Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Ob 12/18/2015 at 18:51, jany pravi:

Te moram razočarat da ne wobla več ;-) mislim pa da taka vprašanja niso za v to temo preberi si malo navodila preden pišeš poste brez repa in brez glave :-)  razumem pa da si fouš ker se nemoreš vozit :-) 

Pomoje si sfalil poanto :whistle: smajlija pri objavi... bo drugič boljš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karmen sej bi vam stisnu všečkota pa sem vse porabil mi sporoča MS :dry:......drugače pa krneki :Pbrezveze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kmet2 pravi:

Karmen sej bi vam stisnu všečkota pa sem vse porabil mi sporoča MS :dry:......drugače pa krneki :Pbrezveze....

sj js tut praum ... čist brezveze in krneki :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu :hmm: ni blo čist bez veze. do ravbarkomande je blo OK. u Ridah že bedno, zato sm obrnu. Prot Kalu pa u bistvu super. škoda k se nism upal na plominko potegnt. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po besedah "Gorenjke" pri Vikiju sem bil popoldne edini. Za Primorce je rekla, da so "kožce", da se skrijejo takoj, ko temperatura pade pod 20 stopinj. Kaj pomeni kožce, ne vem, bo kak Gorenjec razložil. Zvenelo ni nič pohvalno.

IMG_3994_zpsow99atdr.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da kdo dela, oziroma je v službi. Tam sem bil okoli 15:30h. Dve koprski pupi (po grbu sodeč) sta intenzivno delali na celulitu, drugače sem bil tam sam. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 12. 2015 at 17:17, Rino pravi:

Današnje popoldansko potepanje po sončku.....kosilu v Piranu na punti pri Polcu...kavici na Vikiju..do Kozine pa nazaj na sončni zahod in z malo mraza  domov.

Fotografija0287.jpgFotografija0282.jpg

Tu pa smo se srečali in pozdravili  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, pišem vam v dobrem duhu, ker me je danes spreletela prava prigodica. V naprej naj povem, da je vse kar je tu napisano 100% resnično, zakajti sem poštenjak in si nebi drznil širiti krive vere na spletnih portalih.

 

Pisala se je rimska sončna ura IV in en četrt, s svojim prevoznim sredstvom sem se vihravo podal na pot proti Temnemu Kalu, le dve luni proč od svoje kolibe.

Odločil sem se, da ravno tam opravim svoj postanek, in si v okrepčevalnici privoščim krajši oddih. In glej ga zlomka, navihano dekle iz sosednje vasi je pristopilo do moje mize, kjer sem ponosno sedel in razkazoval svoje brhko telo. Nasmehnila se mi je, pogledala izpod čela in mi zaupala: "Vem, da si žejen, mladi mož, zato ti bom natvezila fabule, kjer hvalisam tvoje vaščane in obrekujem ostale"

 

To dekle se mi je vtisnilo v spomin, ne samo zato, ker mi je pomagala da se na spletnih portalih širokoustim in ostalim podložnikom razkazujem, da sem vendarle se spravil ven iz svoje hiše in prevozil nekaj kilometrov. Celo dala mi je povod, da lahko po njenih besedah se baham in počutim superiorno, ker dneva nisem preživel med štirimi hladnimi stenami.

 

Mimogrede, za nameček mi je na račun zapisala še ljubezensko pismo, v njem je pisalo z drobnimi črkami: motolover je podpovprečen bedak

 

 

 

Popravljeno . Popravil 5413lvl3145
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morem verjet a sploh kdo dela od vseh vas ki lepo opisujete dogodivščine kratke ,dolge extra kratke??????o!

Pa saj ni čudno da gremo v falimento!

 

pred 2 urami, 5413lvl3145 pravi:

 Nasmehnila se mi je, pogledala izpod čela in mi zaupala: "Vem, da si žejen, mladi mož, zato ti bom natvezila fabule, kjer hvalisam tvoje vaščane in obrekujem ostale"

 

 

 

 

 

Ker pa sem čisto slučajno bil zraven in poslušal to isto brhko dekle, kar ti govori je pa bilo v tem stilu ; Vem da si bebo  in  v stilu njene mladosti in generacije ti je še dodala - STFU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre kam? Kaj bi rad povedal? kaj te moti?

Bi se rad pogovarjal?

To da imaš ti slab dan oziroma verjetno tudi življenje ni pogojeno s tem, da mi boš preprečil pisati na glej ga zlomka, forumu ki je namenjen ravno temu - pisanju.

 

Če imaš pač težave z dojamanjem koncepta foruma potem ti svetujem da poskusiš svoje težnje v drugih oblikah izražati.

Popravljeno . Popravil 5413lvl3145
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, 5413lvl3145 pravi:

Zdravo, pišem vam v dobrem duhu, ker me je danes spreletela prava prigodica. V naprej naj povem, da je vse kar je tu napisano 100% resnično, zakajti sem poštenjak in si nebi drznil širiti krive vere na spletnih portalih.

 

Pisala se je rimska sončna ura IV in en četrt, s svojim prevoznim sredstvom sem se vihravo podal na pot proti Temnemu Kalu, le dve luni proč od svoje kolibe.

Odločil sem se, da ravno tam opravim svoj postanek, in si v okrepčevalnici privoščim krajši oddih. In glej ga zlomka, navihano dekle iz sosednje vasi je pristopilo do moje mize, kjer sem ponosno sedel in razkazoval svoje brhko telo. Nasmehnila se mi je, pogledala izpod čela in mi zaupala: "Vem, da si žejen, mladi mož, zato ti bom natvezila fabule, kjer hvalisam tvoje vaščane in obrekujem ostale"

 

To dekle se mi je vtisnilo v spomin, ne samo zato, ker mi je pomagala da se na spletnih portalih širokoustim in ostalim podložnikom razkazujem, da sem vendarle se spravil ven iz svoje hiše in prevozil nekaj kilometrov. Celo dala mi je povod, da lahko po njenih besedah se baham in počutim superiorno, ker dneva nisem preživel med štirimi hladnimi stenami.

 

Mimogrede, za nameček mi je na račun zapisala še ljubezensko pismo, v njem je pisalo z drobnimi črkami: motolover je podpovprečen bedak

 

 

 

Preseli se v temo Iščem motorista :love1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa Karmen1 :) 

Kdo gre kam? Kaj bi rad povedal? kaj te moti?  zgrešil si to ta vprašanja si sam sebi zdaj

ne nimam slabega dneva in ti mi ga še najmanj lahko pokvariš - veseli december hohoho :)

  1. ne želim ti  preprečil pisat saj je to tvoja ustavna pravica o svobodnem izražanju.
  2. moje dojemanje koncepta foruma ni pod vprašanjem

in tukaj se najina skupna oziroma različna mnenja od drug drugemu zaključijo.

 

 

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem zadnjih postov ampak nič ne de ... edin kar pravim, da se je zdele brezveze vozt ... ampak res ... Karmen bom pa šešku, če se bo še gor pa dol vozila poi Kalu :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!