Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Yo, js sem tut spakiral šotor in vse potrebno.

Sem spakiral še nekaj priboljškov,  da bo prijetno v  "slovenskem kampu". 

Tole bo lušn že vidim :D 

Z Nachotom se dobiva ob 16.30 v Dobruški vasi, potem pa greva preko Šentjerneja po stari cesti na Obrežje.

Na starem prehodu v Bregani bova ob 17.15 ali 17.30.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo imeli kje kakšno zborno točko? Jaz lahko najhitrej štartam ob 15:00 do Brežic pa imam po google mapsih slabe 3h vožnje (ne po AC ker nimam vinjete) tako da mislim da mi bo uspelo priti do 18:00 vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V PM imaš moj mobi. 

Se slišimo, ko bomo blizu meje. 

Mal ga prtisn, da kmal prideš, če ne bomo z Nachotom in SF-om kje v kaki gostiln preveč spil med čakanjem. :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn se imejte (v kar ne dvomim) in po pameti!

ne pozabit fotkat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V PM imaš moj mobi. 

Se slišimo, ko bomo blizu meje. 

Mal ga prtisn, da kmal prideš, če ne bomo z Nachotom in SF-om kje v kaki gostiln preveč spil med čakanjem. :P

Lp

 

Dobro se slišimo :OK: . Upam da mi uspe kakšno uro prej uiti iz službe da bi prej štartal  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremensko napoved so pa konkretno zgresili nasi vremenoslovci, bilo napovedano sonce, zunaj pa lije kot iz škafa :( upam da se do 2 vreme popravi če ne bo moja udeležba odpadla :(

Poslano z moje naprave HTC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da bo danes dober dan, najprej se vreme poštima nato me pa še šef prej iz službe spusti :):OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav težko mi je vse te slike pa filme gledat...

V petek sem začel vijačiti takoj po prihodu in prenehal ob 4.30 zjutraj. Ob osmih sem nadaljeval z vijačenjem v dobri veri, da bo zadeva delala in bi nekje prestregel skupino. Ob 14.00 sem dokončno obupal in užaloščen prešaltal na pivo. Tole je lep dokaz, da ni pravice na tem svetu.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sekiri se starina. Zasluzis si nagrado za vztrajnost, tehnika pa vcas odpove, se posebej pr starih mopedih. Nkol ne ves mogoce pa kdaj tud moj nepokvarljivi jodlar skripne :P

Sej kolkr sm razumel, Bendurov ne bo se zmanjkal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vso ljubeznijo in spoštovanjem. 

 

 

JEBITE SE! KR ZELEN SM OD FOUŠIJE. 

 

 

 

 

Hvala in lep dan še naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav vsem prisotnim je bilo silno žal, da nisi uspel usposobiti stroja. So pa občudovali tvojo vstrajnost in prizadevnost. A vendarle se je nekaj dogajalo tudi tebi.

post-22425-0-02701000-1399897960_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa, da kamera ne more prikazati realnega stanja. Treba je biti tam in doživeti. Veseli me, da sem bil zraven!! Pozdrav ekipi!!  Do naslednjega snidenja!!

MVI_9503.MOV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar najbolj dokaže naslednji filmček. Je pa ekipa prisotna in pripravljena pomagati. 

 

To se pa bolj nebi mogel strinjati :OK: , vedno je bil nekdo v bližini in mi pomagal pobirati mojega KLE-ja :blush:  SF se je pa res dolgo matral z motorjem. Tole je bilo slikano ob 2:00

post-16181-0-58447300-1399900347_thumb.jpg

post-16181-0-10644000-1399900429_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!