Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Baje se je dec na tavelki tenere pelu na "soft ruti" krasno.

Dva na 950 advjih sta ga pa zgala k norca in to na " hard ruti".

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej je v pirhih...

 

Ja. So fantje rekli, da je Nitrius za vzpon po strmini pospravil ta navadna in naštimal ta velika jajca. Dokazal je kar zmore tenarejka. Se pa ta velika tenerejka, pa ta veliki KTM in GS adventure peljejo po strašnih krajih, tako iz mojega zornega kota. GS bi imel velik problem na hard ruti z vožnjo med preblizu vraščenimi drevesi in v kakšnem useku. Za Velikega KTM- a pa fant pravi, da je največji problem ustaviti se na mokrem vzponu, in potem speljati.

 Drugega pa ga res ni strah. Svaka čast!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj pravim, da sprehajanje (nacionalni šport v SLO-sprehajalec z mobitelom na ušesu+pas pizdolizne pasme) sprošča.

Če dolgo hodiš in si vztrajen, prideš iz SLO :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tem ko smo se mi preganjali po hrvaški :OK: , ker se pač pri nas ne smemo :BUA: , se je na Vogrskem odvijalo off-road avtomobilsko tekmovanje: http://www.avtovizije.com/aktualno/dogodki/7723-off-road-vogrsko-2014 toliko o enakopravnosti v naši državi  :headbang:  :wallbash:

Zdravo, 

 

razumem kaj hočeš povedati, vendar tule njim dovolijo ravno toliko kot nam motoristom. 

Tale dogodek na Vogrskem se dogaja le na glinokopu in ne odprto v naravi.  

 

Primerljivi dogodki so dovoljeni tudi na moto sceni.  Govorim o cross dirkah in crosscountry. 

Na zaprtih poligonih je v določenih pogojih dovoljena omejena vožnja tako za avte kot za motorje

(prijavljene dirke na progah ali poligonih) in tu smo pravzaprav avtomobilisti in motoristi na istem.

 

Kar se pa tiče vožnje v naravi, pa bomo pač hodili v "južne kraje" za vikende in dopust in to je na žalost  to, kar nam bo ostalo.

 

Tu pa smo že pri Thompsonivi izjavi, da če malo dlje hodiš, prideš iz SLO :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da je bilo organizirano, sem imel slab dan v službi, ravno na temo vožjne v naravi smo imeli debato/kregarijo in potem sem še to videl na fb. Malo sem za j**** :blush:

 

Drugače pa ali kdo ve kaj je bilo s SF-ovim KLR-jem? Jaz sem uspešno poravnal menjalnik in ga prebarval be ne bo rjavel  :ninja: Sem se pa za firbec pozanimal na serviso koliko pride nov, Kawasaki hoče 70€  :wacko2:

 

img4377.jpg

 

Zdaj moram pa samo še najti blato na našem koncu in začeti trenirati  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si zrihtal tole :OK:

Ce ne najdes blata se javi, pr nas ga je za izvoz ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene glihkar iz blata. Kawasaki dela. Kaj je bilo z njim pa seveda nočete vedet. Na benduru sem dotično reč že hotel pogledat, pa sem si rekel: "Sej to ni mogoče, nastavljal sem pred par urami vožnje!" Zato sem se tudi osredotocil na luknjico ki sem jo našel v membrani... Vglavnem takoj kresne tudi na popolnoma prežgane sveče, strgano membrano, samo ....... morajo bit... hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mogoče... Moraš pa vedet, da bi bmw po tako krutih letih uporabe na cesto šel samo še na prikolici - enosmerno na Dinos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne vžigej se :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi, da bi morali mičkeno več stati na moprduljah.. baje gre lagje. pa manj razmeče zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga, lejga, si se poahtal! 

Tokrat se nas bo spet nekaj nabralo. 

Kraji kamor nas bodo peljal so noro lepi. 

Primerljivo z najmanj Veliko Planino ali pa najlepši predeli TNP!

 

Hudo. 

 

Tokrat gremo bolj pripravljeni...

SF bo vzel s sabo več rezervnih delov, tavelke gedore, majzl, macolo in 3 metre drota,

Miklavc bo namontiral nove, še lažje helijeve uteži na balanco, 

Hajoktejn bo nekako častno zastopal Slovenijo, da preusmeri pozornost stran od mene vsega pijanega

Načo bo nataknil gladke gume, da ne bo preveč uizi

Js pa bom za spremembo štartal od doma z nepredrtimi gumami, da bom po 4 urah vožnje kaj več kot le 20 km od doma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miklavc, ti pa ne pozabi fajn napumpat gume!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm pa ste zihr, da ne bo treba na vsako stran motirja prvezat enga hloda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hlode bo vlekel Hladov, menda je drugače DR preveč vlekel v hrib!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miklavc, ti pa ne pozabi fajn napumpat gume!!

 

Nebom, zadnjič sem ugotovil da se da z 2,5 bara sprejmljivo vozit po terenu. Naslednjič grem na 3 bare da vidim kako bo  :whistle:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!