Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212637243_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no, da ga pokazem...ni se cisto sestavljen, tudi ne bo neke hude predelave...nizja balanca, nova barva, nekaj karbona in nov auspuh (se ni montiran)...po sezoni se kaj novega, zdej bi se rada koncno ze vozilatrance_05_banana.gifbiggrin.gif

post-19554-127684366326_thumb.jpg

post-19554-127684379621_thumb.jpg

post-19554-127684392688_thumb.jpg

post-19554-127684395506_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo mu paše metalik zelena... Ktera belanca pa je tole?

P.S. Če boš rabla Slučajno 6-batne Tokico čeljusti mi sporoči. Pomoje se direkt našravfajo na vilce od Z-ja. (sicer bi jih blo dobr mal obnovit-ampak to lahko hitr poštimam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljen!

zanima me kolko je vreden približno moj fighter, oz kolko bi lahko postavil ceno?

yamaha fz6 - fazer

letnik 2004

na njega sem vložil 3000€

post-19795-040983200 1282756627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen!

zanima me kolko je vreden približno moj fighter, oz kolko bi lahko postavil ceno?

yamaha fz6 - fazer

letnik 2004

na njega sem vložil 3000€

post-19795-040983200 1282756627_thumb.jpg

Vecinoma predelave ceno samo zbijajo, ne povisujejo. Iz simpl razloga: vecina fajterjev nastane iz razbitih bajkov.

Torej najd na netu ceno primerljive fazerke pa par sto evrov zbij ceno in Voila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal je tako, da imajo predelave ponavad manjšo ceno kot originali, vsaj v SLO. Z fighterjem se pa ponavad sploh poročiš. Lahko poskusiš za nekaj časa ceno po dogovoru... Drugače pa kot je rekel Dr_Jakob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

minilo je skoraj eno leto ko sem dobil idejo da bi predelal motocikel FZ6, zdaj pa mi se že poraja nova zamisel in velik zagon za nov projekt. Sedaj bi za osnovo vzel HONDO CBR 900 letnik 2001 cena približno 3500.

OSNOVA

post-19795-089175300 1282911483_thumb.jpg

ko bi imel motocikel bi se lotil popolne predelave tako da bi mi na koncu ostala samo štel in mašina original.

končan izdelek

post-19795-033945300 1282911588_thumb.jpgpost-19795-016871400 1282911638_thumb.jpgpost-19795-022568600 1282911642_thumb.jpg

po dele katere bi rabil bi šel v trgovino v nemčijo (http://www.fight-mac....php?cPath=4_12)

imam pa eno vprašanje, če mogoče kdo ve če bom moral kaj predelovat mašino oz zobnik na kateri leži ketna, saj zdaj bo gor guma ozadi 280?

pregled stroškov:

motor 3500€

maska prva 200€

žmigavci 140€

ročke 150€

špegli 60€

prve vilce 2000€

prva felna 500€

zadek 200€

gug-spoiler 200€

zadnja luč 50€

stopalke 300€

zadnje vilice 500€

zadnja felgna 1500€

druge pizdarje 1000€

okvirno = 10000€

KAJ PRAVITE BI ŠLO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar je poliesterskega je bistveno preveč..se da rešiti tudi drugače..ni nujno , da nosiš denar Nemcem imaš tudi v Sloveniji ljudi , ki ti lahko to izdelajo :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to tudi res... sej zdaj bom dele vse poiskal kje se da kej dobit potem pa gasa

tu pa limam link do videa na katerem se sliši zvok moje mrcine TRENUTNE.. (muhaha) trance_25_naughty.giftrance_41_w00t2.gif

http://sl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=sl-2027812

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poliestri so kar dragi ja. Ti bom poslal 2 kontakta za streetfighter poliestre iz SLO. Če misliš zadevo homologirat bodi pozoren da imajo poliestri TUV oz. podobo zadevo.

Drugače sem pa tudi jaz razmišljal o CBR-i za nasleden projetk ampak me mal finance matrajo. Tale na slikci je dost high end projekt-z 180 sprednjo gumo itd. Pomoje je tukaj vloženega kar dost več kot 10000eur. Ampak z tem denarjem lahko narediš suuuuper projekt.

Poročaj kako se zadeva premika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni mesec sem se odločil za predelavo moje FZRke, ki sem jo dobil za smešno ceno. Ker je to moj prvi streetfighter in tudi "fond" ni bil velik in ko(vsak mesec razkiram nekaj € za predelavo) sem s prijatelji malo pospravil garažo (Se že ene 20 let ukvarja z motorji) sem našel nekaj stvari zase.

