Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

@Frips: Poznam par ljudi, ki (ne)hodijo na piste z odporom, ker se npr. po Marofu vozijo pribl. 2 minuti ali več; vpeti v čredni sistem se bojijo zasmehovanja in zato raje "dirkajo" po cesti. Tu se ne gre zame, poanto pa mislim, da si vseeno razumel. :beer2:

@no_name: Seveda. In ti? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trdi naslednič greva oba :beer1: ,in bova krožla 82sec :D tolk da se gume znucajo še po robovih :blush: ,pa cele motorje domou prpelala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšno zasmehovanje lepo te prosim..

Ko sem bil prvič na Marofu sem protu koncu dneva komaj prilezel do 1.21 Večino dneva sem se vozil okoli 1.23 kar je v primerjavi s časi mes 1.10 in 1.15, kolikor se vozijo fantje, res počasi. Pa se mi ni noben posmehoval, nasprotno čist vsak je bil pripravljen dat kakšen nasvet, kako naj izboljšam linijo, kje delam kej narobe..

Vsaj za te forumaše, ki jih jaz poznam, pa so nekateri res fejst hitri na Marofu lahko rečem, da se ne bo noben posmehoval. Ajde, sej pade kakšen štos tudi na račun časa, sam je videt, da je zadeva v hecu, da ni mišljeno žaljivo.

Kakšen komentar pade samo na koga, ki se res vozi kot da bi bil na nedeljskem izletu, medtem ko potem komentira svojo vožnjo, ali vožnjo drugih, pa iz besed sklepaš da je najmanj Valentino Rossi, ki je ravno za zajtrk pojedel vso dirkaško modrost in znanje tega sveta. Ni torej problem v časih, ki jih posameznik dela, če je problem, je problem v pristopu. Fantje, ki vedo kaj delajo in se znajo peljat, ne marajo nakladanja in pametovanja, s strani nekoga, ki očitno še nima pojma.

Če gre nekdo na Marof z željo da se bo vozil in se nekaj naučil (in ne z mišljenjem, da je on, vaški Stoner, zdaj največji car, ko je zapeljal na dirkališče), bo vsak hitrejši z veseljem dal kakšen nasvet in pozdravil odločitev, da se "dirkanje" iz ceste prestavi na pisto.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frips: Poznam par ljudi, ki (ne)hodijo na piste z odporom, ker se npr. po Marofu vozijo pribl. 2 minuti ali več; vpeti v čredni sistem se bojijo zasmehovanja in zato raje "dirkajo" po cesti. Tu se ne gre zame, poanto pa mislim, da si vseeno razumel. :beer2:

@no_name: Seveda. In ti? .)

Trdonja, moraš vedeti, da so nekateri pač hitrejši na tipkovnici kot z mislimi. Nihče ni še nikogar zasmehoval na pisti, če je vozil počasi. Jaz sem začel na Marofu kot čisti motoristični začetnik (za sabo sem imel cca 500 prevoženih km z FZ6, izpit pa komaj 3 dni). Septembra bo minilo skoraj 4 leta od tega in v tem času sem ogromno napredoval, a sem še vedno med "ta počasnimi". Pa se zaradi tega sploh nič ne sekiram in grem vsakič z veseljem na pisto. In moja prednost je v tem, da PRAV VSAKIČ vozim hitreje od svojega osebnega rekorda (pa četudi gre za stotinke) in mi to daje še večjo motivacijo.

Tako hiter, kot so Rude in Biker77 na Marofu jaz pač nikoli ne bom in se zaradi tega sploh ne sekiram. Te stvari je treba vzeti kot lastno veselje in ne kot tekmovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brembo: Ni problema :D Le glej, da ti gume ne zmanjka, pa te bom moral šlepat, k maš tolk plastike gor :P...no ker smo turisti ne bo problem :D

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frips: Poznam par ljudi, ki (ne)hodijo na piste z odporom, ker se npr. po Marofu vozijo pribl. 2 minuti ali več; vpeti v čredni sistem se bojijo zasmehovanja in zato raje "dirkajo" po cesti. Tu se ne gre zame, poanto pa mislim, da si vseeno razumel. :beer2:

Tisti, ki se pelje na Marofu 2 minutil lahko brez kančka slabe vesti dirka po cesti. Tudi kaznovan ne bo, saj bo ravno prav hiter za slovenske omejitve. :P:D

Še nikoli nisem na nobeni pisti doživel, da bi koga zaradi počasne vožnje zasmehovali. Mislim, da je to bolj kot ne izgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brembo: Ni problema :D Le glej, da ti gume ne zmanjka, pa te bom moral šlepat, k maš tolk plastike gor :P...no ker smo turisti ne bo problem :D

sj zato pa ,je gume po robovih še več,sem imel kar nekaj km po avtocesti zadnje čase. o kaki plastiki ti to :blink: :blink: sam sprednjo plastiko imam večjo napram tvojmu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Marko55, @Jure, @rude: Na forumu vas je nekaj konkretnih oseb, še več je takšnih kontra. Vkolikor naredim s cinizmom zaradi drugačnega osebnega mnenja kaj dobrega, mi je vseeno komu in kdaj se zamerim.

