Skoči na vsebino

Porsche 911 Turbo


sesir

Priporočene objave

hvala danci1973, de si to razjasnil, ker sm mislil da samo jaz narobe razumem, in debatiram na napačni predpostavki.

kako resna športiva je Porsche so pokazali eni drugi angleži

http://www.youtube.com/watch?v=w7g8iwyYQdA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1CxgMNAT55g&NR=1

pač pojedu je 500 konjsko m6. . za zajtrk.

In Astona, in to ne turbač ampak CARRERA 4S! Mislim, da to potrjuje moje argumente kar se tiče mašine na napačni strani zadnje osovine. :whistle:

Ampak ČAKAJ MALO, ne sigurno TEMU NE BO TAKO, in se bo našel nekdo (ala RVT ali Cartman), ki bo zopet trdil nasprotno, ker seveda vozi bolje kot STIG. :zzz:

BTW Clarkson je postavil 911 Turbo na drugo mesto pred Jaguarjem v njegovih top 100 avtomobilov vseh časov. (Pa 911-k, sploh ne mara).

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri stock avto pa lima bolj kot porsche stane 3x manj in se lahko z njim voziš v službo (tudi pozimi morda)?

Porsche je sigurno najmanj precenjen od vseh športnikov

Vsi EVO-ti in STi-ji, pa če gremo še malce v zgodovino, še Lancie HF Integrale, ... Evo, to so prave mrcine, ne pa 'neki' porš. :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to želim povedati. Da recimo poršeja vidiš tudi pozimi, ferarije in ostalo še poleti redko kdaj vidiš. Le zakaj? Najbrž nima veze to da ima ferrari servis na 10,000km in stane toliko kot pri porscheju 3xservis, in da ferari dela brez problem ćez sto tisoč km?? In za sessirja je precenjen avto tisti ki je najbolj funkcionalen in se lahko z njim voziš kadar hočeš, ima malo stroškov in nemško kvaliteto? Ne, sessir bi kupil ultimo gtr :headbang::headbang: . Pojdi si v bigbang še po kakšno igrico in pokomentiraj :naughty:

Kateri stock avto pa lima bolj kot porsche stane 3x manj in se lahko z njim voziš v službo (tudi pozimi morda)?

Porsche je sigurno najmanj precenjen od vseh športnikov

Porsche pač vidiš pozimi,ker ga očitno lastniki sami ne cenijo kot ferrari!

Daj ne sanjaj o ceni servisa za Ferrari,ker očitno pojma nimaš!Pa tud za Porscheja ne!Bom ob priliki vprašal za F430 in M& kolk pride servis na pač,koliko ga je nazadnje delal.Pa bomo videli!

Tud Porsche ne dela kar tako čez 100.000km,ker,če slediš mobile.de so pogosto gor v okvari!Cene popravila motorja pa "bolane".Že za boxster so visoke cene!Tolk o nemški kvaliteti.Nissan skyline se sigurno veliko manj kvari kot porsche!Pa še vsi deli so cenej!

Daj ne sanjaj,da je porsche tako zelo funkcionalen,ker enostavno ni!Je @RVT temi grobnik dobro napisal-upam,da bodo modelatorji vse skupi prestavili sem!

Funkcionalen je kvečjemu RS4,M5...in teh je pozimi na cesti res dost!Gredo pa več kot dost!

V kateri igrici pa je Ultima?Ne igram igric vendar glede na malo reklamo za ta avto mi je kar čudno,da bi bil kje!

V Nemčiji sem že dvakrat na avtocesti srečal Ultimo.Enkrat rumeno in enkrat zeleno.Sploh do takrat nisem vedel,da ta avto obstaja!Glede nato,da ima Ameriški motor pa nekak dvomim,da bi bilo vzdrževanje lahko dražje kot za porsche!

Jz nisem rekel,da bi kupil Ultimo ali,da je boljši in bolj kvaliteten avto.

Sami so-ste obrnili na zmogljivosti in ceno.In dejstvo je,da je Ultima,donkervorth in nissan GT-R zmogljivejši avto od porsche turbo za veliko manj denarja!

