Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Dlicen

Odličen odgovor.

Na Vikiju ustavljam ravno zaradi čara motorizma in občasnih diujakov (ne unih ki 30 minut šponajo gor dol). 

Če se nekdo dobro odpelje ga tudi z užitkom pogledam, ne maram pa filinga, da mi bo kdo iz ceste v šalco za kawo padu. 

Drugače pa sem nekoga na začetku sezone (točno pri Vikiju) že pobiral mislim da si bil takrat tudi ti-Bojevnik prisoten, pa Domina, ....

Dirkač v kratkih hlačah (bila sta dva) pa sploh ne ve kakšno srečo je imel, da ni nabasal italjana z Dukatijem, ki je dol grede več kot 20 sek zavijal levo na parkirišče.

Drugače pa z moje strani zaključujem tole temo in srečno vsem :bike:

Nism bil jaz takrat. Cestne dirkače v kratkih hlačah pa majici pa tudi jaz ne podpiram, ker se mi zdi res butasto. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem bil eno soboto gor sta bila dva LJ tablice en z CBR eden z R6 sta se vozila 45 minut. Potem je CBRka končala žal v kanalu.

Ziher sta bla našmrkana, pa je dogajalo. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

O obračanju pri vikiju pa vse slabo, morm rečt. Katastrofalno. Motoristi čez polno črto zavijajo v smeri proti Kopru. En dan bo nekoga odneslo do Kopra. Upam da se to ne zgodi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej pa mimo vikija samo še s skuterjem, lepo počasi. :D R6 gre papa. :(:D

 

Pol bom pa jst govoril in jamral kako eni vozijo gor pa dol mim vikija. Ahahahahah :D

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej pa mimo vikija samo še s skuterjem, lepo počasi. :D R6 gre papa. :(:D

 

Pol bom pa jst govoril in jamral kako eni vozijo gor pa dol mim vikija. Ahahahahah :D

je šla papa? super.. sam ne skutrja.. dej rajs v-s. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ste se upalili na kratke hlace pa pol urno dirkanje...Alora koleno je se celo :OK:  na vikiju je bilo 37 stopinj,tute za iz kopra do vikija nebom vleku nase...V salco upam da ti nebom priletu ker ni bilo sponanje na polno..Ce se bom pa razletel bom pa vsaj  malo pred tem delal nekaj kar mi je vsec...Js sem sel 2x gor in dol in mimo strica grem vedno 60-70 na uro in to v 5 brzini da ja cimanj prdi,in obracat grem do kamnoloma..kolega je pa sel 4x gor dol in pred njim se je vozila se ena cbr-jka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher sta bla našmrkana, pa je dogajalo. :D

Kaj je to "našmrkana"  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al ste opalili debato. Naj se vsak vozi kot hoče. Vsi so polnoletni in vedo kaj je zanj dobro. Kar se pa tega tice da ogrozajo ogrozamo ostale je pa zal tako da dokler je vse celo in dobro ne pomislijo pomislimo. Zato raje pozitivno misliti in ne nabijati nekaj v tri dni. Raje se druzimo in uzivajmo skypaj in si pomagajmo kolikor lahko. Vsem varno in srecno vozno z opremo kratkimi rokavi in hlackami skuterji coperisti endurasi avtomobilisti pesci kolesarji vprege vozovi traktorji kamijoni itd upam da nisem koga izpustil ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al ste opalili debato. Naj se vsak vozi kot hoče. Vsi so polnoletni in vedo kaj je zanj dobro.

 

a si ti ziher ? :D  ... čeb vsak delu kot se mu zahoče bi blo  še večji joj kot je, da pa vsak ki je nad 18 ve kaj je dobro ...mhm itak :D

če gre en k obvlada, ima pravi motor,  dobre gume... po kolenu mimo mene.... si rečem ok... ko pa vidim enga napol slečenga pa zadi še babnco pele... pa trapa kolkr da... pa nevem kaj nj si mislim ...****** so pa eni  odrasli bl  neodgovorni kt pa mulci pr 20...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor bom pomoje prodal pa zadnje čase me sploh ne vleče več na cesto

Te razumem,tud mene ni vleklo ko sem imel Dučeta :-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher sta bla našmrkana, pa je dogajalo. :D

 

Res jima je dogajalo nisem bil edini ki jih je opazoval   :OK:

 

Danes šel 1x gor in dol res na lahko, dobro prednost imamo mi z original avspuhi ki se nas komaj sliši  :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem letos sam 2x gor pa dol šel in zgleda da ne bom šel nikoli več :/

 

Sej je dosti Italjanov z kolesi sedaj imaš formo tako da kar lepo na pot  :OK:  Ti plačm red bull za nazaj bo šlo po zadnjem  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem pogledat tamalo bjondo ki dela na vikiju. :D

 

Če prideš ob 13ih grem na kafe preden grem delat.

 

Če pa gledam letos postrežbo je katastrofa proti lani  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!