Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Zdravo druščina!

Je kdo za akcijo ta vikend?

 

Kdo izmed vas gre tut na Mamute?

Js sem že spakiran.

20130209155154.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kwa maš to zaene vreče ob straneh zadaj? Wolfman niso. Home made?

Meni delujejo kot vojni plen iz zadnje NOB
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadaj obični drybag iz Louisa, spredaj pa torbe civilne zaščite.

Kaj je zdaj, gre še kdo na Mamutovanje al ne ta vikend, vreme je kot nalašč.

Mal sem pokril ušeska tenerejke, da je ne bo zebl.

 

 

mamut-spakiran.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na žalost imaš prav samo ko bo Hrvaška šla v evropo bo tudi pri njih zmeraj težje organizirat take izlete predvsem ker bodo zeleni zrasli kot gobe pa evropske direktive.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No danes sem se tudi jaz šel vozit malo bolj "not so grand enduro". V vipavski dolini je kar nekaj makedama ki ni pretirano lep oz. je bolj zanimiv.

Med drugim sem našel tudi tole igrišče/vadišče na skoraj posušenem jezeru vogršček :)

V glavnem, za začetnike s kvazi enduro gumami špica tale naša vipavska dolina  :kva1:

 

dsc0184.jpg

dsc0186.jpg

dsc0185.jpg

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sebar, lepo! 

Sem parkrat že pogledoval proti temi jezeri, ampak še ni naneslo, da bi se  tam z motorjem vozil. 

 

 

Tole je pa od današnjega aktivnega dopoldana.Res zelo prijeten rajd.

 

Tule je blo preveč snega v zametu, blo treba obrnt.

Ko nasedeš je pač gotovo.

img20130309082136.jpg

pano20130309082143.jpg

 

 

Po drugi poti je blo bolje. Dinamični makadami, lepi razgledi in sonce

pano20130309092701.jpg

img20130309091834.jpg

 

 

In proti domu

img20130309094832.jpg

 

Precej razmočen teren in voda vsepovsod, se vidi da se sneg pospešeno topi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, super. Tudi sam sem se danes preganjal po domačem Šmohorju, vendar na sneg nisem zavil.

Daj mi povej, predtazadnja slika: je v ozadju Boč ali Kum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Buschi zadaj je Kum. 

 

EKK pride nas 8. 

Vendar še nismo prepričani na kak način bomo pristopili. 

Morda pridemo samo pogledat in čez dan malo po svoje ter zvečer na  žur, ter cross country v nedeljo. 

Prepričaj nas zakaj se nam splača dat prijavnino in voziti v organizirani režiji. 

8x 35€ = 280€, se mi zdi ne zdi uravnotežena cena za plačat 8 klobas in vodiča za 100 km. 

Rad bi bil prepričan drugače, ker verjamem, da ne vidim vse dodane vrednosti.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tartufentreffen je dogodek na kateremu dela 41 ljudi. Za cas dogajanja smo najeli 2 mehanika z mobilno delavnico, zdravnika, vulkanizerja, nabavili domacih dobrot, tartufov, jajc, zganja in podobnih stvari za prijavljenih 200 motoristov. Zbrali smo ljudi iz italije avstrije, nemcije, slovenije in Hrvaske, reklamirali dogodek v medijih in zato tudi placali.

Point ni v 100km in klobasi ampak v druzenju, medsebojni komunikaciji, medklubskem sodelovanju in gojenju kulture endura pri nas in na Hrvaskem. Tovrstni dogodki so povsod po Evropi in smo najcenejsi med vsemi.

Cena za sobotno voznjo je 45 eur, za nedeljsko dirko pa 35 eur.

Tartufentreffen je izboljsana razlicica t.i. "Cavalcate"saj smo namesto 2 tras pripravili 3 tako da bo ja primerna za vsakogar. poleg tega v nedeljo organiziramo se dirko na poligonu v treh razredih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut sam sem bil precej aktiven v raznih društvih/klubih pri organizaciji,

tko da si lahko predstavljam koliko energije in časa (in stroškov) je potrebnih, da se spelje nekaj večjega. 

Dogodek kot je Tartufentreffen je prav gotovo zahtevno izpeljati. Le želimo si lahko, da bi bilo tovrstnih dogodkov več. 

V naši Sloveniji je  kaj takega skoraj nemogoče organizirat, tako da ta event zagotovo na veliko pozdravljamo in ga poskušamo podpreti z našo udeležbo.

Koliko je kaj prijav z težkimi kozami kot so naše?

A v drugi težavnostni (sobotni) trasi je kaj prijav udeležencev z motorji +180 kg? 

Za nedeljski del je kaj prijav v skupini Big Enduro, ter koliko se razlikuje trasa od običajne trase  za hard endure?

Ker če je veliko skokov, bomo fajn geštele in vzmetenje matral. 

Upam, da se do takrat segreje in bo fajn vreme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut sam sem bil precej aktiven v raznih društvih/klubih pri organizaciji,

tko da si lahko predstavljam koliko energije in časa (in stroškov) je potrebnih, da se spelje nekaj večjega. 

Dogodek kot je Tartufentreffen je prav gotovo zahtevno izpeljati. Le želimo si lahko, da bi bilo tovrstnih dogodkov več. 

V naši Sloveniji je  kaj takega skoraj nemogoče organizirat, tako da ta event zagotovo na veliko pozdravljamo in ga poskušamo podpreti z našo udeležbo.

Koliko je kaj prijav z težkimi kozami kot so naše?

A v drugi težavnostni (sobotni) trasi je kaj prijav udeležencev z motorji +180 kg? 

Za nedeljski del je kaj prijav v skupini Big Enduro, ter koliko se razlikuje trasa od običajne trase  za hard endure?

Ker če je veliko skokov, bomo fajn geštele in vzmetenje matral. 

Upam, da se do takrat segreje in bo fajn vreme. 

Prijav je nekje 200, za prvo leto bo super, vprasanje je vreme, cas, dogodki in se miljon izgovor po poti do tistega vikenda. Zadnje dni marca bomo vedeli najbolj tocno :) . Vse trase so prilagojene glede na vrste voznikov in motornih koles. Zdej pa se ne bom javljal verjetno vec ker mamo ogromno dela za speljat stvar do konca. Upam da vas pride cimvec in naredimo drugo leto mega event za 1000 ljudi! P.s. ce lahko kdo objavi v koledar dogodkov bom hvalezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!