Skoči na vsebino

270 PSOV


Priporočene objave

... a se ti potem ne zdi prav, da bi "pasjeljubci" plačevali 2000SIT/dan za to, da lahko njihovi psi serjejo po zelenicah in otroških igriščih, nadlegujejo mimoidoče, ... ?

...govoriš kot o licenci za početje pizdarij? Pol bi šele bil kaos... "Sj sm plaču in moj cucek lahk dela kar hoče..." in bil sosedov cucek sral Lojziju na negovano trato :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a se ti potem ne zdi prav, da bi "pasjeljubci" plačevali 2000SIT/dan za to, da lahko njihovi psi serjejo po zelenicah in otroških igriščih, nadlegujejo mimoidoče, ... ?

...govoriš kot o licenci za početje pizdarij? Pol bi šele bil kaos... "Sj sm plaču in moj cucek lahk dela kar hoče..." in bil sosedov cucek sral Lojziju na negovano trato :lol:

Pardon, Lojzi teh problemov nima, ima jih pa Easyrider :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, Lojzi teh problemov nima, ima jih pa Easyrider :wink: 8) :lol:

... yep ... to pa zato, ker živim v urbaniziranem primestnem naselju ... če bi živel na podeželju se sploh nebi sekiral ... tam psi itak prosto tekajo po mnogo večjih površinah, zato je tudi koncentracija "drekcev" na enoto površine mnogo manjša ... :wink: :wink: :wink: :twisted: 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliste,da bo neka taksa na pse res pomagala v eni ali drugi smeri? tisti,ki si psa zelijo (in ga spostujejo kot "osebo") ga bodo imeli; tistim,ki vidijo v psu samo "novoletno darilce" (ki se po uporabi odvrze) je pa taksna taksa vseeno.

spremeniti je treba odnos cloveka do zivali (ce ze) in/ali ga po potrebi (cloveka) krepko drapniti po zepu.kazni so namrec obcutno premajhne za take subjekte,ki na parkiriscu AC nazenejo zival iz avta in se odpeljejo,v upanju,da bo "problem" resen na hitrostni nacin. :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazni so namrec obcutno premajhne za take subjekte,ki na parkiriscu AC nazenejo zival iz avta in se odpeljejo,v upanju,da bo "problem" resen na hitrostni nacin.

ampak kako ti ljudje potem lahko mirno spijo mi pa ni jasno. če naše mačke en dan ni na spregled, ker se pač goni, je v hiši cela štala, vsi iščemo, se deremo, pa ne mislit, da smo to mlada družina, kje pa povprečje je preko trideset, v glavnem ko pri norcih. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjan, moje mačke če eno uro ni je že cela panika, ampak vsi na žalost niso takšni. Ravno sedaj so zopet mlade mucke in kaj dela folk?!? Kar groza me je napisat. Strpajo mlade mucke v avto in jih na sredi obvoznice vržejo skozi okno. Ravno včeraj sta bile na križišču poveženi dve čisto mikeni mucki. GROZA! Pa da vidim tipa, ki je to naredil ga zvežem in ga vržem skozi okno na avtocesti. In tudi če bi takega tipa prijavil kaj bi naredil, nič, ker naš pravni sistem sploh nima zakona proti takim prekrškom. Po mojem bi moral plačat kakih 5.000 SIT in bi bila zadeva rešena.

In še ena hujša. Sama sem imela lani 7 mladih muck in vse sem oddala in za vse vem kje so in kako jim gre (dveh od njih je žal povozil avto). Ko sem dala oglas, da oddajamo mlade mucke se je pojavil en tip, ful čuden, da bi imel eno. Malo sem se pozanima okrog kaj je to zaen čudak in mi povejo, da zmeri gre po mlade mucke in jih potem uporablja za razne eksperimente. GROZA! :cry: :cry: :cry:

In ne moreš nič! Na Obali je pa itak toliko potepuških mačk, da ti je slabo. Namesto, da bi jih polovili se veselo množijo dalje in hirajo naokoli. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je enkrat dal psicke v škatlo in jih je nesel v reko Krko ter gor dal kamne, da so utonil. Pa ga noben ni prijavil. To je glih primer k sm se ga spomla. Zacet treba pr lastnikih, ne pa v zavetiscih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh mi ni jasno! Po mojem so taki ljudje iz drugega planeta ampak ljudje ziher niso. Pa kako lahko :puppydogeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težit ... slikat .... posnet te zverine na dveh nogah, potli pa vse skup objavit v cajtngu (lohk tud lokalnem) al pa na televiziji ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj, ko jih ne vidiš zraven. Če bi jih vidla, bi sama urgirala. Nisem močna ma bi dobil batine, da se tri dni ne bi pobral.