Si že slišal za NISSAN GT-R!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo tkole so šle pa generacije Turbača :)

pizda so hudi. meni najlepša porša je 1995 letnik. dvomim de bo kdaj tako fajn de bi si ga lahko kupu, al ipaq, never say never. ti maš tud zračno hlajenga, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi EVO-ti in STi-ji, pa če gremo še malce v zgodovino, še Lancie HF Integrale, ... Evo, to so prave mrcine, ne pa 'neki' porš. :naughty:

D.

Danči nehaj kurit! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porsche pač vidiš pozimi,ker ga očitno lastniki sami ne cenijo kot ferrari!

Bullshit! Ferrariji so garažne kraljice. Poršeji so avtomobili za vozit.

Daj ne sanjaj o ceni servisa za Ferrari,ker očitno pojma nimaš!Pa tud za Porscheja ne!Bom ob priliki vprašal za F430 in M& kolk pride servis na pač,koliko ga je nazadnje delal.Pa bomo videli!

Ima čisto prav nič ne sanja. Ti kar preveri pa še vprašaj kaj pomeni veliki servis na Ferrariju! ;)

Tud Porsche ne dela kar tako čez 100.000km,ker,če slediš mobile.de so pogosto gor v okvari!Cene popravila motorja pa "bolane".Že za boxster so visoke cene!Tolk o nemški kvaliteti.

Porsche 996/997 turbo ima suhi karter in blok iz GT1 LeMans Poršeja. Bulletproof! Poglej si na Porše forum USA kjer je ima rekorder 360,000km s čipom na originalni mašini.

Daj ne sanjaj,da je porsche tako zelo funkcionalen,ker enostavno ni!Je @RVT temi grobnik dobro napisal-upam,da bodo modelatorji vse skupi prestavili sem! Funkcionalen je kvečjemu RS4,M5...in teh je pozimi na cesti res dost!Gredo pa več kot dost!

Saj sem jaz polinkal. Nikol ni dost :whistle:

V kateri igrici pa je Ultima?Ne igram igric vendar glede na malo reklamo za ta avto mi je kar čudno,da bi bil kje! V Nemčiji sem že dvakrat na avtocesti srečal Ultimo.Enkrat rumeno in enkrat zeleno.Sploh do takrat nisem vedel,da ta avto obstaja!Glede nato,da ima Ameriški motor pa nekak dvomim,da bi bilo vzdrževanje lahko dražje kot za porsche! Jz nisem rekel,da bi kupil Ultimo ali,da je boljši in bolj kvaliteten avto. Sami so-ste obrnili na zmogljivosti in ceno.In dejstvo je,da je Ultima,donkervorth in nissan GT-R zmogljivejši avto od porsche turbo za veliko manj denarja!

Ja res ultima je "pocket rocket" za malo denarja. Ampak si poglej Clarksonov DVD - kjer pravi, da je avto pravi dirkalnik ampak nevozen po cesti. Hrup v kabini = 130dB. :music4:

Si že slišal za NISSAN GT-R! Nissan skyline se sigurno veliko manj kvari kot porsche!Pa še vsi deli so cenej!

Slišal, evo ti malo sigurno se manj kvari slik is speed 6 foruma: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem premaknu stvari iz teme grobnik, če sem kaj pozabil me obvestite na pm

Tanx, sem jest nekaj amatersko "ala bumerang poizkušal". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bullshit! Ferrariji so garažne kraljice. Poršeji so avtomobili za vozit.

Saj sem jaz polinkal. Nikol ni dost

Si že slišal za NISSAN GT-R! Nissan skyline se sigurno veliko manj kvari kot porsche!Pa še vsi deli so cenej!

Slišal, evo ti malo sigurno se manj kvari slik is speed 6 foruma

Mislim,da se Lojzek mal več vozi z Ferrarijem kot vi v Porschejih ali vsaj tolk.In,ker je med lastniki Ferrarijev res veliko več takšnih,ki se zelo malo vozijo ne mislit,da takšnih,ki se res velik vozijo ni.Sem videl tud Maranelota z 260.000km.

No in ker nikoli ni dost si lahko za ta denar kupiš Ultimo in npr RS4-z novo turbino.Pa še ti ostane.In imaš odličen avto za pisto in odličen dirkalnik za po cesti.Ker roko na srce je katerega koli od teh avtomobilov izstisnit njegov maksimum po cesti,če pustimo,da je PREPOVEDANO!

