Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

pizda, ceprav sm par ducatijev videl od blizu in od znoter, na netu vseeno pogledam oglase za multistroodle in diavele. Res da vsak po svoje dozivla motor, ampak 700 ojrof za servis (ko ni blo nic pokvarjeno!!) je kar objektiven nateg.

kako mislis, ciklistika podn? na ms1200s sm vidu ene najleps pobranih in obrablenih gum....

No bom drugače formuliral besede. Dokler so pnevmatike nove je vozna a vseeno slabše kot prej omenjenjeni znamki to je dejstvo!!! Ko pa obrabiš pnevmatike,ponavadi  pri meni dve Jaddranki spravijo prvo pnevmatiko v strehco potem je motor meni skoraj nevozn kar pri KTM skoraj opaziš. Prav tako skoraj nikoli ne grem do Postojne po stari cesti ker mi je tečna utri PM in tu je motor tudi pravi gumožder zadnje pnevmatike.....po sredini seveda,sej če grem na Jadranko jo potem popravim če pa ne pa se sredina hitro sptreminja v ravno površino. Trenutno sem v mesecu naredil z njo 4kkm in so pnevmatike za v kanto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha niso japonska "jajca".   :nono:  Da te ne berem več uporabljat besede, ki se nanašajo za motorje drugačnega porekla :D:lol1:

 

Kmet2, je pa doživetje si lastit Ducatija. :OK:

...besedo jajca lahko uporabljaš samo za taljanska...to je TradeMark.... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem tem kar tule berem sem kar vesel, da nisem Multistrade šel nabavlat in se raje odločil za Tracerja pa naj bodo japonska ''jajca'' se bom vsaj fajn pa poceni vozu napram italijančku :)

 

No, vseeno bi jaz nekam težko primerjal tracerja in multistrado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, vsi motorji po AC kurijo zadnjo gumo če jih voziš 200. Zmanjšaj gas in guma ti bo hvaležna.

po tanovem vozim po omejitvah ker sem poln pik  :kva1: drugače pa vem to in primerjava je izhajala iz znamk KTM in BMW ki so veliko bolj prizanesljivi z istim načinom vožnje 200 po AC  :P do pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tanovem vozim po omejitvah ker sem poln pik  :kva1: drugače pa vem to in primerjava je izhajala iz znamk KTM in BMW ki so veliko bolj prizanesljivi z istim načinom vožnje 200 po AC  :P do pnevmatik.

Tam si imel druge gume. Sam motor ne more toliko vplivati na porabo gum, če voziš naravnost in če ni mnogo težji.

 

P.S. saj vem, da voziš samo do 130 in proti Vrhniki samo 80, kolikor je omejitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nije svaka žvaka za seljaka...  :grim

Res je ene stroje lohk ožemaš,cenejše vzdržuješ  itd.....ja Italijan je za petičneže kot ti do bara pa nazaj,sam se rad vozim tudi kam drugam :grim  .... se bom držal v prihodnje rajši kmetijskih strojev ki so za seljake,pocen za vzdrževanje,varčni in dobro konstruirani pa čeprav malce grši  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam si imel druge gume. Sam motor ne more toliko vplivati na porabo gum, če voziš naravnost in če ni mnogo težji.

 

P.S. saj vem, da voziš samo do 130 in proti Vrhniki samo 80, kolikor je omejitev.

Res je imel sem TrailAttack II ki je mehkejša za moj občutek od Z8 in veliko boljša v nagibu in oprijemu! 

Da pa sam motor ne vpliva na porabo gum je pa ena bučka :grim  že dvocilindraš ali štiri je velika razlika v obrabi pnevmatik,če ne razumeš ti kasneje še razložim zakaj a kot motorist bi to moral vedet!

Tudi teža GSA 260kg,MTS 230 pa sta kot noč in dan po porabi pnevmatik,seveda veš kateri jih manj papa  :smoke:

 

P.S. no še dobro da veš  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2, si vozil kaj KTM SM-T 990? Če si, kako se kaj ta pelje?

Ne nisem,imel pa sem v lasti 990 ADV dokler se nisem scepu ,identičen agregat in če se SM-T pelje vsaj podobno ,se pelje vsaj 30% bolje kot MTS .

