Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Nič več letos. Se predam. Obesil čelado in in motor na stojala. Upam da začnem novo sezono na 900-ki. :D Medtem pa 600-ka išče novega lstnika. Vsaj garažo sem rešil (pred čudaki z upravne enote). Zdej pa pljuvat v temo o zimi... da se hitro pobere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha niste resni jaz sem komaj začel kolesarit po tako lepem vremenu :D 

 

Jutri bom jaz počkal :P  31.12 pa plačam kafe za zaključeno sezono 1.1 pa čaj za začetek sezone :D (tapogumnim seveda) :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jany a si letos odkril črni kal pa nas imaš za nabijače če ne objavljam moje vožnje ne moreš nekoga imet za nabijača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, exclan pravi:

jany a si letos odkril črni kal pa nas imaš za nabijače če ne objavljam moje vožnje ne moreš nekoga imet za nabijača.

Ma sem se hecaau :D Črni kal poznam vre od rojstva tako da nič bat :D Haha To je blo mišljeno na nove admine ki veselo brišejo poste in je blo par strani prej objavljeno da moreš samo fočkat :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Igi Pop pravi:

Kaj moraš napisat, da te zbrišejo? Zadnjič sem nekaj preklinjal in zmerjal pa me niso zbrisal.

Očitno si dober z admini :D 

pred 11 minutami, KARMEN1 pravi:

Mene izbrišejo kar avtomatsko :ras:

Fouš so ker se mi vozimo oni ne ! sigurno je to to !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KARMEN1 pravi:

Ja, oni morajo nenehno viseti na netu in skrbeti za brisanje naših postov :ras:

Tako ja povej jim da treba it na motor in se vozit ne samo tu viset, banda malinovska :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je samo če kermu ni kej prou naj sede na motor in se pride počknt na Kal in je stvar rešena, da ne bomo sam 4je na objavah, in drugi nos vihajo :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vas štiri mal pobaral ,v kratkem spet na Jadranko ,da ne boste sam na Kalu viseli ,da vas vidm če znate naredit kaj več kot 20km pozimi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, exclan pravi:

jany a si letos odkril črni kal pa nas imaš za nabijače če ne objavljam moje vožnje ne moreš nekoga imet za nabijača.

exclan.... Sori ampak prou bogi si, a če sam ne sodeluješ v temi in ni o tebi govora tudi drugim tega ne privoščiš? Mislim, da če od tebe ni dobre besede tudi slabe ne rabiš komentirat. Z vsem spoštovanje tebi in vsem ostalim srečno na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Bom vas štiri mal pobaral ,v kratkem spet na Jadranko ,da ne boste sam na Kalu viseli ,da vas vidm če znate naredit kaj več kot 20km pozimi :P

Komot sam rokavice morem nabavit ker imam samo perforirane usnjene tiste pa so res samo za 20 km :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Haki pravi:

exclan.... Sori ampak prou bogi si, a če sam ne sodeluješ v temi in ni o tebi govora tudi drugim tega ne privoščiš? Mislim, da če od tebe ni dobre besede tudi slabe ne rabiš komentirat. Z vsem spoštovanje tebi in vsem ostalim srečno na cesti!

bogi zakaj ker nekomu omenim naj me ne ima za nabijača?? ker ni govora o meni in mojih podvigih na cesti me sploh ne moti in me ni nikoli nimam 100% slovenske zavisti mogoče iz razloga da sem istrijan kaj misliš!

pa hvala za spoštovanje kar je obojestransko pa fanj se pofočkaj ......

nisem pa nič slabega mislil pa tudi tebi vidim je sarkazem tuj?

jany-ja poznam še ko je bil otrok zato vprašanje ....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, jskrablin pravi:

A je kaj woblal :whistle:

Te moram razočarat da ne wobla več ;-) mislim pa da taka vprašanja niso za v to temo preberi si malo navodila preden pišeš poste brez repa in brez glave :-)  razumem pa da si fouš ker se nemoreš vozit :-) 

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje popoldansko potepanje po sončku.....kosilu v Piranu na punti pri Polcu...kavici na Vikiju..do Kozine pa nazaj na sončni zahod in z malo mraza  domov.

Fotografija0287.jpg

Fotografija0285.jpg

Fotografija0284.jpg

Fotografija0283.jpg

Fotografija0282.jpg

Fotografija0281.jpg

sardelce.jpg

Fotografija0282.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!