Skoči na vsebino

Pred in po kresu komunizma


Kramp

Priporočene objave

prejšnji je bil namenjen oks-u.

arriba...kdo pa bi ti rad da bi upravljal potem z raketami? civilna zaščita? rdeči križ? mogoče ljubljanska nadškofija? mogoče ti? mah sej je brez veze, sej ne rabimo raket ane? nič ne rabimo. vojsko ukinit, vse prodat. okrepit policijo z 5000 novimi policisti in policistkami. Ne sodelovat nikjer kjer je vroče in letijo kugle. Če bi bli ogroženi bi pa namesto nas borili recimo...Italijani trance_16_dozingoff.gif aja...sej ni možnosti, da bomo sploh kdaj še ogroženi...

je pa res, da zaradi kritične ekonomske situacije gre taka organizacija kot je vojska marsikateremu v nos...ma to gre samo takim, ki vidijo sao sami sebe in nič drugega. zaradi malverzacij, ki jih furajo nekateri neodgovorni ljudje na položajih še nitreba pljuvat po celotni SV.

tudi če je "filozofsko" gledano vojska res anahronizem in fosil časa...JE NA SVETU ŠE VEDNO GROBO DEJSTVO in zaenkrat roza slončki še ne letajo čez tratice. in dokler je tako, je potrebno zagotovit, da jo imamo tudi mi.

če malo napihnem...fajn je vedet, da so ljudje, ki bodo takoj ko se bo pojavila grožnja bili pripravljeni ostale branit pred razdejanjem. recimo , da postavljajo interes skupnosti pred svoj lasten. že samo z prisotnostjo v taki organizaciji...za razliko od politikantov whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma nisem proti vojski, ampak takšno kot imamo je sama sebi namen. Države ne more ubraniti pred nikomer, zato da lezejo američanom v rit pa je škoda denarja.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji je bil namenjen oks-u.

arriba...kdo pa bi ti rad da bi upravljal potem z raketami? civilna zaščita? rdeči križ? mogoče ljubljanska nadškofija? mogoče ti? mah sej je brez veze, sej ne rabimo raket ane? nič ne rabimo. vojsko ukinit, vse prodat. okrepit policijo z 5000 novimi policisti in policistkami. Ne sodelovat nikjer kjer je vroče in letijo kugle. Če bi bli ogroženi bi pa namesto nas borili recimo...Italijani trance_16_dozingoff.gif aja...sej ni možnosti, da bomo sploh kdaj še ogroženi...

je pa res, da zaradi kritične ekonomske situacije gre taka organizacija kot je vojska marsikateremu v nos...ma to gre samo takim, ki vidijo sao sami sebe in nič drugega. zaradi malverzacij, ki jih furajo nekateri neodgovorni ljudje na položajih še nitreba pljuvat po celotni SV.

tudi če je "filozofsko" gledano vojska res anahronizem in fosil časa...JE NA SVETU ŠE VEDNO GROBO DEJSTVO in zaenkrat roza slončki še ne letajo čez tratice. in dokler je tako, je potrebno zagotovit, da jo imamo tudi mi.

če malo napihnem...fajn je vedet, da so ljudje, ki bodo takoj ko se bo pojavila grožnja bili pripravljeni ostale branit pred razdejanjem. recimo , da postavljajo interes skupnosti pred svoj lasten. že samo z prisotnostjo v taki organizaciji...za razliko od politikantov whistle.gif

Gorazd.... vsekakor vojska. Ampak takšna vojska ki bi bila doma in bi branila lasten narod ne pa kolaborirala z okupacijskimi silami. In na vsak način bi bile rakete bolj učinkovita in predvsem cenejša žaščita od sedanje.

Sicer pa vidim da je tvoje razmišljanje na nivoju vsaj podčastnika, če ne že kake večje živine naše junaške vojske zato se bom odrekel nadalnji diskusiji s tabo. Takemu nekaj dopovedat je očitna izguba časa.....:rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr Batišt?

pr Rot?

al kar za ograjo...hehe

al ste naredil manever 5 km proti severu in dejstvovali po kelnarcah v Gadafiju???

nimam pojma kje sm bil... :grrr :hmm: pršli , postrelal pa šli... naprej pit ...:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vmes so bili še avgustovci (ko so končali fakse), vsaj pri nas.

