Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

Znak je odrezan z vodnim rezom, zanj pa sem se odločil zaradi znaka našega kluba..

Plani so v bistvu za enkrat široka balanca, spredaj dve okrogli luči, led smerniki, tale bug spojler, morda malce predelan sprednji blatnik (malenkost manjši), druga vzvratna ogledala ter morda drugi števci. Razmišljal sem tudi o predelavi repa, kakšnega v špico od kakšne novejše r6 naprimer, vendar to morda kasneje... za enkrat bom le z bonsi dvignil zadnji konec.

Tvoja ideja glede bug spojlerja je tudi dobra ja, sploh da bi obdržal kalup ter lahko naredil kasneje še kakega, vendar mislim da je precej težja kot moja... Večkrat kot delaš, več napak oz nepravilnosti pri izdelavi se kopiči...

Tako da bom verjetno vseeno naredil bolj v tej smeri kot sem si zamislil, namreč buh spojler polepil z ličarskim trakom kot si rekel, čez mogoče dal še kakšne povoje ali kaj podobnega, nato pa na kakšen cm na debelo namazal z gipsom.

Zaradi oblike bug spojlerja (ker je spredaj na noter) bom morda nato moral gips po sredini po dolžini prerezat na pol, da dobim bug spojler ven, nato gips zopet pogipsat skupaj v prvotno obliko, nato pa odznotraj kakšne 3 sloje poliestra, pa kit čez...

Nevem meni se zdi ta pot še vseeno lažja kot tvoja. Bom pa čez vikend si bolj podrobno ogledal vso stvar in se odločil..

Bom pa sproti lepil slike, vendar kot sem rekel trenutno še ni nič vidnega za pokazat... Čakam da pridejo stvari domov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem se lotil blatnika, mi je nekaj padlo gor tako da je počil :closedeyes: Tako da sem ga že prejšnji teden pokital pa pobarval, vendar se je izkazalo da sem bil precej površen.. Me še vedno ni izučilo da se mi pri tem delu ne sme mudit :wallbash::headbang:

No pa smo šli danes še enkrat :rolleyes:

Na sliki se še sveti, barva ša ni suha... Zdej se ne več :OK:B)

post-27021-0-23237700-1292586524_thumb.jpeg

post-27021-0-18857300-1292586540_thumb.jpeg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tale ˝psichofobia˝ najbol všeč-no res da sem mahnen na nemški stil... Drugač so pa banditi super osnova za predelavo.

Men pa zadnje čase neki po glavi hodijo zadeve tam okol 80. Kakšen Z ali pa clo goldwinga. kombinacija staro-novo, širše gume, enojne nihajke, usd vilce. agresivneši poliestri, turbine NOS-i trance_41_w00t2.giftrance_14_devil2.giftrance_14_devil2.gif -me je kr mal zanesl hehe Nekoč-ko bo mal več EUR pa res :)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da mava dost podoben okus :lol: :wub::kva2:

Drugače pa sem včeraj prejel LSL krmilo, širine 810.. Sem zmontiral in sem zadovoljen. Sedaj pa moram ob priliki kable in lajtnge malo drugače napeljat, da ne bodo preveč našponani...

Čakam pa še uteži, isto črne barve :hmm:B) , nato pa se bo delal na stvareh katere imam že doma (smerniki, sprednja luč,...)...

Razen če se božiček spomni in mi prinese še kakšen del, katerega sem imel namen naročit :grim :yea2:

...am ja... slika ni omembe vredna, vem -_- Ko bo kaj več za videt, pridejo zlo lepe slike, obljubim B)

post-27021-0-35300300-1293108822_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil spidybaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel tegale v mislih... Velikost se mi zdi glih prava, funkcije maš gor vse... Tako da mislim da se bom odločil za tega. Ima pa Louis kar nekaj teh malih števčkov :OK:

post-27021-0-78200800-1293114503_thumb.jpg

post-27021-0-71436700-1293114509_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal obudim temo, danes sem spet malo prčkal po motorju :P Nič večjega..

Odstranil sem števec ter nosilce, zmontiral sprednjo luč...

post-27021-0-28261400-1293469755_thumb.jpeg

Pripravil pozicije / dnevne luči..

post-27021-0-98058000-1293469816_thumb.jpeg

post-27021-0-12802300-1293469854_thumb.jpeg

Sedaj pa iščem H4 žarnico podobno bele barve kot so tele ledice... Ampak bo zgleda kar težko :?

