Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Lepa prpelji do mene da pobarvamo karbon v rdečo barvo   :evilgrin:

Karbon, kot aluminij in kvaliteten les je plemenit in lep  material sam po sebi. 

Če je dobro narejeno, barvanje takih materialov je greh! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karbon, kot aluminij in kvaliteten les je plemenit in lep  material sam po sebi. 

Če je dobro narejeno, barvanje takih materialov je greh! 

stvar okusa ;) za les se strinjam za karbon pa kar se karoserijskih delov tiče imam sam rad da je pobarvan ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, kako je blo z Multi na Jadranki?

Tresajoče,potratno a za mastrubirat :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tresajoče,potratno a za mastrubirat :P

pa vleče bolj slabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, prvi testi nove Multistradet 2015 so tu.
In kako komentira prvi vtis testni voznik pri 1000PS:

"....prava mala revolucija! To je prva Multistrada, ki ima dejansko funkcionalno zadnjo zavoro!" :notworthy: ...... :kva1: 
 
Več pa tukaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca ^_^

 

So rekl da ima bmf drage servise.........velik servis 700€ ....če so pr BMW zlatarji so tukaj dragularji  :surrender:

 

Kupi Italjana, postani mehanik. No tako sem slišal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca ^_^

 

Že razmišljaš o menjavi ali ne še?

 

Sicer mene tudi rabljen ne mika...motor, ki me prav v ničemer ne pritegne, se mi ga ne zdi vredno niti od blizu pogledat, edino "orlovski" kljun je njegov razpoznavni znak  :yawn:

(malo za hec, malo za res)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca ^_^

 

So rekl da ima bmf drage servise.........velik servis 700€ ....če so pr BMW zlatarji so tukaj dragularji  :surrender:

 

Ko se je naveličaš in jo boš prodaju za male pare povej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca ^_^

 

So rekl da ima bmf drage servise.........velik servis 700€ ....če so pr BMW zlatarji so tukaj dragularji  :surrender:

so ti menjal jermene, pa so te opalli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so ti menjal jermene, pa so te opalli :grim

Jp :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp :blush:

jermena sta 110€, ne vem, kaj so ti oni vse naračunal :smoke: , sam za 700€ jest nekoga umrčkam :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jermena sta 110€, ne vem, kaj so ti oni vse naračunal :smoke: , sam za 700€ jest nekoga umrčkam :kva2:

Vidiš K2, da si ostal na bavarski drekpumpi, bi te prišel jermen 18€ in to originalni  :kva1:, zamenjaš pa ga sam v 15minutah :smoke:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš K2, da si ostal na bavarski drekpumpi, bi te prišel jermen 18€ in to originalni  :kva1:, zamenjaš pa ga sam v 15minutah :smoke:  

Daj ne smet te italijanske teme z nemško kanto  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jermena sta 110€, ne vem, kaj so ti oni vse naračunal :smoke: , sam za 700€ jest nekoga umrčkam :kva2:

Fak, sej je še pr avtu cenej pa ti zamenja še vodno pumpo pa še olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem tem kar tule berem sem kar vesel, da nisem Multistrade šel nabavlat in se raje odločil za Tracerja pa naj bodo japonska ''jajca'' se bom vsaj fajn pa poceni vozu napram italijančku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem tem kar tule berem sem kar vesel, da nisem Multistrade šel nabavlat in se raje odločil za Tracerja pa naj bodo japonska ''jajca'' se bom vsaj fajn pa poceni vozu napram italijančku :)

Ne se ustrašit,to je samo moje osebno mnenje o motorju ,vsak doživlja motor po svoje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se ustrašit,to je samo moje osebno mnenje o motorju ,vsak doživlja motor po svoje.....

pizda, ceprav sm par ducatijev videl od blizu in od znoter, na netu vseeno pogledam oglase za multistroodle in diavele. Res da vsak po svoje dozivla motor, ampak 700 ojrof za servis (ko ni blo nic pokvarjeno!!) je kar objektiven nateg.

kako mislis, ciklistika podn? na ms1200s sm vidu ene najleps pobranih in obrablenih gum....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem tem kar tule berem sem kar vesel, da nisem Multistrade šel nabavlat in se raje odločil za Tracerja pa naj bodo japonska ''jajca'' se bom vsaj fajn pa poceni vozu napram italijančku :)

 

Yamaha niso japonska "jajca".   :nono:  Da te ne berem več uporabljat besede, ki se nanašajo za motorje drugačnega porekla :D:lol1:

 

Kmet2, je pa doživetje si lastit Ducatija. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!