Skoči na vsebino

Pred in po kresu komunizma


Kramp

Priporočene objave

Billy, nivo komunikacije na tem forumu pogosto ne zaide predaleč in imam prej kot ne občutek, da gre za zdravo zajebancijo.

Dolgo sem spremljal (ukinjeni) forum SDS-a, redno pa pregledujem NSi-jev. Če tam samo malo podvomiš o katerikoli potezi največjega sina Slovenije, velikega JJ, če vsaj malo nakažeš, da bi bila politika RKC lahko malo bližje vrednotam 21. stoletja ipd....si:

1.- Titost in s tem pristaš največjega zločinca

2.- potomec izvrševalcev povojnih pobojev

3.- l.91 si bil seveda v tujini al pa na "drugi" strani

4.- potencialni primer za odvzem državljanstva..

Torej. Ali si naš, ali pa si gnoj. Srednje opcije ni. Na tem forumu, se mi zdi, pa se lahko postaviš nekam na sredino...

1.zna biti

2. nikakor...delo ni bilo opravljeno do konca ... pa še vse roke so zamudili..

3. tujina ???? a kaj ne vem ali je trzin tuje ozemlje in ne slovensko ????

4. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tam samo malo podvomiš o katerikoli potezi največjega sina Slovenije, velikega JJ, če vsaj malo nakažeš, da bi bila politika RKC lahko malo bližje vrednotam 21. stoletja ipd...

Torej. Ali si naš, ali pa si gnoj. Srednje opcije ni. Na tem forumu, se mi zdi, pa se lahko postaviš nekam na sredino...

Ne vem, kaj bi pa lahko drugega pričakoval, če rineš med predatorje? Misliš, da bi bilo na anti-cerkvenem ali Komunističnem forumu kaj drugače (kontra seveda)?

Glede tega foruma, opažam, da je vseeno velika večina na t.i. "levi" strani. Redki "desničarji", ki uletavajo, pa načeloma ne spustijo omembe vrednega prdca. Če ga že, je večinoma "copy-paste" iz uradnih desničarskih strani.

P.S.

G. Ice je sevede izjema.:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina sredina na kateri sm jest in ostalih 2 miljona Slovencev,je tista med Balkanom in Evropo-zdej se je pa treba odločt kam in s kom čmo jit!!

a potrebuješ eno dozo samozavesti !? :grim ali bi rad pokazal znanje iz zemljepisa !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja večina je levih.. saj gre lažje u levi ovink kt u desnga ... js sm pa itak k en leu :lol1:

zelo odvisno, odkar imam poškodovano levo koleno, grem lažje v desnega s kolenom na asfalt :whistle:

vidiš včasih kaka poškodba spremeni zadeve, meni jih enih par na desni zgleda kot da so doživeli kako poškodbo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina sredina na kateri sm jest in ostalih 2 miljona Slovencev,je tista med Balkanom in Evropo-zdej se je pa treba odločt kam in s kom čmo jit!!

Gremo na Balkan. Tam so fajn ljudje, pa še čevape majo, za razliko od kurčevih Švedov, ki samo slanike in podobno pizdarijo žerejo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš včasih kaka poškodba spremeni zadeve

Res je! Pred leti me je ena, medtem ko sem ležal na kavču in užival v stvari, ful fejst ugriznila v "ponos". Od takrat se na kavču ne znam več sprostit, pa da me jebeš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo odvisno, odkar imam poškodovano levo koleno, grem lažje v desnega s kolenom na asfalt :whistle:

pomoje, eni hočjo v levem ovinku z desno brust po tleh :?

Res je! Pred leti me je ena, medtem ko sem ležal na kavču in užival v stvari, ful fejst ugriznila v "ponos". Od takrat se na kavču ne znam več sprostit, pa da me jebeš...

u leu al desn jajc :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. nikakor...delo ni bilo opravljeno do konca ... pa še vse roke so zamudili..

Sori, ampak ti si pa res en kreten, če zagovarjaš kakršnekoli poboje.

G. Ice je sevede izjema.:)

On pa za moje pojme res ni desničar. V bistvu je en tak žlahten levičar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On pa za moje pojme res ni desničar. V bistvu je en tak žlahten levičar ...

Ne vem če je desničar al levičar in konc koncev me en kurc briga. Vem samo, da je špeglar in špeglare sovražim v dno duše!!! :angry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je desničar al levičar in konc koncev me en kurc briga. Vem samo, da je špeglar in špeglare sovražim v dno duše!!! :angry:

:P

kaj pa če ne nosm špegle :? ... ćoro sem pa vseen... me tud sovražiš v dno tvoje velikonočno zajčkaste dušice :unsure:

ampak preden sem kresu komunizem, ćoro bil še nism :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je desničar al levičar in konc koncev me en kurc briga. Vem samo, da je špeglar in špeglare sovražim v dno duše!!! :angry:

:P

njaha............ker si (s)lep ko krt. :evilgrin::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak ti si pa res en kreten, če zagovarjaš kakršnekoli poboje.

:doze: :yawn: kaj se nobenemu ne da več s tabo prerekat ? pa jaz vsaj vem da sem kreten in se ne sekiram, ti pa ne veš kaj je narobe s tabo ...

a da zagovarjam povojne poboje ??? poboje ne, poračun z izdajalci pa zmagovalec naredi zmeraj.... in to se repenčiš prav ti ,ki v oni drugi temi zagovarja kriminalna dejanja(korupcijo) v prav isti policiji ,ki raziskuje povojne poboje....

saj je vse v redu in prav...da serješ po drugih..samo po sebi pa...

tako kot sem ti že nekajkrat rekel... če ti je neizmerno dolgčas in ne veš kam s tvojo inteligenco, jo pusti doma in pridi dat za pir...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, pač pa je Eva Irgl spet v akciji (žal ne tisti, ki si jo mnogi želijo) ...

Jebat ga. :unsure: Če bi že mogu zberat, bi še useen raj igrou na Janšovo :rolleyes: Irglco kot pa na Peterletove orglce. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ninje so zopet na ulicah ?! :ninja:

Če sem prav razumel Janšo, to ne bojo ninje ampak namerava on s svojimi jurišniki uprizoriti slovensko varianto balvan revolucije. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav razumel Janšo, to ne bojo ninje ampak namerava on s svojimi jurišniki uprizoriti slovensko varianto balvan revolucije. :yea1:

noč ostrih nožev ??? ali nekaj takega ?? nasilnež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!