Skoči na vsebino

Porsche 911 Turbo


sesir

Priporočene objave

ZAENKRAT SMO ŠE V SLO, ZATO PIŠITE V SLOVENŠČINI mad.gif

aja mimogrede ti pa izklopi caps lock( ker to pomeni kričanje)

no da ti na hitro prevedem

Pač leta 2005 je patrik simon postavil rekord dirkališča z poršo 996 GT2 Turbo z dirkaško tehniko, ki ima vseeno cestno dovoljenje( posebne pirelli gume, in nastavljivo podvozje) apak ta rekord se je do sedaj leta 2009

parkrat spremeniltrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je,da so vsi avti precenjeni!

Obstajajo pa seveda za manjši denar hitrejši avti!

Še na pisti kaj šele na cesti.

Nissan gtr,Donkervoort D8 RS,ki ima kolk že čas na?

In seveda,da slučajno ne pozabimo na Ultimo gtr,ki popapa za zajtrk 911 turbo in vse druge enkrat in več dražje jajce za zadovoljevanje svojega in tujega ega!!!Kdor kupi avto samo zaradi zmogljivosti tle nima kaj razmišljat!Obstaja samo Ultima GTR,ker je le nekaj razredov višje po zmogljivostih po ceni pa neki razredov nižje!Sploh pa so to časi na pisti,ki s tem kako se avti peljejo po SLO "kolovozih" dan in noč!

@terminator zakaj si se pričel,kot si sam poimenoval kregat z rvt naj pripelje avto in bo hitrejši,če pa je sam napisal,da ima porsche?Denar nam pa tud ne na drevju raste,da bi imeli lahko vsi avte v tako zelo visokem razredu!Tud Ultima je bila v LJ,bi te rad vidu!

Dejstvo je,da so hitrejši avti za manj denarja!Je pa res,da z manj karizme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je,da so vsi avti precenjeni!

Obstajajo pa seveda za manjši denar hitrejši avti!

Še na pisti kaj šele na cesti.

Nissan gtr,Donkervoort D8 RS,ki ima kolk že čas na?

In seveda,da slučajno ne pozabimo na Ultimo gtr,ki popapa za zajtrk 911 turbo in vse druge enkrat in več dražje jajce za zadovoljevanje svojega in tujega ega!!!Kdor kupi avto samo zaradi zmogljivosti tle nima kaj razmišljat!Obstaja samo Ultima GTR,ker je le nekaj razredov višje po zmogljivostih po ceni pa neki razredov nižje!Sploh pa so to časi na pisti,ki s tem kako se avti peljejo po SLO "kolovozih" dan in noč!

@terminator zakaj si se pričel,kot si sam poimenoval kregat z rvt naj pripelje avto in bo hitrejši,če pa je sam napisal,da ima porsche?Denar nam pa tud ne na drevju raste,da bi imeli lahko vsi avte v tako zelo visokem razredu!Tud Ultima je bila v LJ,bi te rad vidu!

Dejstvo je,da so hitrejši avti za manj denarja!Je pa res,da z manj karizme.

v bistvu je z tabo nesmiselno razpravljat o porscheju ker ga si najblizje z plakata videltrance_33_sleep.gif

kaj šele da si se z njim peljal.

no pa odrasti že enkrat.

aja želiš vožnjo z turbačem, piši na pm

da ne bova tu smetila teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16508-125849133497_thumb.jpgopažam da imamo vedno bolj zanimive razpraveheadbang.gif

kakorkomu pač paše al je to nissan al pa honda bmk..... ker na koncu tak vsesplošno kreganje

drugace pa meni tech art predelava rulls

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hilton kaj te boli?

Šofer ultime spije kavico in cigaret skadi,dokler pride 996turbo do cilja.V desetih krogih za cel krog.Stane pa manj kot pol turbača!Govora je samo o sposobnostih avta!

Kaj je narobe men je porsche kul in bi ga imel je pa dejstvo,da je za po cesti vozit veliko kater avto velik boljši,bolj udoben,cenejši!

Sem se vozil z 928 strosek,ko si ti res na plakatih gledal te avte :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hilton kaj te boli?

Šofer ultime spije kavico in cigaret skadi,dokler pride 996turbo do cilja.V desetih krogih za cel krog.Stane pa manj kot pol turbača!Govora je samo o sposobnostih avta!

Kaj je narobe men je porsche kul in bi ga imel je pa dejstvo,da je za po cesti vozit veliko kater avto velik boljši,bolj udoben,cenejši!

Sem se vozil z 928 strosek,ko si ti res na plakatih gledal te avte evilgrin.gif

worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precenjen avto ali podcenjen glede na - sposobnosti.

Mnenja o avtu dobrodošla...

Uvod tukaj: Kreganje...