Na 1190 ADV pa so rešili vse tegobe starega ADV in mi je do sedaj najboljši motor kar sem jih imel  tako po porabi,ciklistiki,ergonomiji in avtonomiji če gledamo sorazmerno na konje in kubike drugih motorjev ki sem si jih lastil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse so ti pa potem delali na servisu, glede na to koliko te je stalo? Ti si to rabljeno kupu, glede na to da so bili menjani jermeni, ali se pač števc prehitr vrti? :D

nism tega nikjer zasledu, al pač spregledu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem,imel pa sem v lasti 990 ADV dokler se nisem scepu ,identičen agregat in če se SM-T pelje vsaj podobno ,se pelje vsaj 30% bolje kot MTS .

 

 

Res? Zdaj sem pa globoko presenečen oz. razočaran nad MTS.

Sem pa vozil tako adv kot smt. Zelo lahkotna in mašina zakon (!), ampak zame vseeno preveč enduro-supermoto filing, sploh na smt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse so ti pa potem delali na servisu, glede na to koliko te je stalo? Ti si to rabljeno kupu, glede na to da so bili menjani jermeni, ali se pač števc prehitr vrti? :D

nism tega nikjer zasledu, al pač spregledu :)

To je velik servis in ga še nisem in ne rabim delat a sem poklical poblaščenega serviserja ki mi je prijavil tako ceno,sem kar cmok dobu v grlu. Jermeni se menjajo na 24kkm prav tako hladina tekočina,zavorna,preverjanje ventilovf in poi potrebi menjava itd.....skratka luda cena,se mi je kar zamerlo. Ja km se pa kar pridno nabirajo na tem Italijanu,kar se tiče napak ali okvar moram rečt sam tankej pa gasa,tudi olja motor ne pije praktično nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Zdaj sem pa globoko presenečen oz. razočaran nad MTS.

Sem pa vozil tako adv kot smt. Zelo lahkotna in mašina zakon (!), ampak zame vseeno preveč enduro-supermoto filing, sploh na smt.

Lahko se zmeniva pa prideš enkrat k meni,pa bova zamenjala motorje ,boš lahko probal MTS greva na Rakitno pa nazaj,potem ti dam pa še 1190KTM pa boš sam ocenil ,lej če si za z veseljem,mogoče pa se bo teb MTS dopadla,saj veš 100 ljudi 100čudi,pa stem ne mislim nič slabega ^_^

 

P.S. sam KTM bom registriral šele maja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se zmeniva pa prideš enkrat k meni,pa bova zamenjala motorje ,boš lahko probal MTS greva na Rakitno pa nazaj,potem ti dam pa še 1190KTM pa boš sam ocenil ,lej če si za z veseljem,mogoče pa se bo teb MTS dopadla,saj veš 100 ljudi 100čudi,pa stem ne mislim nič slabega ^_^

 

P.S. sam KTM bom registriral šele maja ....

 

To je ponudba, ki je ne morem zavrnit. :)

Se pa nič ne mudi, ker jaz letos še nisem čisto aktiven. Sej vidiš, da ves čas visim na tem k*** motosvetu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj italjan tud nč ola ne pije :D

No žal mam pa veliko rajši MTS kot staro TDM,sem jo vozil ,no to pa je drvarnica pa brez zamere :kva1: . MTS jo povozi v vseh segmentih razen v ekonomskem no tam pa je MTS svetovni rekorder..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ponudba, ki je ne morem zavrnit. :)

Se pa nič ne mudi, ker jaz letos še nisem čisto aktiven. Sej vidiš, da ves čas visim na tem k*** motosvetu. :D

No saj jaz tud velik visim tu,sam velik visim tud na MTS ;)

 

P.S. kontaktiraj me po aprilu pa se dogovoriva,z veseljem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet mau si me narobe razumu zgleda, nisem primerjal mts in tdm, ko sem reku da moj italjan tud ne pije ola, sm mislu na fiata :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet mau si me narobe razumu zgleda, nisem primerjal mts in tdm, ko sem reku da moj italjan tud ne pije ola, sm mislu na fiata :grim

Aha ,drugače pa resno razmišljam o novi TDM za ženko ,se mi dopade zelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi men se, ampak ne bom nč menu :). Drugače pa tudi tdm-ka nč olja ne papa, saj prvih 33kkm ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar zadeva servis: pokliči Simona ali pa Boštjana, in lahko boš napisal, da so cene servisa precej nižje ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!