:snipersmile:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker je tema ravno o živalih, bi izpostavil problem, ki ga imam z namenom, da dobim kakšen nasvet. Vhodna vrata naše hiše so si mačke prisvojile za označevanje svojega teritorija. Vsako jutro so vrata »poscana«. Ima kdo kakšno idejo kako jih tega odvaditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tema ravno o živalih, bi izpostavil problem, ki ga imam z namenom, da dobim kakšen nasvet. Vhodna vrata naše hiše so si mačke prisvojile za označevanje svojega teritorija. Vsako jutro so vrata »poscana«. Ima kdo kakšno idejo kako jih tega odvaditi.

psa prvezat na vrata...... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavi zraven mesta kjer ti označujejo (po domače "ščijejo") plastenko (1,5l) vode (al pa dve). Garant pomaga, ker deluje na mojem balkonu. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovini za male živali se dobijo ene plastične kuglce, ki so sicer bolj namenjene za obešanju po grmičkih, samo bodo najbrž tud na vratih delovale :roll: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavi zraven mesta kjer ti označujejo (po domače "ščijejo") plastenko (1,5l) vode (al pa dve). Garant pomaga, ker deluje na mojem balkonu.  :!:

a mačke padajo na vudušit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice nimam psa.

Vale lj. mački ne vedo, da je v plastenki voda in jo zato ne je**jo (pa tudi ponoči se ne vidi). Smo že probali, vendar brez uspeha.

Kat bom pogledal za temi kuglicami

Klimbra bom poskusil z razredčenim kisom ali pa vsaj s starimi nogavicami, podobnega vonja.

Ampak ali ne počno mačke to zato, da dajo ostalim vedeti, da so tu one glavne. Večja ko se poščije, večja je verjetnost da od nje ostane, ker se manjše ne upajo. Potem se itaq zmenijo s tistim kruljenjem, kdo je močnejši. Kaj, če bi se sam poscal na lastna vrata (tako, da sosedje ne bi opazili), pa da vidimo herojsko mačko, ki bo večje od mene. Sej lahko se pa tudi potem zvečer zmenimo, da ugotovimo kdo je večji (po principu »še pol ure f**am potlej grem pa spat.«).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon......sam potem se ti lahko dogodi,da bo kak sosed to zavohal,pa koj še sam malo vodice primaknil,pa še kak mimoidoči.......hahahahaa....poplava

Sorry.....se nisem mogel zadržat.

Kaj pa če bi ....glede na to,da so mačke(kao ženski spol) kakšno sosedo nahecal,da to opravi po tvojih vratih.......?????????

Sam paziti bi bilo potrebno,da ni v času ovulacije.........ker posledice znajo biti nepredstavljive!Si predstavljaš,da zjutraj ko odpreš vrata,pred njimi 6 sosedov potrpežljivo sedi in čaka damo,ki je označila tvoja vrata???????? :D :D :D :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon!

Obstaja tudi sprej ''cat stop''. Ko z njim poškropiš, deluje kakšne tri tedne (če ga prej dež ne spere). Je prozoren in ni strupen za rastline, prav tako ni strupen za živali in človeka. Mačkam pa očitno zelo smrdi. Preizkušeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon!  

Obstaja tudi sprej ''cat stop''. Ko z njim poškropiš, deluje kakšne tri tedne (če ga prej dež ne spere). Je prozoren in ni strupen za rastline, prav tako ni strupen za živali in človeka. Mačkam pa očitno zelo smrdi. Preizkušeno.

ni deloval na mojga mačka. Psu je smrdel, mačku ne. Supercat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!