Skoči na vsebino

Nakup motorja (125cc)


mlikeb

Priporočene objave

ta motor bo hmal že eno leto na avto netu...ok pretiravam...več kot pol leta je pa že zihr gor. zakaj le a :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor bo hmal že eno leto na avto netu...ok pretiravam...več kot pol leta je pa že zihr gor. zakaj le a :whistle:

Uni motor ti jaz garantiram da je bil najbolj ohranjen od 125k nasploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je noseča. Ona je imela namen z tem motorjem dirkat na DP women cup. Zaradi nosečnosti ni MOGLA. idiot.

mislm da v pravilniku foruma piše da ni žaljenja tako da lepo prosim da malce premisliš preden kej napišeš...seveda mislim da bi dirkala z vsemi lučmi itd..sploh ni govora usi že use vemo golo resnico o tem motorju in to je to...a si ti mogoče lastnik al kaj se razburjaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luči in ostalo je Tomos dal zraven ko so prodajali te dirkalne motorje naprej. Zgleda res nimaš pojma. Zraven je pa vse zato da je homologirano in ga lahko kupi kdorkoli, ga registrira in se normalno vozi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim ti da je biu kupljen po sedmih dirkah...k si ti tok pameten in se spoznaš na ta motor pol pa povej kok je bla maska gor "našraufana" pa bomo vidli kok se po pravih pravilih to lahk homologira??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim ti da je biu kupljen po sedmih dirkah...k si ti tok pameten in se spoznaš na ta motor pol pa povej kok je bla maska gor "našraufana" pa bomo vidli kok se po pravih pravilih to lahk homologira??

Ni ti jasno ne :D motor je najprej homologiran, potem je bil pripravljen za dirke. Ko je Tomos to naprej prodajal je dal vse potrebne dele na vožnjo v prometu zraven in je to TO. Preveč govoriš o stvareh o katerih nimaš pojma, že iz tiste teme o izpuhu sem si te zapomnil.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim ti da je biu kupljen po sedmih dirkah...k si ti tok pameten in se spoznaš na ta motor pol pa povej kok je bla maska gor "našraufana" pa bomo vidli kok se po pravih pravilih to lahk homologira??

Jaz vem več o tem kolikor ti misliš. In nisem lastnik tega motorja, in vem da je najbolj ohranjen tomos kar jih je bilo. Vse je ravno, nič zvito, in mašina brezhibna. Dirk je bilo 5, in če računaš na vsako dirko vozi motor 1 URO, torej ima motor okoli 10 UR!. In motor ima homologacijo. Nimam jaz drugih besed za take kot si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem več o tem kolikor ti misliš. In nisem lastnik tega motorja, in vem da je najbolj ohranjen tomos kar jih je bilo. Vse je ravno, nič zvito, in mašina brezhibna. Dirk je bilo 5, in če računaš na vsako dirko vozi motor 1 URO, torej ima motor okoli 10 UR!. In motor ima homologacijo. Nimam jaz drugih besed za take kot si ti.

Uredu ti ga NE prodajaš pomoje da ga res NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu ti ga NE prodajaš pomoje da ga res NE

Jaz unega tomosa ki sem imel sem prodal. in NE tega NE prodajam. Jaz TEGA motorja NE prodajam? Si zdej razumel? al morem poslat video posnetek? NE prodajam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem več o tem kolikor ti misliš. In nisem lastnik tega motorja, in vem da je najbolj ohranjen tomos kar jih je bilo. Vse je ravno, nič zvito, in mašina brezhibna. Dirk je bilo 5, in če računaš na vsako dirko vozi motor 1 URO, torej ima motor okoli 10 UR!. In motor ima homologacijo. Nimam jaz drugih besed za take kot si ti.

mislim da itak ni velike razlike če kupiš motor ki je bil vožen na dirkah in motor ki je bil vožen po cesti(vsaj pri 125ccm 4-t).. če hočeš da po cesti kam grejo ti motori jih itak moraš tišat skozi, enako pa se dogaja na dirkališčih..

jaz osebno bi kupil takšen motor, testirana roba in imaš zagotovljeno da motor stopi ko pritisneš na plin..

če pa je kdo takšnega tipa človek, ki razmišla da je to že itak vse hin pa nai kupi novega, čeprav dobiš manj za večjo ceno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zj sm vidu, da ima motor prevoženih le 500km in sky pravi, da je bil vožen samo na 5 tekmovanjih. sem mislu, da gre za enga druzga tomosa, k se je tud gor prodaju ampak brez luči pa tega, torej le za na pisto, zato sm si mislu, da se ne splača.

ja to se pa itak splača kupit. v bistvu gre za nov motor pa še cenejši je od replice + tega, da je predelan in so zmogljivosti verjetno precej drugačne kot z original...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da itak ni velike razlike če kupiš motor ki je bil vožen na dirkah in motor ki je bil vožen po cesti(vsaj pri 125ccm 4-t).. če hočeš da po cesti kam grejo ti motori jih itak moraš tišat skozi, enako pa se dogaja na dirkališčih..

jaz osebno bi kupil takšen motor, testirana roba in imaš zagotovljeno da motor stopi ko pritisneš na plin..

če pa je kdo takšnega tipa človek, ki razmišla da je to že itak vse hin pa nai kupi novega, čeprav dobiš manj za večjo ceno..

Ponavadi so motorji ki so rabljeni po cestah bolj uničeni. Ker se vozijo več časa z konstanim gasom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a razumete foro da se dirkalni ne prodajajo po te ceni k novi replice cup??? in zarad tega je ta motor po eni strani drag ker je biu poceni kuplen in če maš veze si lahk to sam nardiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a razumete foro da se dirkalni ne prodajajo po te ceni k novi replice cup??? in zarad tega je ta motor po eni strani drag ker je biu poceni kuplen in če maš veze si lahk to sam nardiš

Kaj ti razumeš da ima tomos open boljše komponente od tomos CUP-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš...

glej, tale motor ma gume pa bremze + akrapoviča kot replica cup, če nima še boljše. pa če ne gledaš nič na power kit, je že cenejši od replice. celotne power kit te košta pa kolk...cca 500-600€ pa si zračunaj. replica+kit pa prideš na mnogo večjo ceno kot je tale...tistih 500km boš pa že preživu

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oče mi je vedno govoril...NE KREGAJ SE Z BEDAKOM KER OPAZOVALCI NE BOJO OPAZILI RAZLIKE!!!

adijo

Zdej vidiš zakaj tvoj oči ne govori več s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej nejcZ da ne bomo govorili o tvoji vedi o motorjih...a mogoč kdo ve kok bi lahk spucu saje iz akrapoviča (LOOOOOOOOOOOOL)...pol ti pa en napiše če si normaln ti pa kao "hecou" sm se...normaln ni kej za rečt :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drejo lepo prosim če se umiriš, ker kot vidim si ti začel prepir z nepoznavanjem določenih stvari, ko ti pa nekdo pove kako je stanje se začneš pa bunit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drejo, brez skrbi da je bila to šala in sem to napisal samo iz enega razloga, da malo obudim temo. Verjemi da tolk butast pa spet nisem :winkiss: Oz meni je vseeno kaj verjameš in kaj ne, nisi prej rekel da si zaključil pogovor v tej temi?

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!