Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

mali padec v hitrosti lahko pričakuješ,drugače pa ne štrkat po mopedu dokler laufa!

 

Pa je lahko tolkšna razlika? Kot sem že rekel, ne rabm hitrosti, zanima me pa, če je 15km/h normalno odstopanje pri spremembi tipa gum, ali naj iščem napako drugje? Rad bi vedel, preden spet cel motor razdiram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čist možno, men čez 155 ne gre, vsaj ne v normalnem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obseg gume je ostal enak? 

Lahko, da ti sedaj tut števec mal goljufa. 

Ker kot praviš se po obratih normalno vrti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čist možno, men čez 155 ne gre, vsaj ne v normalnem času.

 

Pa si mel kdaj bolj cestne gume na tem mopedu?

 

A obseg gume je ostal enak? 

Lahko, da ti sedaj tut števec mal goljufa. 

Ker kot praviš se po obratih normalno vrti. 

 

Dimenzije so enake ja, je pa najbrž res, da so une ble znucane in zato malo manjše, tele pa so mrbit že v osnovi mal večje zarad krampov. Nč, ne bo mi dalo mira, bom najbrž razdrl čez vikend, če bo kak dež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si mel kdaj bolj cestne gume na tem mopedu?

 

 

Dimenzije so enake ja, je pa najbrž res, da so une ble znucane in zato malo manjše, tele pa so mrbit že v osnovi mal večje zarad krampov. Nč, ne bo mi dalo mira, bom najbrž razdrl čez vikend, če bo kak dež...

Nikol, odkar ga mam so krampi.

A stevc mas nastavljen na -1 % ?

A pride do istih obratov k prej?

A si kej ferg podiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. A stevc mas nastavljen na -1 % ?

2. A pride do istih obratov k prej?

3. A si kej ferg podiral?

 

1. Se opravičujem moji nevednosti. Kaj nastavim na -1% in zakaj??

2. Ja, z lahkoto

3. Nisem fergija drkal. Sem pa odstrani sas. Tukaj me skrbi, da tisti čepek ne tesni, ker je šel tko narahlo not... Pa airfilter mam nov, sam to sem že pogledal, če se je prav vsedel. Zobnike mam iste mere kot prej. Svečko mam novo isto kot prej. Ne vem, nč tazga ni, razen sas. Na jetra mi gre, ker moram krivine in rozete stran jemat, ampak bom pač pogledal pa s tardečim silikonom namazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj IMO ma nastavitev -1% za standardna kolesa. Tist cep sm jst namazal z isto maso k pokrov ventilov. Men spila. Cudn tole, sam po moje so gume ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslednje info za  interesente:

 

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,238245.1050/topicseen.html

 

Če kdo želi, da gremo skupaj, potem se dobimo na Petrolu v Krškem ob 7.00, natankamo in gremo skupaj naprej, da bomo ob 8 ih na lokaciji v EKO Selu, se raztovorimo, prijavimo in štartamo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je imel Ni3ous v mislih soboto ob 7:00. Če se vremenska napoved ne popravi dvomim da se bomo videli spodaj. Če pa se do četrtka napoved izboljša pa krnem jaz dol že v petek popovdan ker imam dobre 3h vožnje. 

 

Drugače pa Ni3ous in hajoktejn dobre slike in teren, moram še potrenirat da se bom lahko po takem peljal. Drugače pa ena od danes ko sem šel na vikend:

imag0165.jpg

 

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem tud v petek tja popoldne. Lahko se kje ujameva Miklavc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz koroške (Mežica), kako je pa kaj s spanjem spodaj? Šotor, koča,... Moja hrvaščina je na 0, google translate pa tudi ni v pomoc.

Poslano z moje naprave HTC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moja hrvaščina je malo boljša. Pravijo da rabiš podlogo in spalno vrečo, ker se sicer spi v "trdem" objektu ampak na tleh, ima pa elektriko in tudi kamin, mogoče pa celo tuše (ampak raje za vsak slučaj prinesite vlažilne robčke) .

Lepo se imejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če ste vsi za petek, greva pa še midva z Nachotom v petek. Kdaj in kje se dobimo? Midva sva lahko okol 17-18 ih okol KK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi odlično! Do ene 18. ure menda tud jest pridem do Krškega? Če sem hajota prav razumel, pravi da ima po 14. uri čas... Bi probal tudi jaz v tem slogu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak sm tud jst planiru ja, ob ene 17h Krsko/Brezice nek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacho pride iz službe ob 16 ih, gre direkt domov se preobleče in zajaha spakiran motor, ter iz LJ piči proti dolenjski.

Kar pomeni da bo v KK najprej ob 17.30 najkasneje ob 18.00. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tule bomo:

p2040035800x600.jpg

 

Spi se pa na podstrešju, na lesenih  tleh kolikor bo placa. Mogoče je smiselno vzet šotor in spat zunaj??

 

P2040015_800x600.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIsim da bom do 18:00 tudi jaz prilezel do Krškega. Glede spanja pa mislim da bom vzel s sabo kar šotor ker glede na število prijavljenih bo kar gneča, pa še bolj mir bo zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIsim da bom do 18:00 tudi jaz prilezel do Krškega. Glede spanja pa mislim da bom vzel s sabo kar šotor ker glede na število prijavljenih bo kar gneča, pa še bolj mir bo zunaj.

 

a veš da že dva dni razmišljam o šotoru tud jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba, tut nama bo ratalo prit  do KK ob 17 ih. 

Lahko se dobimo kje. 

SF se slišiva po tlf a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!