Skoči na vsebino

Oprema za delavnico/garažo


trojan69

Priporočene objave

Za doma kak šravf pritegnit bo pomoje čist Ok. Če pa misliš več šravfat pa raj kaj bolšega oz. postopoma dokupuj kar rabiš. Mam pa dva moment ključa od Rothewald pa sta čist Ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se komu sanja kje v Sloveniji kupiti Proxxon?

Proxxon prodaja po novem ta firma. Jez sm jih klical zarad enih dremlov, ampak prodajajo samo kljuce. Elektricneega orodja pa ne. To dobis v eni modelarski stacuni v btc, al pa u konradu.

Bogdan Trade d.o.o.

Lovrenc 122

2324 Lovrenc na Dravskem polju

Tel.: 00386/2794 3041

Fax: 00386/4143 7956

e-mail: bogdan.medved@ddsb.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman; Hvala za info. Se mi ne ljubi v Jodlarijo skakat. Nekaj malega imajo pri Lojzu in Gericke kjer sem zadnjič kupil moment ključ. Iščem še kakšne luštne 3/8 gedorce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za doma kak šravf pritegnit bo pomoje čist Ok. Če pa misliš več šravfat pa raj kaj bolšega oz. postopoma dokupuj kar rabiš. Mam pa dva moment ključa od Rothewald pa sta čist Ok.

ma večino drobnega orodja že mam. šraufcigre klešče inbuse in ključe mam Unior. rabim en komplet gedorov, ker stari so se porazgubili, in predvsem bi rad dober kufer. Inter diskontov "profi lajn" komplet za 80€ je zajetn in po izkušnjah stvar dela nad pričakovanji. Hudič nima plehnatga kufra.

NEEEE VEEEEEM :doze:

@Cartman; Hvala za info. Se mi ne ljubi v Jodlarijo skakat. Nekaj malega imajo pri Lojzu in Gericke kjer sem zadnjič kupil moment ključ. Iščem še kakšne luštne 3/8 gedorce.

Proxxon gedore so tud v Polotovem katalogu ki ga zdaj trži yogi.si, in t0 kar ti kupuješ stane 48.95€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman; Hvala za info. Se mi ne ljubi v Jodlarijo skakat. Nekaj malega imajo pri Lojzu in Gericke kjer sem zadnjič kupil moment ključ. Iščem še kakšne luštne 3/8 gedorce.

Kot je že nekdo zapisal, lahko gedore 3/8 PROXXON kupiš tukaj: http://www.yogi.si/p-135097-kompakten-set-orodja-s-3_8-vticnicami-20-kosov.aspx Dobava sledi v roku 1 tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@: boštjan tudi tebi hvala. Rabil bi še par drugih malenkosti, ki jih pa na žalost yogi nima. Bom poročal kako se je izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tole Merkurjevo M-Tech garnituro in je OK - se še nič ni zlomilo...

1579383.jpg

D.

Moja je genau ista, nikol enega samega problema, vse deluje kot mora... Edin kar me zdaj mika je, da bi si mogoce kupil se kak malo vecji komplet iste znamke... Recimo v kovinskem zaboju al neki takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je genau ista, nikol enega samega problema, vse deluje kot mora... Edin kar me zdaj mika je, da bi si mogoce kupil se kak malo vecji komplet iste znamke... Recimo v kovinskem zaboju al neki takega.

Sicer bo zdej zgledalo že kot reklama (malo tudi je), ampak tale zaboj od yogija uporabljam tudi sam in je za domačo odličen... Notri je praktično vse kar se potrebuje... Sicer je slabost v tem, da do dobavljiv šele januarja 2012...

http://www.yogi.si/p-133291-zaboj-za-orodje-vkljuceno-orodje-445-delni.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ne vem, če nebi blo bolje odpreti novo temo, ampak pomoje tole spada pod delavnico :)

 

A že ma kdo kakšne izkušnje s Froniusovim aparatom TransPocket 1500? Opazil sem neko ugodno akcijo, in ne vem, ali se splača dati nekoliko več za Froniusa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za mig/mag varjenje bi ti priporočal Kemppi MinarcMig 200EVO. Mali, lahek, zmogljiv, 230V priklop. Teža 12kg....če te zanima več me kontaktiraj.

Drugače vam priporočam še spletno trgovino www.moje-orodje.net

Prodajajo kvalitetno orodje dewal, milwaukee in stanley. Splača se pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če nebi blo bolje odpreti novo temo, ampak pomoje tole spada pod delavnico :)

 

A že ma kdo kakšne izkušnje s Froniusovim aparatom TransPocket 1500? Opazil sem neko ugodno akcijo, in ne vem, ali se splača dati nekoliko več za Froniusa?

A si na TIG že pomislil? Vari s tigom so "fabriško" lepi brez velike muke.

Mig pa imam malo predelam Varmig-140 in je za neprofesionalna dela čisto dovolj.

Od kar je mig pri hiši sem na mma varjenje že skoraj pozabil. Če pa misliš variti kake močne in debele zadeve ala razne nosilce in podvozja prikolic, je pa verjetno mma (elektroda) boljša odločitev.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz bi ti predlagal, da pogledaš neinverterske aparate, ki so vsekakor cenejši in ker (predvidevam) da ga potrebuješ za delo v delavnici ne potrebuješ nujno lahkega in prenosljivega aparata... 

 

Moj predlog, Vario Star Fronius, ugoden. Je pa odvisno za kakšno debelino pleha potrebuješ... Mogoče 150A, zelo ugodno -http://www.ingvar.si/izdelki-v-akciji/item/105-akcija-vario-star-1500

 

Upam, da sem ti kaj pomagal.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti predlagal, da pogledaš neinverterske aparate, ki so vsekakor cenejši in ker (predvidevam) da ga potrebuješ za delo v delavnici ne potrebuješ nujno lahkega in prenosljivega aparata... 

 

Moj predlog, Vario Star Fronius, ugoden. Je pa odvisno za kakšno debelino pleha potrebuješ... Mogoče 150A, zelo ugodno -http://www.ingvar.si/izdelki-v-akciji/item/105-akcija-vario-star-1500

 

Upam, da sem ti kaj pomagal.

 

lp

Zanimivo. Kolk je pa kej okvirna cena take zadeve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Kolk je pa kej okvirna cena take zadeve?

 

Piše lepo akcija :OK:  verjetno si spregledal...1.199€, pa vzameš na firmo pa si še brez davka pa je nekje povsem znosna cena :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!