Skoči na vsebino

Pred in po kresu komunizma


Kramp

Priporočene objave

Evo mausek en Bilobil....se že kaj svetlika??trance_25_naughty.giftrance_21_laughing1.gif BTW glede pepra....čilija se probaj nažret, pa da ti vidiš....boš ukal, ko Long don Silver.....trance_43_wavetowel2.gif

tudi to sem probu, pa sem mel neprekinjeno rjavo črto na gatah ... še po petih letih ne gre dol :glare: .... ah, ja... v komunizmu je bilo fajn kresat :naughty: ...

vse je blo za delavski narod in novim zmagam naprot :yea1:

:kva2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi to sem probu, pa sem mel neprekinjeno rjavo črto na gatah ... še po petih letih ne gre dol :glare: .... ah, ja... v komunizmu je bilo fajn kresat :naughty: ...

vse je blo za delavski narod in novim zmagam naprot :yea1:

:kva2:

Komunizam je osudjen na propast u samom startu , upravo zbog toga sto su ga vodili ljudi niskog staleza [senjaci]. A pravi domacin je ispastao ,, grahe,, Da je tadasnja elita preuzela stvar u svoje ruke ,danas bi svima nama blo mnogo bolje .Da ne pominjem komunisticki rezim Milosevica koji mi je oduzeo deo zivota. Tema je mnogo

dirljiva za mene ,bolje da me ne vucete za jezik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunizam je osudjen na propast u samom startu , upravo zbog toga sto su ga vodili ljudi niskog staleza [senjaci]. A pravi domacin je ispastao ,, grahe,, Da je tadasnja elita preuzela stvar u svoje ruke ,danas bi svima nama blo mnogo bolje .Da ne pominjem komunisticki rezim Milosevica koji mi je oduzeo deo zivota. Tema je mnogo

dirljiva za mene ,bolje da me ne vucete za jezik.

jesi l ti u sloveniji služio vojsku ?? jer ja sam bio u milošević selu pa mi je ipak ostalo nešto volje do života...:OK:

a što se tiče miloševićevog režima ... baš bi voleo znati ko ga je toliko dugo podupirao .. a mora da je bila neka većina na izborima...kao i kod nas...ja nisam birao ni prijašnje ni sadašnje... a govno smrdi isto u sloveniji kao i u srbiji...

ako ćeš prolazit pozovi za pivo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jesi l ti u sloveniji služio vojsku ?? jer ja sam bio u milošević selu pa mi je ipak ostalo nešto volje do života...:OK:

a što se tiče miloševićevog režima ... baš bi voleo znati ko ga je toliko dugo podupirao .. a mora da je bila neka većina na izborima...kao i kod nas...ja nisam birao ni prijašnje ni sadašnje... a govno smrdi isto u sloveniji kao i u srbiji...

ako ćeš prolazit pozovi za pivo... :D

Mogao si iz predhodne moje objave procitat, da su komunizam stvorili prosti ,maloumni seljaci koji nista nisu imali

i nista nisu mogli izgubiti stvaranjem komunizma,

samo su dobili .A Milosevica je podrzavao upravo taj sloj ljudi.

Ne treba po tome generalizovati stvari, svuda ima losih ljuda, samo u Srbiji ima malo vise .To je za mnoge dobre

ljude porezavajuca cinjenica.Vojsku sam sluzio u Bohinjskoj Beli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogao si iz predhodne moje objave procitat, da su komunizam stvorili prosti ,maloumni seljaci koji nista nisu imali

i nista nisu mogli izgubiti stvaranjem komunizma,

samo su dobili .A Milosevica je podrzavao upravo taj sloj ljudi.

...

Iz tvoje prejšnje objave se prebere, kar si ti hotel napisati in čisto nič več. Kar pa še zdaleč ne pomeni, da je to res. In tudi ni! Bo treba malo več v zgodovino nos pomoliti, da si razjasniš dejstva.

In obdobje Srbijanske norije prejšnjih desetletij nima čisto nič s kresom komunizma in še toliko manj s temo samo. Čez Miloševiča lahko pljuvamo drugje, če boš tako temo odprl. Kajti on je za komunizem najbolj prostaška žaljivka!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunizam je osudjen na propast u samom startu , upravo zbog toga sto su ga vodili ljudi niskog staleza [senjaci]. A pravi domacin je ispastao ,, grahe,, Da je tadasnja elita preuzela stvar u svoje ruke ,danas bi svima nama blo mnogo bolje .Da ne pominjem komunisticki rezim Milosevica koji mi je oduzeo deo zivota. Tema je mnogo

dirljiva za mene ,bolje da me ne vucete za jezik.