Glede na to, da sem jaz tisti, ki je Porše 'obtožil' precenjenosti - mišljeno je bilo seveda po ceni.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAENKRAT SMO ŠE V SLO, ZATO PIŠITE V SLOVENŠČINI mad.gif

ODŠAUFLAJ?BO OK?evilgrin.gif

aja mimogrede ti pa izklopi caps lock( ker to pomeni kričanje)

no da ti na hitro prevedem

Pač leta 2005 je patrik simon postavil rekord dirkališča z poršo 996 GT2 Turbo z dirkaško tehniko, ki ima vseeno cestno dovoljenje( posebne pirelli gume, in nastavljivo podvozje) apak ta rekord se je do sedaj leta 2009

parkrat spremeniltrance_33_sleep.gif

Koji klinac mu prevajaš hilton??rolleyes.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem jaz tisti, ki je Porše 'obtožil' precenjenosti - mišljeno je bilo seveda po ceni.

D.

No pa se lotimo še te postavke.

Po čemu Danči ti to sklepaš? Ker lahko pridobiš mehanske dele, iz katerih je Porše narejen ceneje na Kitajskem? To, da je avto precenjen po ceni lahko trdiš tudi za Ferrarije, Lambote, in za en kup eksotike z Bugatijem na čelu. Cene teh avtomobilov so pač takšne kot so. Jaz ga ceneje ne znam izdelati - ti? Če znaš ali mi jih lahko prosim izdelaš 50. Kupim takoj.

Vendar, da ne bom izpadel nerealen ti dam glede tvoje izjave do določene mere prav. Kar se tiče zmogljivosti (je Porše še vedno tam kjer je bil, odličen in z vsako serijo vedno boljši). Kar se tiče pa same izdelave in delov, pa žal temu ni več tako. :angry: Včasih je bilo brez pardona tako, da si za njegovo višjo ceno res dobil kvaliteto (nazadnje pri mojem 944 turbaku). Primer; pred meseci mi je na 911-tki začela nagajati avtomatska šipa. Seveda je bilo potrebno zamenjati celo ključavnico ki vsebuje elektronski modul. Ko pa sem pregledal staro ključavnico na njej piše; made in France. :angry: Pri mojem 1992 letniku 944 turbo ni bilo elektronike brez, da bi na njej pisalo; BOSCH made in Germany in je še vedno vsa delala brezhibno 16 let kasneje.

Moje "emocionalno" mnenje glede precenjenost pri mojem Poršeju pa gre nekako takole; ja je drag kot pes v štartu (polna cena z dodatnimi opcijami novega je bila 186 tisoč evrov – toliko nisem dal zanj – hvala bogu), vzdrževanje je drago kot pes, vendar, in to velik VENDAR, ko turbaka prtegneš in ko te "zalima" v zic, da ti odvzame dih, ko zabremzaš pred ovinkom in ti oči pričnejo zapuščati jamice, ko zaviješ v ovinek in ti skoraj zlomi vrat, ko dirkaš z motoristom na jurju, ki s kolenom drsa po tleh pa vseeno izginja v tvojem retrovizorju, pozabiš na vse to in si rečeš »fuck« precenjenost, to je to, boljše kot orgazem pri seksu! In zato cene za takšne avtomobile ne moreš določati na enak način kot ceno paradajza po različnih supermarketih. In enako gre za Ducatija pa čeprav je Japonec cenejši in hitrejši. Vendar bo lastnik Ducatija kupil Duka za to, ker se mu na Duku nekaj zgodi kar se mu na Japoncu ne, je to precenjenost te vprašam? Zame ne. Osebno sem samo hvaležen Dr. Ferdinandu, da je izdelal produkt, ki je meni očaral dušo in srce, in to zdaleč ni majhna stvar.

In cena? Komu mar, živiš samo enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se lotimo še te postavke.

Po čemu Danči ti to sklepaš?

To je čisto moje, subjektivno mnenje. In me prav nič ne moti, če se ne strinjaš.

Ker lahko pridobiš mehanske dele, iz katerih je Porše narejen ceneje na Kitajskem? To, da je avto precenjen po ceni lahko trdiš tudi za Ferrarije, Lambote, in za en kup eksotike z Bugatijem na čelu. Cene teh avtomobilov so pač takšne kot so. Jaz ga ceneje ne znam izdelati - ti? Če znaš ali mi jih lahko prosim izdelaš 50. Kupim takoj.

Moje mnenje je, da so vsi avti precenjeni. Pa motorji tudi.

Ti, ki si jih naštel, so pa ekstremno precenjeni. Porš tudi.

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje "emocionalno" mnenje glede precenjenost pri mojem Poršeju pa gre nekako takole; ja je drag kot pes v štartu (polna cena z dodatnimi opcijami novega je bila 186 tisoč evrov – toliko nisem dal zanj – hvala bogu), vzdrževanje je drago kot pes, vendar, in to velik VENDAR, ko turbaka prtegneš in ko te "zalima" v zic, da ti odvzame dih, ko zabremzaš pred ovinkom in ti oči pričnejo zapuščati jamice, ko zaviješ v ovinek in ti skoraj zlomi vrat, ko dirkaš z motoristom na jurju, ki s kolenom drsa po tleh pa vseeno izginja v tvojem retrovizorju, pozabiš na vse to in si rečeš »fuck« precenjenost, to je to, boljše kot orgazem pri seksu!

