bom kar šotorček postavu pa bi ražniče na roštilju speku O:-) (a če original italjansko nutelo prinesem za podkupnino roštilja bo zadostovalo? :naughty: :whistle: )

Sicer pa komaj čakam na dan dogodka, se že veselim. :010 Po dosedanjih občutkih sodeč, ste se tega lotli zelo profesionalno. :trance_27_notworthy: Pohvalno.

Italijanskih nutel ni nikoli preveč :)

Sicer jih glavni kuhar ne sme, ampak imamo enega inštruktorja, ki nutele tako sovraži, da jih v trenutku uniči :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Če ma slučajno kdo prostor še za en motor in voznika na perkolici za panonnio, bi se priporočal. Sem s Štajrskega konca.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma slučajno kdo prostor še za en motor in voznika na perkolici za panonnio, bi se priporočal. Sem s Štajrskega konca.

...a kar na perkolici skup z motorom se boš pelal :naughty: hec, hec...vkolikor si ne boš lenobe podpiral pa javi, se nas bo verjetno nabralo ki 17. štartamo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jst sem pa bolj avanturistične narave, bom izlet na izi naredu do gor, pa bom kar šotorček postavu pa bi ražniče na roštilju speku O:-)...

...a ti poleg še kak čevap prinesem al kako se bomo zmenli .)

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a kar na perkolici skup z motorom se boš pelal :naughty: hec, hec...vkolikor si ne boš lenobe podpiral pa javi, se nas bo verjetno nabralo ki 17. štartamo.

LP

Če si tapravi tut na parkolci gor sediš, pa se bruummm, bruummmm dereš, hehe:lol: A Kr z Bajki ga gor pičite 17. al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a kar na perkolici skup z motorom se boš pelal :naughty: hec, hec...vkolikor si ne boš lenobe podpiral pa javi, se nas bo verjetno nabralo ki 17. štartamo.

LP

...a ti poleg še kak čevap prinesem al kako se bomo zmenli .)

Lepa hvala Trdonja. Mislim, da ne bom imel problema s prostorom za nekaj hrane, v maxio bi še celega pujska lahko spravu :P

Kje se pa boste dobili in cca. ob keri uri? Me zanima, če uspem pravočasno pridet do vas, pa gremo skupaj dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanskih nutel ni nikoli preveč :)

Sicer jih glavni kuhar ne sme, ampak imamo enega inštruktorja, ki nutele tako sovraži, da jih v trenutku uniči :)

Allora Ne nosite Nutelle... čez zimo sva z Rudetom zmazala 15 kil štajerskih, bistrških, taljanskih in francoskih Nutelc, saj ne rečem da niso bile fine, ma kopalno sezono sem že odprla in nočem da me greenpeacovci vlečejo iz morja. Hvala vsem za razumevanje.

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allora Ne nosite Nutelle... čez zimo sva z Rudetom zmazala 15 kil štajerskih, bistrških, taljanskih in francoskih Nutelc, saj ne rečem da niso bile fine, ma kopalno sezono sem že odprla in nočem da me greenpeacovci vlečejo iz morja. Hvala vsem za razumevanje.

Hi, hi, hi, Kat ... pa neee, saj jih bom jaz pojedla.

tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 14 dni pa štarrrtttttt aaaaa :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!