Je pa res,da bi se jz vseeno odločil za turbino,ker mi je pač všeč :P

Nisem pisal o GTR ampak skyline 34,ker ta je le nov oziroma,ga še niti ni bilo,ko si ti kupil svoj avto!Z GTR še nisem bral,kaj druga kot teste...

Ne vem kaj me morate napadat kaj je jajc,kaj bi jz kupil itd....

Kot sem že napisal men je Porsche lep in bi ga imel ne raje kot Ferrari ali Lambo je pa za njima!Pa čeprav Porsche ni boljši od katerega drugega avta na razpolago!

Kaj pa viper? :krneki: Mal predelan je zelo konkurenčen in velik cenej.V njem se imam pa res željo peljat,še raje pa ga sam :krneki:

Saj vem,da je slabši od turbine sam je pa cenovno ugoden :naughty: ga je kdo že peljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda so hudi. meni najlepša porša je 1995 letnik. dvomim de bo kdaj tako fajn de bi si ga lahko kupu, al ipaq, never say never. ti maš tud zračno hlajenga, ne?

Tut zračno hlajenega imam in mi je tut najbolj pri srcu k je tko nostalgičen :blush:

post-8975-125858519735_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut zračno hlajenega imam in mi je tut najbolj pri srcu k je tko nostalgičen :blush:

:OK: vodno hlajenje pri porschu je bljak ..to je bila pač samo zahteva trga in zmanjšanje izpustov . zvok ni pravi pa naj konstruirajo kakršnekoli auspuhe ...

sicer pa so zdaj itak dali v cayena dizel mašino...od vw...še v 911 naj jo dajo da se bodo lahko kešatorji vozili po levem pasu avtoceste 107 km / h... itak pa so postali ene navadne težke krave z ogromno konji , da z njimi popravljajo razmerje kg/kw.... špotrak ,ki ima več kot 1300 kg je samo še hud coupe....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... itak pa so postali ene navadne težke krave z ogromno konji , da z njimi popravljajo razmerje kg/kw.... špotrak ,ki ima več kot 1300 kg je samo še hud coupe....

"Vsi" Ferrariji,Lamborghiniji,Porscheji imajo 1500kg in več!

Pol je športak samo mclaren F1 1062kg in pa kak Lotus še pride v poštev :hmm:

@RVT lep pogled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki je Porša 911 vozil, tisti ne bo nikoli čez njega govoril, ker to je avto z DUŠO, avto ki je na daleč razpoznaven, njegova oblika ima še zmiraj značilno linijo avta ki je nastal pred 60 leti zato vsaka čast worship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki je Porša 911 vozil, tisti ne bo nikoli čez njega govoril, ker to je avto z DUŠO, avto ki je na daleč razpoznaven, njegova oblika ima še zmiraj značilno linijo avta ki je nastal pred 60 leti zato vsaka čast worship.gifworship.gifworship.gif

z DUŠO ? noup...to je avto s hladno tehniko - res da hudo in dobro in oh in sploh...samo duše pa nima..... nastal pa je 911 iz 356 , ki pa je itak sploščena verzija hrošča http://images.google...lla:sl:official http://images.google...lla:sl:official ... http://images.google...DN%26start%3D21

je pa čista resnica , da pri porschu za isti rezultat rabijo 100-120 konj manj kot pri ostalih firmah....ne vem kako, ampak to pa vsaka čast znajo izkoristit vsakega konja iz mašine na asfalt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_40_thumbup.gif vodno hlajenje pri porschu je bljak ..to je bila pač samo zahteva trga in zmanjšanje izpustov . zvok ni pravi pa naj konstruirajo kakršnekoli auspuhe ...

sicer pa so zdaj itak dali v cayena dizel mašino...od vw...še v 911 naj jo dajo da se bodo lahko kešatorji vozili po levem pasu avtoceste 107 km / h... itak pa so postali ene navadne težke krave z ogromno konji , da z njimi popravljajo razmerje kg/kw.... špotrak ,ki ima več kot 1300 kg je samo še hud coupe....

pa dobro otrok, s katerega planeta si tiheadbang.gif

in kdo ti je povedal pravljico da je bila sprememba iz zračo hlajenega na vodno (zahteva trga zaradi zmanšanja izpuhovworship.gif )

aja zakaj je motor od vw( ker je 75% lastik poršejatrance_33_sleep.gif )

drugače zakaj si pa izdelali dizla, ker ga je zahteval trg.