In cena? Komu mar, živiš samo enkrat!

:OK::OK::OK: Vse pet!Vendar te lahko za 3krat manj denarja lima glih tako ali še bolj!

In ne razumem zakaj tega določeni lastniki tega lepotca nočete priznati :?

Ok!Razumem lahko si ga privoščiš in prav je,da si ga kupiš,če ti toliko pomeni.Tud sam bi dal raje več in imel "počasnejši" avto,če bi pač bil pripadnik eni znamki ali pa bi mi bil tako zelo všeč ta model.In pol seveda sam gas pa dolge luči!Vendar ne potem trditi,da ni precenjeno in,da je najboljše itd...ker pač enostavno ni!Je pa seveda več kot dovolj zmogljiv-tle ni nobene debate!

In enako gre za Ducatija pa čeprav je Japonec cenejši in hitrejši. Vendar bo lastnik Ducatija kupil Duka za to, ker se mu na Duku nekaj zgodi kar se mu na Japoncu ne, je to precenjenost te vprašam? Zame ne.

Smo začeli priznavati tako precenjenost,kot NE superiornost :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem jaz tisti, ki je Porše 'obtožil' precenjenosti - mišljeno je bilo seveda po ceni.

D.

hvala danci1973, de si to razjasnil, ker sm mislil da samo jaz narobe razumem, in debatiram na napačni predpostavki.

kako resna športiva je Porsche so pokazali eni drugi angleži

http://www.youtube.com/watch?v=w7g8iwyYQdA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1CxgMNAT55g&NR=1

pač pojedu je 500 konjsko m6. . za zajtrk.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen Fiata 500, ki je vreden vsakega centa!!! cool.gif

in na fiata 500 čakas 6 mesecev, torej enkrat dlje kot na turbakaworship.gif aja pa se brez tekočine za stekla ti ga prodajo whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa se še jaz malo vmešam v tole temo. Prvo kot prvo, poršeja nisem nikoli imel sem se pa kar veliko prevozil z 996 non turbo (kot sopotnik seveda). Dejstvo je da je porsche eden najboljših in najkvalitetnejših športnih avtomobilov na svetu. Sessir, kako sem se nasmejal tvojim izjavam, se mi zdi da malo preveč igraš playstation/xbox in gledaš revije in plakate, pa še omenil si 928 :headbang: lol. Omenjal si neke ultima gtr avte in podobno. To so avti ki so samo za na pisto z ogromnimi stroški delovanja na km. V igrici ali na papirju verjamem da je zelo dober, vendar v real life redko kdo, sploh v sloveniji ima avto za 100k€+ samo za na pisto. V sloveniji od športnih avtomobilov vidiš največ poršejev na cesti, in ne v garaži kjer počivajo slovenski ferariji in ostali športniki. Porsche je edini športen avto, ki ga lahko uporabljaš za vsak dan in z njim delaš kilometre skoraj kot z cliotom, z minimalnimi stroški (za športen avto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK::OK: Vse pet!Vendar te lahko za 3krat manj denarja lima glih tako ali še bolj!

Kateri stock avto pa lima bolj kot porsche stane 3x manj in se lahko z njim voziš v službo (tudi pozimi morda)?

Porsche je sigurno najmanj precenjen od vseh športnikov

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pač malce se je treba samo po sosednjih večjih evropskih mestih uzret, pa vidis poršo tudi pozimi.

no vsaj nas direktor se vozi z njimtrance_33_sleep.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pač malce se je treba samo po sosednjih večjih evropskih mestih uzret, pa vidis poršo tudi pozimi.

no vsaj nas direktor se vozi z njimtrance_33_sleep.gif

Vaš direktor je pa taki carworship.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pač malce se je treba samo po sosednjih večjih evropskih mestih uzret, pa vidis poršo tudi pozimi.

no vsaj nas direktor se vozi z njimtrance_33_sleep.gif

Ravno to želim povedati. Da recimo poršeja vidiš tudi pozimi, ferarije in ostalo še poleti redko kdaj vidiš. Le zakaj? Najbrž nima veze to da ima ferrari servis na 10,000km in stane toliko kot pri porscheju 3xservis, in da ferari dela brez problem ćez sto tisoč km?? In za sessirja je precenjen avto tisti ki je najbolj funkcionalen in se lahko z njim voziš kadar hočeš, ima malo stroškov in nemško kvaliteto? Ne, sessir bi kupil ultimo gtr :headbang::headbang: . Pojdi si v bigbang še po kakšno igrico in pokomentiraj :naughty:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!