Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Ne, samo hecno se mi zdi, če veš, da bo šla guma in še kaj, da malo desnega zapestja ne umiriš :)

Ker ne verjamem, da je bil užitek šraufati sredi ničega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super slike, verjamem, da je bilo to enkratno doživetje.

 

Zanimivo pa glede število predrtih gum! Nekako tudi sam gledam, da bi si nabavil neko Tenerejko ali Transalpko, ampak me je to z število predrtih gum malo "prizemljilo" in dalo mislit, da "kramparce" ravno niso najbolj vzdržljive, čeprav so za teren narejene. No, da si ne bo kdo narobe tolmačo mojih besed .... pišem o gumah in ne o znamkah motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, samo hecno se mi zdi, če veš, da bo šla guma in še kaj, da malo desnega zapestja ne umiriš :)

Ker ne verjamem, da je bil užitek šraufati sredi ničega

Vids zato nimas in ne bos imel pojma o enduru.

Sicer pa sm tolk fous, da se ne da napisat. Bravo pobje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je peljat po "ne asfaltu" drugo se je peljat offroad. Drifti, skoki, hitre spremembe smeri in "bremzanje na črto" so zame pač sestavni del takega motoriranja. Ko si pa še naložen z vsem živim je pač defekt nekaj vsakdanjega in del tega kar počneš iz užitka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel, da so se večinoma vozili po cestah oz. poteh, kar se vidi na fotkah. No, saj bo nadaljevanje.

 

Sicer pa dvomim, da si ti kdaj kakšno gumo na terenu menjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, če se prov spomnim imaš ti rimlock na nasprotni strani ventila? Nočem in nisem pameten, ampak se spomnim da smo se učili da je boljše da je čimbližje ventilu, še boljše pa če je na dveh mestih - zraven ventila in nasproti. Čisto možno pa je da se motim.

V vsakem primeru, če bo repriza Albanije, grem zraven. Letos pač ni šlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dni nas je stalo cca 600-700 €.

Albanija in Bosna sta res poceni. V Albaniji pir tudi manj kot pol evra. 

 

Hajoktejn, ja glede rimlocka se prav spomniš. Imam samo enega in še ta je nasproti od ventila. 

Gre pa za isto zračnico, ki sem jo imel za Benduro in je imela že 2 defekta, + vozil sem do pumpe po prazni, in morda že takrat oslabil ventil, zdej pa je slučajno do konca odletelo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matice na ventilčkih ne šraufat do feltne in tiste cokle ki blokirajo plašč je treba pošteno zategnit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se povedat kake motorcke ste mel na tej furi in kake predelave so ble narjene. Ce so bile. Mal sm firbec. Mogoce bi kako lazjo in blizjo furco se vam pridruzil. Ce bi me vzel s sabo. Sej bi pomagal pumpat :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Albanski del poti:

 

albanski-del.jpg

 

 

Odsek po rečni strugi:

https://www.youtube.com/watch?v=DSwtB370170&list=UU4VCxL1JJmMy4QwigCb_rlg

 

 

Kar se mojih predelav tiče prečekiraj tole temo, pa boš vse podrobno izvedel:

http://www.motosvet.com/tabla/topic/24357-yamaha-xt660z-tenere/page-30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se povedat kake motorcke ste mel na tej furi in kake predelave so ble narjene. Ce so bile. Mal sm firbec. Mogoce bi kako lazjo in blizjo furco se vam pridruzil. Ce bi me vzel s sabo. Sej bi pomagal pumpat :-D

Najprej si odgovori na tole vprašanje: " Ko vidiš blato ga:

a) obvoziš

 b ) zapelješ vanj (čim globje, glej eno od slik) . "

 

Če si samo za trenutek pomislil na možnost a) :grrr

 

lp

 

ps. brez zamere, uživam v vaših dogodivščinah, ampak niti ne pomislim da bi se pridružil...

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, hajo a je blo treba?  :whistle:  Kot da ni dovolj da rajcajo z Albaniji, moraš še ti z lokalnim slikam  :yea2:  js pa namesto na motorju, sedim za compom in gledam po avtonetu da ni nič pametnega za kupit v tem segmentu  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, hajo a je blo treba?  :whistle:  Kot da ni dovolj da rajcajo z Albaniji, moraš še ti z lokalnim slikam  :yea2:  js pa namesto na motorju, sedim za compom in gledam po avtonetu da ni nič pametnega za kupit v tem segmentu  :cry:

:D A si se navelical kleja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!