Skoči na vsebino

KTM 690 Enduro in Supermoto


nikslo
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

277765550_508343790689033_6598623628567562206_n.thumb.jpg.c4cbf11cd75df2b6b9bf654e4b5c4717.jpg

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

cvekarce gor :P

 

se morva 1x dobit, ma ko bo vreme, da vidim kako sedi tale reč pod mojo ritjo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo definitivno moj nasledni motor...kdaj??? hm... Do takrt bom pa v tezave rinu z 1290 :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 21 urami, FrenkH pravi:

Težko so me prepričali doma da je boljše da prodam kot pa da prah nabira zaradi neuporabe...

https://www.avto.net/_2016mojavtonet/details.asp?id=17186102&rubrika=6&podrubrika=&SHP=1

 

 

pred 20 urami, skalar36 pravi:

Tvoj link ne dela. Sm ga jest najdu:

Faq, novi lastnik bo zelo vesel. Dobr si ga zrihtu!

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17186102&display=KTM 690 ENDURO

Takoj je našel novega lastnika, očitno je bil ali prepoceni ali pa predobro nališpan :) 

Sem se uspel zapeljati 500m, enostaven, surov in poskočen, zvok trumperja skozi leovinče dušilec je nekaj posebnega... Grenko slovo uglavnem 😕

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, FrenkH pravi:

 

Takoj je našel novega lastnika, očitno je bil ali prepoceni ali pa predobro nališpan :) 

Sem se uspel zapeljati 500m, enostaven, surov in poskočen, zvok trumperja skozi leovinče dušilec je nekaj posebnega... Grenko slovo uglavnem 😕

to samo pomeni da je bil dober motor, pa šel v prave roke...mal prehitro je šel za moje apetite...lih sm reku mal cajta si vzamem...pol pa akcija...nč ne bo očitno :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

to samo pomeni da je bil dober motor, pa šel v prave roke...mal prehitro je šel za moje apetite...lih sm reku mal cajta si vzamem...pol pa akcija...nč ne bo očitno :(

 

Hvala za tolažbo, nam vsem v poduk - iz lastnih izkušenj - ko se prikaže v oglasu kaj zanjimivega prec skočit, nema cincanja, posebej ko ni veliko izbire...

Očitno je ta mantra razlog, da že več desetletje vsak dan pogledam zadnjih 100 na avtonetu četudi nimam namena nič kupit :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, FrenkH pravi:

Hvala za tolažbo, nam vsem v poduk - iz lastnih izkušenj - ko se prikaže v oglasu kaj zanjimivega prec skočit, nema cincanja, posebej ko ni veliko izbire...

Očitno je ta mantra razlog, da že več desetletje vsak dan pogledam zadnjih 100 na avtonetu četudi nimam namena nič kupit :D 

sj Seles ma novga na zalogi, prav danes videl...ma tvoj, s tako opremo in skoraj nov mi je bil bolj zanimiv. Ah jebiga...sam da se proda.

Moj šofer je reku:

dnar mora krožit, ko je plačal kazen za prehitro vožnjo :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, FrenkH pravi:

 

Takoj je našel novega lastnika, očitno je bil ali prepoceni ali pa predobro nališpan :) 

Sem se uspel zapeljati 500m, enostaven, surov in poskočen, zvok trumperja skozi leovinče dušilec je nekaj posebnega... Grenko slovo uglavnem 😕

Glede na ostalo ponudbo na avtonetu, si imel zelo dobro ceno za kupce. Če si pogledaš yamahe YT660R, ki imajo ceno 4500 eur, pa do kolen ne sežejo temu KTM, je nekdo dobil zelo fajn motor. Tud popedenal si ga konkretno.

Tud mene bi tak motor zanimal. Ampak sem lik prvleku domov. Sm že dobu pod nos, da se preveč vozm.

Glej, samo da sta oba zadovoljna, kupec-prodajalec pa je. Dnar se pa da zaslužit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Glede na ostalo ponudbo na avtonetu, si imel zelo dobro ceno za kupce. Če si pogledaš yamahe YT660R, ki imajo ceno 4500 eur, pa do kolen ne sežejo temu KTM, je nekdo dobil zelo fajn motor. Tud popedenal si ga konkretno.

Tud mene bi tak motor zanimal. Ampak sem lik prvleku domov. Sm že dobu pod nos, da se preveč vozm.

Glej, samo da sta oba zadovoljna, kupec-prodajalec pa je. Dnar se pa da zaslužit.

Eni so res optimisti in pod vtisom da imajo v lasti najbolj zaželjen motor in ceno postavijo krepko nad tržno, po principu marbit pa rata... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2022 ob 7:47, krucymucy pravi:

Vedno bolj mi je vsec, tudi ce se nima polne moci je je vec kot dovolj.

20220326_111746.thumb.jpg.04de223d007a4e7417aaa4d1e14bbcbd.jpg

to zdej praviš, počak da odklenejo... pa ror si ji obljubil ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, FrenkH said:

to zdej praviš, počak da odklenejo... pa ror si ji obljubil ;) 

jp, ror bo, odklene se pa samo po dobi utekanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, krucymucy pravi:

jp, ror bo, odklene se pa samo po dobi utekanja.

Wings nujno! Ali pa še bolje, dobi en original, se ga sprazne in naredi tako kot se zagre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol ne boš naredil podobno tihega kot je original (ko ti bo tišina spet postala vrednota) + zavarjen mora bit res lepo.
Wings se da homologirat?

Popravljeno . Popravil damijan_s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem Wings za trumperje ala 690 in 701 nima EU homologacije, prav tako ne GPR, imata jo Leovince in Arrow, ostalih (dražjih) nisem preverjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/31/2022 at 9:32 AM, HyperJack said:

Wings nujno! Ali pa še bolje, dobi en original, se ga sprazne in naredi tako kot se zagre.

Arrow, wings je super, ampak bi rad homologiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, krucymucy pravi:

Arrow, wings je super, ampak bi rad homologiral.

Uff ne boš zadovoljen, ti kr takoj povem. Že zdej misliš, da ti na suho laufa, pol te bo pa melo, da bi ga kr najraje nazaj v salon odpeljal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!