Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Meni dvovaljniki nič ne tresejo, ne vem ali sem samo tako neobčutljiv. TDM se pelje kot štirivaljnik, GS ima sicer manjše območje ugodnega navora, tudi enovaljniki niso tresli, še najbolj KLR 650...APN, Gilera RC, Aprilija Tuareg, MZ, Minarelli,...normalno.

Kogar moti tresenje je najbolje, da si nabavi električni motocikel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi električni scooter je za mene,super .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi električni scooter je za mene,super .

Ne, želel sem povedati, da ni tako enostavno reči, da so enovaljniki tresoči in štirivaljniki uglajeni. Veliko je odvisno od posameznega motorja, kot so že drugi navedli. MTS nisem vozil in verjetno res trese, kot je tudi KLR, medtem ko drugi enovaljniki in dvovaljniki niso oz., so veliko manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, želel sem povedati, da ni tako enostavno reči, da so enovaljniki tresoči in štirivaljniki uglajeni. Veliko je odvisno od posameznega motorja, kot so že drugi navedli. MTS nisem vozil in verjetno res trese, kot je tudi KLR, medtem ko drugi enovaljniki in dvovaljniki niso oz., so veliko manj.

res je ,enovaljc gs se pelje zelo lepo,sem jih mel 3 kom. :-)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tresljaji pri mts tud priblizno niso moteci. Na f800 sem jih cutil in na rokah in na riti, kar je bilo po celem dnevu voznje motece, pri mts tega ni. Edini minus mts bi jaz dal vetrni zasciti. Tok lahkoten 'velik' motor po moje ne obstaja. Lahko pa da.... ampak me ne zanima:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW RR pri 80km/h v šesti tako trese, da mi po par km desna roka popolnoma odreveni. K sreči ta omejitev pri nas ni ravno pogosta, pri 50 dela lepo umirjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Snecer zdaj pa docolj, v vseh temah si vsemogočen!!! Dejstvo je, da žig pomaga, saj tudi serviserji z žigom stojijo z vso odgovornostjo (uradno). Smeti v temi o versysu, sodeluj v temi o garminih, na katere se po moje rea spoznaš, ostalim pa pusti do besede in pravico do lastnega mnenja. Lahko pa tudi ustanoviš forum motosmet.com in tam moderiraš!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr so čudn tele diagrami

multi.pdf

zzr.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predam se, pojma nimam :surrender:  , pa čeprav mam take motorje doma :grim  :grim

 

Ti sam rec, da je skret in bo zgledal k da se u iber spoznas. 

 

Jest skoz to prakticeiram . Deluje.  ;)

 

 

BTW: Multistrada je SKRET   . . .  do danes sem vzdrzeval empatijo do Kmetove odlocitve (nakupa) in sem bil tiho  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Snecer zdaj pa docolj, v vseh temah si vsemogočen!!! Dejstvo je, da žig pomaga, saj tudi serviserji z žigom stojijo z vso odgovornostjo (uradno). Smeti v temi o versysu, sodeluj v temi o garminih, na katere se po moje rea spoznaš, ostalim pa pusti do besede in pravico do lastnega mnenja. Lahko pa tudi ustanoviš forum motosmet.com in tam moderiraš!

 

Tudi jaz imam lahko mnenje. Saj žig od "neuradnega" je enak glede odgovornosti. Če te moti mnenje drugih, ignoriraj.

A sem kakšnemu preprečil, da kaj napiše, sploh to morem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam lahko mnenje. Saj žig od "neuradnega" je enak glede odgovornosti. Če te moti mnenje drugih, ignoriraj.

A sem kakšnemu preprečil, da kaj napiše, sploh to morem?

Vtikaš se v vsako stvar, ki se te sploh ne tiče in oprosti, o marsikateri od njih nimaš pojma. Smetiš forum in se z uporabniki (vključno z menoj od tega posta/) spuščaš v konflikte. Ker pa pametnejši odneha, bo ignor od zdaj dalje!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ker bom kupil rabljeno MTS 2013 kakšna je razlika v motorju med letnikom. 2010 in 2013?

A je bela?   Prva vetrobranska šipa ima en vijak več pri 2013 in nekaj so polikali agregat ampak skoraj neopazno ostalo je isto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bela?   Prva vetrobranska šipa ima en vijak več pri 2013 in nekaj so polikali agregat ampak skoraj neopazno ostalo je isto.....

Tastar,ti bi lohk ta jajca prodal ze deset strani nazaj,pa bi lohk zdej ze o drugem mopedu pisu,dej neki nared. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bela?   Prva vetrobranska šipa ima en vijak več pri 2013 in nekaj so polikali agregat ampak skoraj neopazno ostalo je isto.....

Razlika je v sprednji šipci, feltnah, zicu, pa na agregatu se delali spremembe tako da so vsakemu valju dodali po eno svečko za boljši izkoristek spodaj (baje naj bi se kar poznalo). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastar,ti bi lohk ta jajca prodal ze deset strani nazaj,pa bi lohk zdej ze o drugem mopedu pisu,dej neki nared. :grim

Lej namest da pametuješ poklič pa gremo,ob 11h smo z Damijem zmenjeni na OMW....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej namest da pametuješ poklič pa gremo,ob 11h smo z Damijem zmenjeni na OMW....

via Plomin, pa v Moščenički dragi na vrh hriba....pol bomo pa vidli, al MTS zabrišemo v dolino al gremo naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej namest da pametuješ poklič pa gremo,ob 11h smo z Damijem zmenjeni na OMW....

A na izpadanje,al na pike. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes peljal MTS 1200. Vtis preprosto nepozaben. Ducati. =)

 

Kmet2, hvala za doživeto enkratno izkušnjo. =)

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes peljal MTS 1200. Vtis preprosto nepozaben. Ducati. =)

 

Kmet2, hvala za doživeto enkratno izkušnjo. =)

Končno veš kaj je pravi motor,ne pa sintisajzer  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno veš kaj je pravi motor,ne pa sintisajzer  :kva1:

 

Kmet2, prave besede si uporabil, samo vrstni red si zgrešil.

 

Končno vem, da je sintesajzer pravi motor. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!