Ker imam sedaj gor klipone in ne bom menjal križev sem našel rejzerje ki sem jih kasneje kupil za smešno ceno (10€) in rep (20€). Sprednje luči sem kupil v louisu (dve okrogli luči) za 80€ prav tako nosilce za luči (25€) in smernike. Konec septembra grem še po LED zadnjo luč in krmilo. Rabil bi nasvet predvsem tukaj pri krmilu. Rad bi imel čisto ravno krmilo in me zanima ali se jo da dobiti tudi kje v Slovneiji ali moram v Louisa?

Govoril sem z nekom da se lahko kupi 22m aluminjasta cev z debelino stene 1.5 - 2mm in odrežem po svoji volji kako široko bi imel. Je že kdo počel kaj podobnega? :)

In verjetno bom moral menjati tudi gas-zajlo in zajlo za sklopko, kolikor sem uspel prebrati o predelavah streetfighter.

Morda še kakšen napotek glede sedeža bi mi prišel prav. Od repa do rezervarja sem naredil nosilec iz aluminija (sedež).

Nanj bom nalepil verjetno samolepilno peno. Je že kdo uporabil kaj takega? Kakšni predlogi in nasveti seveda dobrodošli.

P.S. - Postopek tudi slikam kadar se spomnim, bodo v kratkem tudi slike. :grim

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strait bare bi se pomoje moralo dobit tudi pri nas. Ampak bodo skoraj gotovo dražji kot na e-bayu , tko das poglej malo po ebay.de in ebay.co.uk. Tudi tista ideja z alu cevjo se mi ne zdi napačna-ampak glej da bo cev res prve klase. Kar se zajl in zavornih cevi tiče čisto odvisno od modela do modela (dolžine in višine krmila, rajzerjev). Na nosilec pa lahko pomoje komot prilepiš peno/neopren.

Kakšen zadek boš pa uporabil? Dej čimprej kaj slikc ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi ima kdo kaki okvir za ponudit?! :rolleyes:

Kakšnega bi pa rabu? Enega od gsxr 1100 sem vidu na bolhi, pa po (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pogej za razbite motorje. Jaz imam samo od Jawe 350-če ti kaj koristi.

Kaj pa misliš delat?

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zjutraj bom montirau rejzerje, luči nosilce in sprednja smernika, in bom naredil par fotk .)

Še vedn čakamo fotke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale tema je pa čist zamrla.. Zima je ravno pravi čas lotit se kake predelave, tko da-čakamo poste iz delavnic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem se lotil malce predelovat bandita... Večina delov je sicer še nekje na poti, tako da kaj veliko nimam za pokazat.. Lahko pripnem eno slikco od ustvarjanja tele dni ko sem bolan, in je bilo treba doma na toplem čas zabit :)

Detajlčki pač B)

post-27021-0-40430300-1292360746_thumb.jpeg

post-27021-0-68115800-1292360751_thumb.jpeg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa še eno vprašanje. Torej rad bi "skopiral" en unikaten bug spojler. Kako to najlažje rešim? Razmišljal sem, da bi bug spojler od zunaj lepo polimal z folijo ali nečem, nato nanesel gor gips, počakal da se strdi, vzel dol ter od znotraj po gipsu nato nanesel poliester.. Kakšne 2 ali 3 sloje, nato gips razbit dol, pa čez poliester še s kitom da je lepo gladko... potem pa šprickit pa barva.

Ima kdo kakšne drugo idejo??

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo-kako si pa tele znak naredil? Pa kakšne maš kej plane-kaj misliš predelat?

Jst bi se zadeve z bug spojlerjem lotil malo drugače. Najprej bi original prelepil z ličarskim trakom (tist ponavad rumen, papirnat) potem pa še z salotejpom oz. še bolš z polivinil folijo. Čez to bi nanesel par plasti poliestra, tok da bi dobil neko osnovno podobo. Potem pa na tej podobi naprej delal. Iz poliestra bi npr. naredil različne kose (stiropor, prelepiš, čez poliester+tkanino) jih limal na že obstoječ model, ga zrezal, preoblikoval itd. Potem ga bi fino pokital in zgledil do konca. To bi bil zgol pramodel iz katerega bi potem naredil kalup-dobre opise dobiš na kakih modelarskih straneh). Tko bo pomoje še najleše pršlo na koncu, pa še kalup maš, če boš še kakšen spojler naredil kdaj.

Drugač sem pa vidu že kar nekaj zlo lepo predelanih banditov, ma ta motor pomoje velik potencial za predelave.

P.S. - dej sproti slikce dela, zdej pozimi je sploh lušno pogledat kej takega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!