Zdej pa ko bo €, da zopet kaj kupujem pridejo na vrsto ročke, nato pa števec :010 (pa verjetno še kakih 10 stvari vmes, saj vsak dan najdem kaj dobrega na ebayu) :(:D :D :D

LP Jan

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva tema, nisem tako aktiven na forumu pa je sploh nisem opazil, no ena veja streetfighterjev so tudi stunt motorji, tole je moj izdelek:

OSNOVA: Honda cbr FS 2002

taniaucep12blog_1195638480_1-honda_cbr600fs_2001.jpg

Po predelavi sezona 2009

stunt-foto_14608410_14780192_14863049.jpg

Sezona 2010

kseft-foto_14608410_17383047_17752035.jpg

kseft-foto_14608410_17383047_17752032.jpg

Pa še ena v akciji

35364_1549610142817_1312004206_31491733_8291374_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

didl: zanimivo, naj to dobro služi :notworthy: :) Ampak je bil črn lepši :grim :grim

Evo danes zopet nekaj prčkal okrog motorja B) (morm mal pisat v to temo, če ostali nič ne limate slik :BUA::D )

Zdej pa na lov za H4 žarnico podobne barve svetlobe.. Kakšna ideja???

To je to za enkrat, ko bo € pride števec, bug spoler pa še nekaj detajlov B)

post-27021-0-55548300-1293998232_thumb.jpeg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede žarnice nimam pojma-kakšen e-bay??

Še ena slikca meni všečnega V-maxa, z sicer mal pretirano širino pnavmatik :)

post-20343-0-46116600-1294160070_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rep imaš kej namen predelat?

Drugač pa še slikci enga zanimiva gsxr-a. Le kaj ima namesto sprednjih vilic hehe?? :)

post-20343-0-08366500-1294773431_thumb.jpg

post-20343-0-57921800-1294773441_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pa to so nori :notworthy: :D

Glede repa pa, za enkrat ne iz 2 razlogov: Finančno mi nebo šlo skozi, ga moram pred sezono še zablokirat :BUA: :wacko: , in to za par mesecev... :xx: Tako da če bom, bom to delal konec sezone, takrat ko je v planu tudi optimizacija motorja...

Drugi pa je, da se (čedalje več) voziva dva, tako da če bom predeloval ne bom naredil enoseda.. Razmišljal sem o repu od novejših R6 naprimer...

2009-YZF-R6-static-09_prv_tcm76-271719.jpg

15371-2007-Yamaha-YZF.jpg

Ampak za enkrat (vsaj to sezono) bo rep ostal takšen kot je, je pa motor dvignjen za 35mm zadaj, morda se odločim za 55mm.

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rep imaš kej namen predelat?

Drugač pa še slikci enga zanimiva gsxr-a. Le kaj ima namesto sprednjih vilic hehe?? :)

Če jaz prav vidim je to nihajna roka od vfrke :slap: ,kr dobr zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo, imam en problem.

Danes sem klical v trgovino, kjer sem naročil nekaj strani nazaj omenjen števec, da se pozanimam kdaj ga pošljejo (čakam že dober mesec). Začuden izvem, da mojega naročila niso dobili (kljub temu da imam jaz med poslanimi emaili naročilo.. ). Vse bi bilo lepo in prav, bi pač naročil še enkrat, če nebi oni za ta števec med tem časom povišali ceno.

Tako da me zanima, če kdo ve za kakšen majhen števec?? Bom malce prreletel ebay če je kaj, drugače bom pač moral plačat tega, druge ni..

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že gledal, ampak tu imajo šele cene... :BUA: :unsure:

Bom verjetno kar tega vzel, katerega sem imel v mislih, bo še vseeno najceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pa to so nori :notworthy: :D

Glede repa pa, za enkrat ne iz 2 razlogov: Finančno mi nebo šlo skozi, ga moram pred sezono še zablokirat :BUA: :wacko: , in to za par mesecev...

Ampak za enkrat (vsaj to sezono) bo rep ostal takšen kot je, je pa motor dvignjen za 35mm zadaj, morda se odločim za 55mm.

LP Jan

:eek: a motor dvignete za 4-5 cm? kaj točno dosežete s tem, razen precej podrte ciklistike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, pa ženska uzadi se bolj stisne... :yea1:

:OK: :OK: :OK: :OK: :P

Sam pa sem ga dvignil tudi (oz. prejšnji lastnik), ker je dal od gsxr feder gor, kateri mislim da je krajši, in ko sta se 2 vozila je včasih zabilo... Tako da ga je dvignil za 35mm, sedaj pa je nazaj original feder gor, dvignjen pa je še vseeno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ozadi dvigneš je približno isti efekt kot če ga spredi spustiš-vsaj kolkor vem. Glede števcev pa poglej na e-bay. Iz GB oz Nem dobiš stvari v roku kakšnega tedna (če plačaš z paypallom) stvari so ponavad cenejše pa večja izbira je.

P.S.-z znancem se bova zgleda lotila ene predelave. Pa upam da se bo tud on odloču za Bandita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!