Seveda pa se kdaj, vkolikor bom želel nasvet, z veseljem obrnem na konkretne in razgledane osebke. Upam, da storijo to tudi drugi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trdi naslednič greva oba :beer1: ,in bova krožla 82sec :D tolk da se gume znucajo še po robovih :blush: ,pa cele motorje domou prpelala :whistle:

Če greš z motorjem gor, mi javi, grem zraven O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(A te tune mate kak posebne serije al kam date te kunzerve? Al je tokaka ribja mast k se kj namaže?)

Da to so rio mare tune, so namazane z Motulom, ter obute z plavutkam znamke Bridgestone, saj ne da sem kaj zameru, sam lahko ti rečem da je Italijan na mestu, kar se pa tvojga tiče, je tud dober motor, sem ga vozil, pa se da z njim zelo dobro peljati, pa glede piste, to je za furat in se poditi, ga pač zaenkrat ti nimaš tega, se pravi Filinga, saj bo ne se bat. :devil::baa:

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš z motorjem gor, mi javi, grem zraven O:-)

Tud jaz bi še zraven :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšno zasmehovanje lepo te prosim..

Ko sem bil prvič na Marofu sem protu koncu dneva komaj prilezel do 1.21 Večino dneva sem se vozil okoli 1.23 kar je v primerjavi s časi mes 1.10 in 1.15, kolikor se vozijo fantje, res počasi. Pa se mi ni noben posmehoval, nasprotno čist vsak je bil pripravljen dat kakšen nasvet, kako naj izboljšam linijo, kje delam kej narobe..

Vsaj za te forumaše, ki jih jaz poznam, pa so nekateri res fejst hitri na Marofu lahko rečem, da se ne bo noben posmehoval. Ajde, sej pade kakšen štos tudi na račun časa, sam je videt, da je zadeva v hecu, da ni mišljeno žaljivo.

Kakšen komentar pade samo na koga, ki se res vozi kot da bi bil na nedeljskem izletu, medtem ko potem komentira svojo vožnjo, ali vožnjo drugih, pa iz besed sklepaš da je najmanj Valentino Rossi, ki je ravno za zajtrk pojedel vso dirkaško modrost in znanje tega sveta. Ni torej problem v časih, ki jih posameznik dela, če je problem, je problem v pristopu. Fantje, ki vedo kaj delajo in se znajo peljat, ne marajo nakladanja in pametovanja, s strani nekoga, ki očitno še nima pojma.

Če gre nekdo na Marof z željo da se bo vozil in se nekaj naučil (in ne z mišljenjem, da je on, vaški Stoner, zdaj največji car, ko je zapeljal na dirkališče), bo vsak hitrejši z veseljem dal kakšen nasvet in pozdravil odločitev, da se "dirkanje" iz ceste prestavi na pisto.

NIMAM komentarja, vse je pozitivno kar si povedal :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zgleda obetavnobiggrin.gif gre še kdo mal kolena nabrusit?cool.gif

če bo prevoz, izpit v žepu in vreme, se vidmo trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud mam namen iti, sam preveriti je treba če je fraj.

Le dejte preverit, delam na tem, da pridem kej gume pobrusit, kolena bodo najbrž ostala fensi (beri: pussy) še naprej :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud za vikend vela cena 200kn cel dan?

V € je možno plačat?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud za vikend vela cena 200kn cel dan?

V € je možno plačat?

Odgovor na oboje je ja. 27e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje....najbolje da izvem iz prve roke.....A se je treba to kje predhodno prijavit al kako?...al kr prideš plačaš pa drajsaš.....?

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje....najbolje da izvem iz prve roke.....A se je treba to kje predhodno prijavit al kako?...al kr prideš plačaš pa drajsaš.....?

thx

Prideš, plačaš, voziš. Je pa dobro poklicat prej, da se prepričaš če je proga frej, da nima kdo zakupljeno ali kaj podobnega.

Imam namen iti v petek, sem klical in pravi da je frej, samo vreme neki štrajka za v petek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi kr v soboto..sam klinc k je pol gužva in nimaš kej dost lufta za kak hiter krog..

najbrž naslednji teden med tednom..

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi kr v soboto..sam klinc k je pol gužva in nimaš kej dost lufta za kak hiter krog..

najbrž naslednji teden med tednom..

Daj pridi v soboto, boš mojga tuonota preizkusil, zobnik spredaj en manj kot si mi svetoval, pa da vidmo če bo bolje ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!