Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

Glede na to, da je Gugo kar tiho, me je že malo strah, da jo je z našo "intelektualno lastnino" pobrisal k boljšim ponudnikom. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se že kdo spravlja na tak podvig kot je koledar naj se to spomni delat kar prej! da bo do januarja že na spregled!

se par NFS-jev pa bos lahko na koledarju vsak mesec :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cˇe se zˇe kdo spravlja na tak podvig kot je koledar naj se to spomni delat kar prej! da bo do januarja zˇe na spregled!

se par NFS-jev pa bos lahko na koledarju vsak mesec :? 8)

Za januar je ze ta prava! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cˇe se zˇe kdo spravlja na tak podvig kot je koledar naj se to spomni delat kar prej! da bo do januarja zˇe na spregled!

se par NFS-jev pa bos lahko na koledarju vsak mesec :? 8)

Za januar je ze ta prava! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cˇe se zˇe kdo spravlja na tak podvig kot je koledar naj se to spomni delat kar prej! da bo do januarja zˇe na spregled!

se par NFS-jev pa bos lahko na koledarju vsak mesec :? 8)

Za januar je ze ta prava! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dans dobil 2 koledarja od Alienov :D

A maš mogoče enega odveč???? glede na to, da očitno motosvetovih ne bo :twisted: :wink: :D

Pupa dobiš enega, valda :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Pustite se presenetiti.......................

:wink:

Mi se že pustimo presenetiti, ampak - hmm, kje je to prenesrečenje? :D 8) 8) :lol:

Eh,,, a se kar zmenimo lepo za koledar 2004 in začnemo drug teden foto-sessione? :) Fotke so na http://s.aufbix.org/pfs

:twisted:

Lahko pa tut nove nardimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW - a se zmenmo, da tale letošnji je lahko kar od 10. marca naprej (torej dva lista manj) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... MS koledar za leto 2003 ... če bo izdelan do 15.12.2003 bo znal biti čudovito novoletno darilo ... :twisted:

P.s.: ... saj se samo hecam ... pomemben je namen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: OK folk, koledar je koncan..... :lol: :lol: :lol: KONCNO :lol: :lol: :lol: .... :cry: se opravicujem zaradi astronomske zamude....pac.....so bile druge stvari veliko bolj pomembne.

Skratka, koledar je koncan, je A3 formata, danes gre v tiskanje-printanje in kakor sem na zacetku omenil, bom radodarno dal za 10 koledarjev. Sedaj pa vsi ki si zelite koledar, v PM napisite in 10 srecnezev bo izzrebanih (pod strogim nazorstvom komisije :wink: ) Za ostale ( ce koga sploh se zanima), bom pa kasneje podal ceno - odvisno od stroskov printanja. V sredo bodo srecni izzrebanci dobili svoj izvod cisto svezega koledarja...kje drugje, kot pa v OLPju.

Torej vsi zaintereserani...PM...

In kar sem rekel sem rekel.....pa bolje z veliko zamudo, kot pa spljoh ne :wink:

V delu je pa ze koledar za leto 2004, tako, da bo koncan do konca leta :lol:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam sam, de bo tist koledar končan kej prej k ta :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam sam, de bo tist koledar končan kej prej k ta :roll:

Hvala za uspodbudo...... :evil: :evil: :evil:

Pa ti ves kok je dela, pa vse sem moral na svojih plecih nositi (no skoraj vse) Ce bi pa rad, ti pa vsekakor prepuscam izdelavo koledarja za naslednje leto, pa da vidimo.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome to the club :(

Kako se je že glasila moja uspudbuda?

Noise - daj mi pošlji to, da ti prevedem, pa tisto, da ti nafilam podatke, pa ono... :arrow: če pa to ni bla vzpodbuda z moje strani pa se tudi lahko pišem Drek eno leto... .. .:?: :?: :?

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam sam, de bo tist koledar končan kej prej k ta :roll:

Hvala za uspodbudo...... :evil: :evil: :evil:

Pa ti ves kok je dela, pa vse sem moral na svojih plecih nositi (no skoraj vse) Ce bi pa rad, ti pa vsekakor prepuscam izdelavo koledarja za naslednje leto, pa da vidimo.

LP

Gugo 8)

Ne ne, hvala sam ne ne bi jst tega delal. Tist je blo mišlen v šali. Čeprov tega koledarja nisem vidu, ti čestitam de si spelu do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U živo!!!! :D

Uf to pa bo!!! :P

Pridemo!!!! :wink:

Sej če je zamuda tako astro....(karkoli) pa ga loh poimenujemo album!!! :oops: :P Šala!Gugo bravo za dobro volo!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!