aja glede zvoka)( malo you tuba ti ne bi skodlo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut zračno hlajenega imam in mi je tut najbolj pri srcu k je tko nostalgičen :blush:

Nice one. ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z DUŠO ? noup...to je avto s hladno tehniko - res da hudo in dobro in oh in sploh...samo duše pa nima..... nastal pa je 911 iz 356 , ki pa je itak sploščena verzija hrošča http://images.google...lla:sl:official http://images.google...lla:sl:official ... http://images.google...DN%26start%3D21

je pa čista resnica , da pri porschu za isti rezultat rabijo 100-120 konj manj kot pri ostalih firmah....ne vem kako, ampak to pa vsaka čast znajo izkoristit vsakega konja iz mašine na asfalt..

ti šele najdeš čudne informacije. aja pojdi se pozanimat v kak oldtimer klub, da ne bos tukaj bedarij pisaltrance_33_sleep.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Porsche

aja kaj je bilo skupnega , da si dobil asociacijo da je iz keffera nastalo, so mogoče dokaj podobne sprednje luči...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro otrok, s katerega planeta si tiheadbang.gif

in kdo ti je povedal pravljico da je bila sprememba iz zračo hlajenega na vodno (zahteva trga zaradi zmanšanja izpuhovworship.gif )

aja zakaj je motor od vw( ker je 75% lastik poršejatrance_33_sleep.gif )

drugače zakaj si pa izdelali dizla, ker ga je zahteval trg.

aja glede zvoka)( malo you tuba ti ne bi skodlo)

koliko zračno hlajenih motorjev v avtomobilih pa poznaš,ki bi izpolnjevali EURO5 ?

ferdo pa je motor za 356 razvil iz hroščevega....in potem nadgrajeval...

dizel v porschu .... še na ferrarija počakamo.... pa lambota ki je tud iz vw koncerna... smrdljivci na pohodu... slap.gif

993 je pač zračno hlajena 911-ka ... zadnja...dej drugič mal poglej in preberi.... se pa sploh ne čudim da ti je zvok zračno hlajenega všeč,he,he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti šele najdeš čudne informacije. aja pojdi se pozanimat v kak oldtimer klub, da ne bos tukaj bedarij pisaltrance_33_sleep.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Porsche

aja kaj je bilo skupnega , da si dobil asociacijo da je iz keffera nastalo, so mogoče dokaj podobne sprednje luči...

prisilno zračno hlajena boxer mašina ,montirana za zadnjo osjo , 912-ka ,ki je predhodnik prave 911-ke ima 4-cil air cooled boxer motor , odprtina za tankanje spredaj na blatniku ... tudi luči..

ja ne vem no ... mal me asociacije dajejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro otrok, s katerega planeta si tiheadbang.gif

iz zračno hlajenega... dedek... starina.... trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki je Porša 911 vozil, tisti ne bo nikoli čez njega govoril, ker to je avto z DUŠO, avto ki je na daleč razpoznaven, njegova oblika ima še zmiraj značilno linijo avta ki je nastal pred 60 leti zato vsaka čast worship.gifworship.gifworship.gif

:kva1: izdajico! tega so ja svabi naredili! :fredy:

zate samo 101 in fico. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa čista resnica , da pri porschu za isti rezultat rabijo 100-120 konj manj kot pri ostalih firmah....ne vem kako, ampak to pa vsaka čast znajo izkoristit vsakega konja iz mašine na asfalt..

S tem pa ne vem,če bi se čisto strinjal :hmm:

Tle je v bistvu govora o pospeških in tle glih ni tko no.Ker moraš le primerjat s športnimi avti.In tle so EVO,VRX sti,M3,nsx,supra,ki so nekje tu z konji in pospeški.Zdaj je res odvisno od posameznega modela.A v končni fazi ni neke razlike.

Recimo bmw Z8,ki je imel leta 2002 80konjev več je popapal vse 911.Pa ima Z8 celo 300kg več!

Razen turbo,ki je imela 20več.

V bistvu so 911(non turbo) do te serije bile 5s plus avti do 100 in teh je kar nekaj v konkurenci.

Še zdaj novi 911 so okoli 5s do 100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!