kakšni avgustovci ???? mč ni bilo... mi ki smo mel srp pa macolo na kapi smo bili gušterji do decembra... :headbang::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zaenkrat roza slončki še ne letajo čez tratice. in dokler je tako, je potrebno zagotovit, da jo imamo tudi mi.

seveda ni roza slončkov !! kdaj pa si še videl roza slončke letet ? sam po moje so bile pliskavice.. :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni avgustovci ???? mč ni bilo... mi ki smo mel srp pa macolo na kapi smo bili gušterji do decembra... :headbang::whistle:

...majska klasa, ki so ji zaradi dokončanja faksa odložili odhod v vojsko za tri mesece... Med drugim Zoki ''piton'', zmrzljivi Domagoj,... Pa saj niso važna imena, je v temi o JNA vse napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če je "filozofsko" gledano vojska res anahronizem in fosil časa...JE NA SVETU ŠE VEDNO GROBO DEJSTVO in zaenkrat roza slončki še ne letajo čez tratice. in dokler je tako, je potrebno zagotovit, da jo imamo tudi mi.

;)

196541303_1bf6e73831.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...majska klasa, ki so ji zaradi dokončanja faksa odložili odhod v vojsko za tri mesece... Med drugim Zoki ''piton'', zmrzljivi Domagoj,... Pa saj niso važna imena, je v temi o JNA vse napisano.

Kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje?

..kaj pa vem. Nekaj kot ''dogodki iz JNA, TO,...'' Zelo zanimiva tema. Precej sočne prigode, da se ti ob branju skoraj stoži po tistem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaj pa vem. Nekaj kot ''dogodki iz JNA, TO,...'' Zelo zanimiva tema. Precej sočne prigode, da se ti ob branju skoraj stoži po tistem letu.

He he he Broj1 je zelo doživeto pisal o tem... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja -to. Sploh pripetljaji s cigicami so bili tako živo opisani, da sem kar vonjal sočno pi...pi...pisane so rožice. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi....ti spomini so sveti :naughty: Veš to so zadeve katere deliš s kameradi... :grim

ti kar. vesel zate, da ti je vsaj nekaj "sveto". (pa da nisi bil preveckrat v kaksni farovsni na kolinah ali podobno - ko ze omenjas "sveto" ?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar. vesel zate, da ti je vsaj nekaj "sveto". (pa da nisi bil preveckrat v kaksni farovsni na kolinah ali podobno - ko ze omenjas "sveto" ?!)

Ne potvarjaj zadev glede tega kaj je komu "sveto". Lepo, da si vesel zamerolleyes.gif .....in koline imajo zvezo s komunizmom v čem?? Izgleda, da si sam sebi dovolj (beri:očitno se sam s sabo dobro razumeš).....naj tako tudi ostaneyawn.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djmo se držat teme.. js sm kresu .. pred in po komunizmu... a kj ni jasn :?

No, sej če pomislim, sem jest tud.

In je blo takrat boljše in slajše. :blush: Oj sladki spomini ....

Hmmm, sam zakaj pa smo kresali??? :hmm:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej če pomislim, sem jest tud.

In je blo takrat boljše in slajše. :blush: Oj sladki spomini ....

Hmmm, sam zakaj pa smo kresali??? :hmm:

pomoje so boljši poper prodajali... ta današnji nič več ne prime, krneki :glare:

Ja ! kako ti je to ratalo ? :grim

se ne spomnem več :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje so boljši poper prodajali... ta današnji nič več ne prime, krneki glare.gif

se ne spomnem več trance_21_laughing1.gif

Evo mausek en Bilobil....se že kaj svetlika??trance_25_naughty.giftrance_21_laughing1.gif BTW glede pepra....čilija se probaj nažret, pa da ti vidiš....boš ukal, ko Long don Silver.....trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, sam zakaj pa smo kresali??? :hmm:

Ker je bila to pravica in dolžnost slehernega zavednega (o)mladinca v procesu izgradnje domovine B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bila to pravica in dolžnost slehernega zavednega (o)mladinca v procesu izgradnje domovine B)

Jaz sem to jemal kot dolžnost....vsako leto na morju v Novem Vinodolskem... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ewo, pa sem u rit.

Sem goflo stegnil in sedaj Anja še meni minuse tala. :cry::cry:

Druge lohka rešim, jest mam pa miiiiinuuuuuuuuuusss.... :cry::cry:

Grunf, skrajn cajt je, de jo kresneš. Zato de ne bomo :topic: , seveda. :grim

Popravljeno . Popravil Kramp
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!