Skoči na vsebino

KOLEDAR........KONCANO!!! ITAQ!!!!


Priporočene objave

gregs...........CBR .......PLEHA?! :shock: saj ma vec plastike,kot moj carunalnik. :twisted: :lol: tko da...... alla ze ve kaj dela. 8) :lol:

Eh, dragi moj Icek, narobe si skuzil tole, narobe... :wink: Glavno, da Alla ve, kaj sem htel rect... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, pa jaz pisem samo resnico... ce je sama to rekla... kaj mi potem more... :wink: :twisted: :D

Sicer pa: po danasnjih dogodkih bomo videli, ali je se vedno pleh ali ni... hihihi.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... aja... Gugo mene na tem koledarju ne bo... in zakaj že :?: :roll: ... traja in traja in kmalu bo sneg... razen, če bodo na koledarju samo portreti naših glav... motorjev pa ne... mater full hudo dober MOTORISTIČNI koledar... aja... če boš pa za drug let delal koledar se pa z veseljem prijavim, ampak samo, če se bomo slikal, ko bo motoristična sezona... :wink:

p.s. upam, da nisem preveč žleht... :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... aja... Gugo mene na tem koledarju ne bo... in zakaj že :?: :roll: ... traja in traja in kmalu bo sneg... razen, če bodo na koledarju samo portreti naših glav... motorjev pa ne... mater full hudo dober MOTORISTIČNI koledar... aja... če boš pa za drug let delal koledar se pa z veseljem prijavim, ampak samo, če se bomo slikal, ko bo motoristična sezona... :wink:

p.s. upam, da nisem preveč žleht... :P :twisted:

Itaq si prevec zleht :wink:

Snemanje je to nedeljo ob 14h na Ljubljanskem grobniku.

Udelezba obvezna.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo vreme OK. Tablco za guzzija si bom pa sposodu od kolega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... aja... Gugo mene na tem koledarju ne bo... in zakaj že :?: :roll: ... traja in traja in kmalu bo sneg... razen, če bodo na koledarju samo portreti naših glav... motorjev pa ne... mater full hudo dober MOTORISTIČNI koledar... aja... če boš pa za drug let delal koledar se pa z veseljem prijavim, ampak samo, če se bomo slikal, ko bo motoristična sezona... :wink:

p.s. upam, da nisem preveč žleht... :P :twisted:

Itaq si prevec zleht :wink:

Snemanje je to nedeljo ob 14h na Ljubljanskem grobniku.

Udelezba obvezna.

LP

Gugo 8)

IN kje je ta ljubljanski Grobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snemanje je to nedeljo ob 14h na Ljubljanskem grobniku.

Gugo 8)

Meni je mene zelo zal, ampak v nedeljo se odcjazim na posl. pot. za teden.

Tko da, lepo se imejte 8) pa ne pozabit prinest pokazat kaj je ratalo.

Se priporocam za naslednjo seanso :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN kje je ta ljubljanski Grobnik?

Glede na sredino TV predstavitev je to pri DOLGEM MOSTU, LJ VIC. :lol:

Parkirisca Ljubljana.

Naj me kdo popravi ce sn kiksnu :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na sredino TV predstavitev je to pri DOLGEM MOSTU, LJ VIC. :lol:

Parkirisca Ljubljana.

Naj me kdo popravi ce sn kiksnu :oops:

Nisi kiksnu :wink:

Ce pa se kdo rabi kaksne bolj natancne napotke, pa naj sporoci!

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej no, nisem vedel, da imamo Vičani "Grobnik"... 8) Sem pa res tam pred leti s Transo malce vadil hitro zaviranje in izogibanje oviri s protikrmarjenjem (upam, da se ni kdo preveč režal :oops: ). Če le ne bom preveč zagnano delal, pridem "prodajat zijala". Ziher bo zabavno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej no, nisem vedel, da imamo Vičani "Grobnik"... 8) Sem pa res tam pred leti s Transo malce vadil hitro zaviranje in izogibanje oviri s protikrmarjenjem (upam, da se ni kdo preveč režal :oops: ). Če le ne bom preveč zagnano delal, pridem "prodajat zijala". Ziher bo zabavno... :D

Zakaj pa sam prodajat zijala?!?...prpel se, pa se pozeru bos....sej bos nagrajen.....z nasmeskom :lol:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, bi se rade volje pripeljal, pa je Transa konzervirana in brez tablice v garaži. In še do kosti je oskubljena, revica (vso plastiko imam doma, v veliki škatli). Čez zimo bom po malem naredil nastavitve in vzdrževanje, pa "picajzlasto" čiščenje plastike + mazanje s trdim voskom. Lahko gremo pa v mojo garažo slikat Transo-streetfighterja... :? Če se še jaz slikam zraven, bo slika tako nagravžno grda, da bo koledar odličen za v "špajzo" obesit. Saj veš - za strašenje otrok, da ne bi kradli marmelade... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee to bo pa special eddition.... ker nas je 11, še enega najdemo.... hehe...

Ce res tako hudo potrebujete kandidate, se pa se jaz ponudim :twisted:

Samo v LJ na slikanje glih ne morem, ker ni vec tablce na motoru :cry:

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, bi se rade volje pripeljal, pa je Transa konzervirana in brez tablice v garaži. In še do kosti je oskubljena, revica (vso plastiko imam doma, v veliki škatli). Čez zimo bom po malem naredil nastavitve in vzdrževanje, pa "picajzlasto" čiščenje plastike + mazanje s trdim voskom. Lahko gremo pa v mojo garažo slikat Transo-streetfighterja... :? Če se še jaz slikam zraven, bo slika tako nagravžno grda, da bo koledar odličen za v "špajzo" obesit. Saj veš - za strašenje otrok, da ne bi kradli marmelade... :lol:

Ni blema! Lej...pridi ti lepo v nedeljo na grobnik, pa potem skupaj odrinemo do tebe in poslikamo tvojega street fighterja

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUGO JE SPISAL;

Ej vse Cool, sam dej mi pust tel na PM......OK?

Kaj naj bi bilo PM? Prašičja milica? :lol:

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUGO JE SPISAL;

Ej vse Cool, sam dej mi pust tel na PM......OK?

Kaj naj bi bilo PM? Prašičja milica? :lol:

lp vsem

Ti kr j... le glej da bos prsu...bos pol vidu :oops:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki mate snemanje v ned, dejte mi mal povedat kolk vas misli pridt tja z motorjem?

da vidm če bi jest tud pršu s mojmu

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki mate snemanje v ned, dejte mi mal povedat kolk vas misli pridt tja z motorjem?

da vidm če bi jest tud pršu s mojmu

:oops:

Smesko, ti kr prid z mopo, da bo vsaj eden prisel :wink: .

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!