A nam ti mogoče groziš?trance_25_naughty.gif Pa ne s takimi, da so Miloševića podpirali samo "seljaci".....In kaj praviš na Memurandum vaše Srbske akademije nauka i umetnosti-spisali so ga sami "seljaci, je li burazeru?? evilgrin.gif

http://hr.wikipedia.org/wiki/Memorandum_SANU Jeb ga mitingi so bili pač vaš nacionalni šport......whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nam ti mogoče groziš?trance_25_naughty.gif Pa ne s takimi, da so Miloševića podpirali samo "seljaci".....In kaj praviš na Memurandum vaše Srbske akademije nauka i umetnosti-spisali so ga sami "seljaci, je li burazeru?? evilgrin.gif

http://hr.wikipedia.org/wiki/Memorandum_SANU Jeb ga mitingi so bili pač vaš nacionalni šport......whistle.gif

Ne pretim nikom. Iz akademije jedini koji je zdusno podrzavao tadasnji rezim bio je akademik Brana Crncevic ,koi nezna gde je pravo.Drugi su silom prilika to podrzali, iz meni nejasnih razloga.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pretim nikom. Iz akademije jedini koji je zdusno podrzavao tadasnji rezim bio je akademik Brana Crncevic ,koi nezna gde je pravo.Drugi su silom prilika to podrzali, iz meni nejasnih razloga.

Daj, glavni je bil Dobrica Čosić   http://sl.wikipedia.org/wiki/Dobrica_Ćosić   ako slučajno nisi znao.....izgleda, da su vam "seljaci" sedeli v SANU...... :evilgrin:    Ajde, LP v Srbijo :rolleyes: Veš spomin mi še ne peša..... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Vojsku sam sluzio u Bohinjskoj Beli.

na vodi sm začutil... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvini ,ali nije mi jasna tvoja objava.

kao,,,znao sam ..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vbistvu pravega komunizma niti nikoli ni bilo, imeli smo pa socializem. Ostala je samo nostalgija, ki se je radi spominjamo, povezujemo jo pa s politično ureditvijo, kar pa ni prav. Nikakor ne zagovarjam kapitalizma, vendar menim, da nam danes gre precej bolje, kot nam je šlo takrat. Vsaj iz vidika materialnih dobrin, prikrajšani smo pa seveda pri družbenih vrednotah, ki so danes malo zapostavljene. Ko prideš domov, bi rad vsaj malo sprostitve, načeloma asocialne narave. Tako, da se z Gorazdom ne strinjam. Včasih se je res delalo v večji meri, več ljudi je imelo delo, ni se pa DELALO v pravem pomenu besede. Danes se krvavo dela, včasih je pa bilo narejeno, ko je bilo narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vbistvu pravega komunizma niti nikoli ni bilo, imeli smo pa socializem. ... Nikakor ne zagovarjam kapitalizma, vendar menim, da nam danes gre precej bolje, kot nam je šlo takrat. Vsaj iz vidika materialnih dobrin, prikrajšani smo pa seveda pri družbenih vrednotah, ki so danes malo zapostavljene. ...

Tomozuki, napak je primerjati danes in včeraj s politično ureditvijo. saj potem lahko rečemo, kako nam je danes super, ko so nas pred 500 leti pa še na grmado metali in z mački gajžlali, ko smo z golimi rokami krompir za graščaka okopavali.

Primerjati moraš sisteme v istem času. In bom še enkrat ponovil že 100x napisano. Pred 30 do 40 leti, ko sem pohajal po Evropi, po gnilem kapitalističnem svetu onstran "železne zavese"(vauuu, bau, bau), sem čutil razliko kvečjemu v prid naši domovini.

Danes spet lahko primerjamo situacijo drugje in pri nas. Pa tudi ne čutim posebne razlike. Kar pa jo je, ni posledica razmer pred 4. desetletji, temveč kvečjemu političnih in gospodarskih umotvorov zadnjih dveh desetletij.

saj so nam v tem času že prodajali "zgodbo o uspehu", sedaj pa naj bi bila spet naenkrat zgodovinska dejstva kriva za sodobne neuspehe?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo, ki mu je ideal enakopravnost in pravica, kljub vsem anomalijam prejšnjega sistema ne more razumeti družbene ureditve, kjer je pohlep in stremenje k ropanju priznano kot kvaliteta.

:worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se je res delalo v večji meri, več ljudi je imelo delo, ni se pa DELALO v pravem pomenu besede. Danes se krvavo dela, včasih je pa bilo narejeno, ko je bilo narejeno.

in koliko let delovne dobe si pa ti oddelal do leta 1991 da se lahko iz svojih izkušenj tako strokovno izlivaš ???? ni se DELALO??? rad bi te videl na drugi strani 12 metrov dolgega I-profila 16 cm ki mora biti na sredini dvignjen skoraj meter od tal,da ga naložiš na "japanerja" (glih tolk..to ni mica EVO10)... eni tukaj se jih mogoče še prav dobro spomnijo... pa dela na akord ... ki je bilo tudi dobro plačano... pa rokov ki so bili postavljeni politično...pa si bil 3 dni prej fertik so te celo pohvalili...danes ti pa naložijo še več....

in delal sem na terenu tudi pri hudem mrazu, pa tudi v parni postaji pri vsaj +60stC... pa sem moral narediti , ne samo temperaturo zmerit...

banda kapitalistična..samo laptop pa imaginaren denar na borzi je za vas "PRAVO DELO" ....:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogao si iz predhodne moje objave procitat, da su komunizam stvorili prosti ,maloumni seljaci koji nista nisu imali

i nista nisu mogli izgubiti stvaranjem komunizma,

samo su dobili .A Milosevica je podrzavao upravo taj sloj ljudi.

Ne treba po tome generalizovati stvari, svuda ima losih ljuda, samo u Srbiji ima malo vise .To je za mnoge dobre

ljude porezavajuca cinjenica.Vojsku sam sluzio u Bohinjskoj Beli.

Viš pr nas je to čist drgač;Tle se s komunizmom kot vidiš na tem forumu ukvarja sama inteligenca in cvet slovenskega naroda,če pa se glih ne strinjaš z njimi pa te nahitr okvalificirajo za ta-bele al pa Janšiste !Se prav da ti si en običn domobranc,če še nis vedu!Lp v Srbijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš pr nas je to čist drgač;Tle se s komunizmom kot vidiš na tem forumu ukvarja sama inteligenca in cvet slovenskega naroda,če pa se glih ne strinjaš z njimi pa te nahitr okvalificirajo za ta-bele al pa Janšiste !Se prav da ti si en običn domobranc,če še nis vedu!Lp v Srbijo!

Billy, nivo komunikacije na tem forumu pogosto ne zaide predaleč in imam prej kot ne občutek, da gre za zdravo zajebancijo.

Dolgo sem spremljal (ukinjeni) forum SDS-a, redno pa pregledujem NSi-jev. Če tam samo malo podvomiš o katerikoli potezi največjega sina Slovenije, velikega JJ, če vsaj malo nakažeš, da bi bila politika RKC lahko malo bližje vrednotam 21. stoletja ipd....si:

- Titost in s tem pristaš največjega zločinca

- častilec Stalina

- potomec izvrševalcev povojnih pobojev

- čefur

- l.91 si bil seveda v tujini al pa na "drugi" strani

- potencialni primer za odvzem državljanstva..

- in še in še...

Torej. Ali si naš, ali pa si gnoj. Srednje opcije ni. Na tem forumu, se mi zdi, pa se lahko postaviš nekam na sredino...

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej. Ali si naš, ali pa si gnoj. Srednje opcije ni. Na tem forumu, se mi zdi, pa se lahko postaviš nekam na sredino...

Ja, nekam na sredino med Zares, LDS in SD recimo, ker druge opcije se meni osebno zdijo malo mimo ... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej. Ali si naš, ali pa si gnoj. Srednje opcije ni. Na tem forumu, se mi zdi, pa se lahko postaviš nekam na sredino...

nekje med ABS, ASR, VCR, GSM, SMS, TNT, BBC ... :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina sredina na kateri sm jest in ostalih 2 miljona Slovencev,je tista med Balkanom in Evropo-zdej se je pa treba odločt kam in s kom čmo jit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!